דף הבית מתכונים ואוכל מתכונים - אחר אוכל טעים בנוף מקסים
אוכל טעים בנוף מקסים
יחיאל לוי 23/10/18 |  צפיות: 4792

ארוחות באופן די מסורתי אוכלים בחדר האוכל או בפינת האוכל. נכון להיום פינת האוכל הלכה והצטמצמה לכדי מרחב משותף עלם הסלון והמטבח, כך שרבים כבר לא מבחינים בין ארוחה שאוכלים בכל אחד מאלה ומעדיפים באופן כללי לאכול ארוחה טעימה במסעדה ופחות בבית עם כל הטרחה הנלווית לכך.

מה קורה כאשר את הארוחה רוצים לערוך באזור חיצוני, ולהביא ארוחה שמתחברת כמה שיותר אל הטבע? במקרים מעין אלה רצוי לבדוק שירותי ארוחת שף בטבע וללוות את הכל עם יצירה של אירוע ואירוח נעימים. להלן כמה נקודות שעליהן יש לעבור טרם ההרכבה של כל הדברים שלהם זקוקים באירוע על מנת שהכל יהיה עד כמה שיותר מושלם.


איך עורכים אירוע כזה

עבור עריכה של אירוע אשר נערך בטבע צריכים מבעוד מועד לוודא האם הרשות המקומית מצריכה אי אלו אישורים כדי להרים את האירוע הזה ללא כל בעיה. לפני שמשיגים את כל האישורים ופותחים בטרחה הזו, זה חשוב מאוד לוודא כי המיקום הזה שנבחר עבור האירוע הגדול או הקטן, הוא מקום שבו נעים לשהות ולהעביר זמן שבעיקרו כולל ארוחה.

לכן, כדאי לוודא כי ארוחת שף בטבע במיקום הזה מחמיאה אל כל מה שנבחר, כולל אוכל שהולם את העונה. את התפריט חשוב מאוד לבנות עם השף שאחראי, כולל טעימות של כל מנה ומנה עד להחלטה בטוחה בתפריט מנצח שינעם לכולם.

שווה להשקיע עם תאורה שמאירה את המקום במידה ומדובר באירוע בטבע שנערך בשעות החשיכה, לצד אספקה שוטפת של מיזוג אוויר שרלבנטי ליום של קיץ או ליום של חורף קר. אם ישנו צורך ביצירה של אוהל מחופה, אז בהחלט כדאי להשקיע גם בזה כסף ומחשבה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
טיפים לניקיון מקצועי של משרד
כיצד ניתן לשמור על חלל עם ניקיון איכותי בכל יום מחדש? הנה כמה טיפים שיסייעו לה לקרות בכל סוג של משרד, מהכי גדול או קטן.

שנה חדשה קלנועיות חדשות
07/01/21 | רכב
גם שנת 2021 היא כזו שבה תהיה תנועה נוחה עבור כל מי שחפץ בכך, ועם מבחר רחב של שינויים לטובה זה רק שאלה של זמן עד שבוחנים לרכישה את הקלנועית הבאה.

צו ירושה או קיום צוואה
05/01/21 | ירושה
לצד כל אלה הדברים שאותם יש להסדיר הם עניינים פיננסיים שקשורים אל כל הרכוש שנותר לאחר שאדם נפטר.

משרד תל אביבי נעים ונקי
משרד תל אביבי חייב לכלול את התחושה הנכונה לעסקים, ואחת מאלה כוללת פעולה של ניקיון שאותה מספקים חברות של ניקיון, רק באיזו בוחרים?

חגיגות סיום תיכון
נכון להיום, חגיגות מסוג נשפים מפוארים שמזכירים לא מעט את כל מה שקורה במסיבות סיום תיכון שקיימות בארצות רחוקות, עם בגדים ממותגים לאירועים ורכבים לא פחות יוקרתיים.

כבישים מלאים בסימנים
החיבור הזה שבין רשימה ארוכה של צבעים ולמה שהם נועדו מביא אל מנעד רחב של צבעים שכל הזמן נוצרים ואל האפשרות לקבל בדיוק את מה שצריכים מתוך רשימה ארוכה של צבעים. אחד מכל אלה הוא צבע לסימון כבישים.

מקום נקי לעבודת משרד יעילה
כל משרד יכול להיות בעל עיצוב פנים ייחודי לו או כזה שנראה גנרי למדי, אבל הדבר הבא שחשוב שיהיה קיים בכל סוג של משרד הוא הניקיון שלו, מכל עבר ובכל פינה.

רכב מפואר לכל אחד
לא חייבים להיות אנשים עם ממון רב על מנת לצאת אל הדרך מאובזרים ברכב שמכל עבר רואים שהוא נמנה על רכבים מפוארים ששטים להם בנוחיות רבה בארץ

מעבירים פליירים אל המטרה
28/10/20 | מכירות
יצירה של פליירים. זו דרך מאוד וותיקה שעדיי מוכיחה את עצמה בתור כזו שמסייעת לחברות גדולות וקטנות גם יחד להגיע אל קהל היעד שלהם בעסק קיים, ולגייס לקוחות עבור עסק שאך זה הרגע הוקם.

צבע שמתחיל באבקה
22/10/20 | שיפוצים
אלו סוגים של צבעים ישנם עבור יישום שונה, הצבע הכי מוכר הוא זה שמגיע בצורה נוזלית, וזה שאולי הכי פחות מוכר הוא צבע המגיע בצורה של אבקה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI