דף הבית מחשבים וטכנולוגיה מחשבים וטכנולגיה - אחר רד האט מאחדת אוטומציית ניהול ענן היברידי עם הגרסה החדשה של Red Hat Ansible Tower
רד האט מאחדת אוטומציית ניהול ענן היברידי עם הגרסה החדשה של Red Hat Ansible Tower
אולמדיה פי. אר 13/02/19 |  צפיות: 76

Red Hat Ansible tower 3.4 מביאה תכונות חדשות של תהליכי עבודה ותקני אבטחה, שתוכננו עבור ניהול פשוט ומאובטח יותר ברחבי סביבות IT היברידי

רד האט (Red Hat) – הספקית המובילה בעולם של פתרונות קוד פתוח, הכריזה על הזמינות של Red Hat Ansible tower 3.4– הגרסה החדישה ביותר של ממשק הניהול שלה עבור אוטומציה ברחבי פעילויות IT, כולל תשתית, רשתות תקשורת, ענן ואבטחה.

Red Hat Ansible tower 3.4 כוללת שיפורי תהליכי עבודה (Workflow) רבים, כולל Nested workflows ומיזוג Workflows שתוכננו לפשט אתגרים הכרוכים בניהול תשתיות ענן היברידי מורכבות.

בארגונים רבים מנהלים צוותי IT נפרדים שירותי IT באתריהם (On-premise) ושירותי ענן, כל אחד מהם עם מערכי Ansible Playbooks משלו. כדי לסייע למקסם את היתרונות של אוטומציה ברחבי תשתיות מבוזרות, ארגונים אלה יכולים להתקדם מעבר להטמעת אוטומציה, אל יצירת 'מרכזי מצוינות' של אוטומציה. מרכז מצוינות עוזר לספק אוטומציה עקבית ברחבי הארגון, שיתוף פתרונות אחידים ואסטרטגיות מקובלות, כאשר אוטומציה חודרת לתחומים חדשים של ה- IT הפנימי.

עם Red Hat Ansible tower 3.4 יכולים עתה משתמשים להגדיר תהליך עבודה ראשי אחד (Master workflow) המקשר יחד אזורים שונים של IT – תוכנן לכסות תשתית היברידית בלי להיעצר במערכי טכנולוגיה (silos) ספציפיים.

עם מערך הניהול של רד האט (כולל Red Hat Satellite עבור ניהול Red Hat Enterprise Linux ו- Red Hat CloudForms עבור פעילויות חומרת Bare Metal, מכונות וירטואליות וענן פרטי) בשילוב עם Red Hat Ansible tower, מסוגלים צוותי IT לתאם באופן עקבי יותר תהליכי עבודה ברחבי נכסי תשתיות IT ארגוניות המלאות שלהם.

תהליכי עבודה מתקדמים

עם שיפורי תהליכי עבודה חדשים יכולים משתמשים ליהנות משימוש חוזר בתהליכי אוטומציה מבוססים על סביבות שונות ותרחישים שונים, כדי לנהל טוב יותר את תשתית הענן ההיברידי שלהם. שיפורי תהליכי עבודה הזמינים ב- Red Hat Ansible tower 3.4 כוללים:

  • Nested workflows – מאפשרים למשתמש ליצור רכיבים מודולריים לשימוש חוזר, כדילמכן פעילויות מורכבות יותר בשימוש ב- Red Hat Ansible tower,באותה קלות כמו PlayBook פשוט.
  • Workflow convergence – מאפשר למשתמשים לנהל משימות תהליכי עבודה התלויות בסיוםמשימות תהליכי עבודה רבות אחרות לפני המשך. מאפשר נקודת תיאום בין שלביםשונים.
  • Workflow always job templates -מאפשר ביצוע ללא תלות בהצלחת או כישלון משימה. אם שירות תלוי צריך לרוץ ללאתלות בסטטוס היציאה של תהליך עבודה, תבנית זאת תוכננה להבטיח כי העסק ימשיךלרוץ.
  • Workflow level inventory-מסייע לאפשר למשתמשים ליישם תהליך עבודה לכל מלאי שיש להם גישה אליו, מאפשרשימוש חוזר בתהליכי עבודה של הטמעה ברחבי מרכזי נתונים, סביבות וצוותים.

סקלאביליות מוגברת

עם חלוקת משימות לפרוסות, משתמשים יכולים לקחת משימה גדולה יחידה שתוכננה עבור אלפי מכונות, ולפצל אותה למספר משימות קטנות יותר עבור הפצה ברחבי סביבת cluster Tower. זה מאפשר למשימות לרוץ ביתר אמינות ולהשלים אותן מהר יותר כאשר העבודה מתחלקת בין השרתים ב-cluster, כדי שמשתמשים יוכלו להרחיב טוב יותר את האוטומציה שלהן.

אבטחה משופרת

בנוסף, Red Hat Ansible tower תואם עתה לריצה על Red Hat Enterprise Linux במצב תואם FIPS. הסמכת אבטחה FIPS 140-2 ממכון התקנים והטכנולוגיה הלאומי (NIST) בארה"ב, הינה תקן אבטחה שמגדיר את הדרישות עבור מודולי הצפנה – כולל רכיבי חומרה ותוכנה – המשמשים בתוך מערכת אבטחה להגנה על מידע רגיש אך בלתי מסווג. על ידי מתן האפשרות ל- Red Hat Ansible tower לרוץ על Red Hat Enterprise Linux במצב תואם FIPS, ארגונים יכולים לעמוד בקווים מנחים הכרחיים לאבטחת מידע בלי להתפשר על הצורך שלהם לחדש עם פתרונות תוכנה גמישים.

ג'ו פיצג'רלד, סגן נשיא לניהול ברד האט, אמר: "ראינו ארגונים שרוצים לבנות מרכזי מצוינות אוטומציה כדי להאיץ אוטומציה ברחבי מערך גדול יותר של תחומים, כולל מחשוב, רשתות ואחסון. עם התכונות החדשות ב- Red Hat Ansible tower 3.4, ארגונים מסוגלים להגדיל את ההיקף של פעילויות האוטומציה שלהם, ביחד עם בקרה ונראות מוגברות".

אודות רד האט

רד האט (Red Hat) היא הספקית המובילה בעולם של פתרונות קוד פתוח, תוך שימוש בגישה מבוססת על עוצמת הקהילה כדי לספק טכנולוגיות ענן, לינוקס, תוכנה, אחסון ווירטואליזציה אמינות ועתירות ביצועים. רד האט מספקת גם שירותי תמיכה, הדרכה וייעוץ זוכי פרסים. כמרכז מקשר ברשת גלובלית של ארגונים, שותפים, וקהילות קוד פתוח, רד האט עוזרת ליצור טכנולוגיות רלבנטיות חדשניות המשחררות משאבים עבור צמיחה ומכינים לקוחות לעתיד של ה-IT .

רד האט ישראל ממוקמת ברעננה ומונה כ-200 עובדים. פעילות החברה בישראל כוללת את ניהול הפעילות העסקית לאגן הים התיכון וישראל, ואת מרכז הפיתוח המשמש כמרכז הפיתוח העולמי של רד האט לטכנולוגיות וירטואליזציה.

למידע נוסף www.redhat.com.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אולמדיה פי. אר


 


מאמרים נוספים מאת אולמדיה פי. אר
 
Booking.com מציגה שבעה מקומות לינה מעולים וייחודיים שישדרגו לכם את האינסטגרם
Booking.com, המובילה העולמית בחיבור מטיילים עם המגוון הרחב ביותר של מקומות לינה נהדרים, התעמקה ביותר מ-29 מיליון יחידות אירוח רשומות, 5.7 מיליון מהם בתים, דירות ומקומות

רד האט מאחדת אוטומציית ניהול ענן היברידי עם הגרסה החדשה של Red Hat Ansible Tower
רד האט (Red Hat) – הספקית המובילה בעולם של פתרונות קוד פתוח, הכריזה על הזמינות של Red Hat Ansible tower 3.4 – הגרסה החדישה ביותר של ממשק הניהול שלה עבור

Booking.com מכריזה על המועמדות בגמר פרסי Technology Playmaker לשנת 2019
השנה הגשת המועמדות היתה פתוחה בכל רחבי העולם, והמועמדות כוללות נשים בענף ההיי-טק מ-21 מדינות שונות, שהשיגו הישגים מדהימים בתחומים כמו שירותי בריאות, חינוך, קמעונאות, חקלאות, מניעת הונאות, פיננסים וגיימינג.

צאו למסע בזמן עם חופשה מתקופה אחרת
Booking.com, המובילה העולמית בחיבור מטיילים עם המגוון הרחב ביותר של מקומות לינה, בדקה לעומק מעל ל-29 מיליון מקומות אירוח

Booking.com חושפת – אלו המקומות שהכי אהבתם בשנת 2018
Booking.com, מפלטפורמות הנסיעות הדיגיטליות המובילות בעולם, מחלקת למקומות האירוח השותפים שלה את ה-Guest Review Awards לשנת 2018, הניתן שנה שביעית ברציפות למקומות הכי מסבירי פנים ללקוח.

כבר התלבשתם לאינסטוש? חברת Booking.com מגלה עד כמה המדיה החברתית משפיעה על הסטייל שלנו בזמן החופשה
בעידן הדיגיטלי בו אנו חיים, המדיה החברתית ממלאת תפקיד מפתח בקבלת ההחלטות שלנו בנוגע למקום החופשה וסגנונה. החל מבחירת היעד המושלם, פעילויות בהן נוכל להתנסות, מה לאכול ואפילו מה לארוז וללבוש.

אריזה מושלמת: חברת Booking.com חושפת טרנדים בביגוד לחופשה
Booking.com, המובילה העולמית בחיבור מטיילים עם המגוון הרחב ביותר של מקומות לינה נהדרים, ערכה מחקר בקרב 21,500 מכלל המטיילים* כדי לגלות את אמנות האריזה. המחקר מגלה כי 41% מקרב המטיילים רואים

חורף זאת העונה המושלמת לקחת את המשפחה לחופשת סקי מלאת אנדרנלין
יש משפחות המעדיפות בחורף לשבת מול האח, לקרוא ספרים יחדיו או לאכול ארוחת ערב טובה. אך יש גם כאלה המעדיפות לצאת אל השלג הקר וליהנות מחופשת סקי או סנובורד מלאת אנדרנלין שאין סיכוי שתשכחו.

רדיו קול הגליל העליון והתכנית 'חקלאייב', יהיו הזוכים בפרס "כלי תקשורת מקדם חקלאות ישראלית", אשר יוענק להם בוועידת ישראל לחקלאות המתקיימת השבוע בירושלי
25/12/18 | חקלאות
רדיו קול הגליל העליון – 105.3 FM יקבל בוועידת ישראל לחקלאות, המתקיימת בין התאריכים 26-27 בדצמבר בירושלים, פרס "כלי תקשורת מקדם חקלאות ישראלית", בזכות תכנית החקלאות הגלילית

רד האט פרסמה את תוצאות הרבעון השלישי של שנת הכספים 2019 שלה
רד האט (Red Hat) – הספקית המובילה בעולם של פתרונות קוד פתוח, פרסמה את תוצאות הרבעון השלישי בשנת הכספים 2019 שלה, שהסתיים ב- 30 בנובמבר 2018.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI