דף הבית אינטרנט והחיים ברשת פיתוח אתרים אתר תדמיתי או מערכת ניהול תוכן?
אתר תדמיתי או מערכת ניהול תוכן?
נונה אור 16/09/09 |  צפיות: 1227

בתחילת שנות 2000 המושג "אתר תדמיתי" היה נפוץ ומקובל אצל רב חברות אינטרנט. רק אתרי תוכן מורכבים, בעלי תקציב גבוה השקיעו באתרים עם מערכת ניהול תוכן, בזמן שרב האתרים נבנו ב- HTML כדפים קבועים ללא אפשרות ניהול.

בשנים האחרונות כאשר אתר אינטרנט לעסק הפך לדבר נפוץ מאוד, השתנה מצב הדברים מקצה לקצה. היום כמעט כל חברה להקמת אתרים מציעה ללקוח מערכת ניהול תוכן כזו או אחרת תוך כדי הבלטת היתרונות העיקריים בשימוש מערכת מעין זו: יעילות, עצמאות, חסכון כלכלי ועוד...

אכן, כל יתרונותיה של מערכת כזו נכונים אך לא לכולם זה מתאים. אם אתם לא יודעים או לא יכולים מסיבת חוסר זמן או כל סיבה אחרת לכתוב ולעדכן תכנים באתר באופן שוטף, אתם פוגעים קשות בתדמית החברה שלכם.

יתרונות של מערכת ניהול תוכן שיהפכו לחסרונות בידיים לא מיומנות:

כמות לא מוגבלת של תכנים
יתרון:
אתם יכולים להזין תכנים ללא הגבלה.
חסרון: כעת הזנת התכנים היא באחריותכם הבלעדית ובפועל אתם לא ממש עומדים במטלה והאתר ריק מתכנים. תזכרו כלל מאוד חשוב: אתר מחוסר תכנים לא ימשוך גולשים ולא יקודם במנועי חיפוש.

עצמאות
יתרון: עצמאות בעדכון התכנים - תוכלו לנהל תכנים בעצמכם, בכל עת ומכל מקום בעולם...
חסרון: בפועל, תכנים לא מעודכנים מעין "חדשות ישנות" משדר כלפי הגולשים חוסר אמינות ומקצועיות.

חסכון כלכלי
יתרון:
אתם מנהלים את האתר בעצמכם וחוסכים עלויות.
חסרון: בפועל, אתם לא מוצאים זמן לכתוב ולהזין תכנים לאתר במשך חודשים (לפעמים מעל שנה!!!) ובזמן זה משלמים לחברת אינטרנט שבנתה את האתר תשלום חודשי תמורת שימוש במערכת, גיבויים, תמיכה טכנית ועוד..

שליטה בעיצוב
יתרון: שליטה בעיצוב האתר - מעל 80% מעיצוב האתר נקבע על ידי התוכן. ע"י שימוש נכון ומקצועי במערכת תוכלו לחדש ולרענן את האתר מעת לעת גם מבחינה ויזואלית.
חסרון: שימוש לא מקצועי בכלים אלו יכול להרוס כליל את עיצובו המקורי של האתר.

המסקנה:
תשקלו היטב את יכולת המעורבות שלכם בפרויקט בעת הקמתו ובהחזקתו השוטפת.
אם אינכם בעלי ניסיון בניהול אתר אינטרנט ואינכם מעוניינים להעסיק איש מקצוע שיטפל באתר באופן שוטף עדיף לכם לבנות אתר תדמית וכך לחסוך בעלויות, לקבל שירות מקיף ומקצועי ולהעלות את האתר לאוויר לפי הלו"ז המתוכנן.

ומצד שני, אתם מספיק מיומנים, יכולים ורוצים לטפח את אתרכם באופן שוטף? אגב זה לא מסובך כלל ואם תבינו שזה חלק בלתי נפרד מטיפוח ושיווק העסק שלכם וודאי גם תמצאו זמן לכך. לכו על אתר עם מערכת ניהול תוכן - זה ישתלם לכם ובגדול.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 נונה אור

Bloo הקמת אתרי אינטרנט - רוצים אתר תדמית, גלריית תמונות או מערכת ניהול תוכן מתקדמת? ב-Bloo פתרונות כוללים לעסק - אתרי אינטרנט , תכנים וקידום.

בניית אתרים 077-4602099

www.Bloo.co.il 


מאמרים נוספים מאת נונה אור
 
בניית אתרים - הדרך הבטוחה אל השגשוג
ישנם שני סוגים של אתרים ברשת האינטרנט. אתר סטאטי ואתר דינאמי. מומלץ לבנות אתר דינאמי, היות והוא שווה לכל נפש , בעל מערכת הפעלה נוחה ופשוטה המאפשרת גם למי שלא מצוי בנבכי האינטרנט לעשות בה שימוש קל תוך כדי הוספת תכנים, עדכונים ושינויים שונים.

בחירה נבונה של חברה לקידום אתרים
לאחר שהבנת שרשת האינטרנט היא הזירה המסחרית המודרנית ולאחר שהבנת שאם אתה לא שם,אתה לא באמת קיים, החלטת להקים אתר אינטרנט שישרת אותך ואת צרכיך העסקיים. כעת, כל שנותר לך הוא לבחור חברת קידום אתרים שתעזור לך להוציא את המטרה לפועל.

עולם הטכנולוגיה פתוח למשתמשים ללא הפסקה
יש לך רעיון להציע, יש לכם מוצר או גימיק מנצח אתה חושב שיש לך משהו טוב ואתה חושב שאתה הטוב ביותר. אתה רוצה שכולם יראו אחר מה שיש למוצר שלך למכור ומהר ובהחלט אתם כבר יודעים כי בניית אתרים באינטרנט ברשת היא אחת המשימות הראשונים שעליך

מי יבנה לכם את האתר לעסק
שאלו את עצמכם – האם הייתם נותנים לחובבן להיות אחראי ל'ילד' שלכם? חשבתי כך. בניית אתרים מחייבת הבנה עמוקה בעולם האינטרנטי, ותק מושתת ואהבת המקצוע.

לא תאמינו אבל זה טרנד חדש עיסוי דגים
גם אתם שמעתם על המונח החדש - עיסוי דגים וראיתם כל מיני אנשים שיושבים עם הרגליים בתוך אקווריום בקניון? אני מוכרחה להודות שזהו עיסוי שרק השם שלו נשמע מרתיע ומפחיד, ורק המחשבה על כך שהרגליים שלי, או חלק קטן קטנטן אר מתוך הגוף שלי, יכנסו לתוך אקווריום מלא דגים

סוגי הלוואות לעסק
הקמתם עסק חדש? יש לכם עסק הנמצא בקשיי מימון ואתם שואלים את עצמכם מאיפה אני יכול לגייס כסף? חשוב שתדעו כי עומדות בפניכם מספר אפשרויות ויש לכם כמה מקורות אשר מהם תוכלו לקחת הלוואות לעסק שלכם.

סגירת חברה ופירוקה לפי חוקי המדינה
בשוק חופשי תחרותי, כמו זה הקיים בישראל - סגירת חברה איננה מחזה נדיר, למרבה הצער. הסיבות לפעולה של סגירת חברה הינן רבות ומגוונות, וההליכים אינם עניין של מה בכך. למעשה – רב הפעילות מונחת על כתפיו של עורך הדין שנבחר לצורך פעולה זו, כך שהעומס הרב כמעט ולא מורגש בקרב בעלי מניות החברה.

החלום שפתח לי דלת
14/04/12 | מעבר דירה
דלת מעוטרת בזכוכיות צבעוניות עם שלל צבעים מרהיבים, עשויה עץ מלא וכבד ומשולבת עיטורי מתכת שונים ומשונים. הכנסתי את המפתח לחריץ הדלת, סובבתיו וניסיתי לפתחה אך זו הייתה דלת כה כבדה וכנראה גם מאובזרת בהתקן כלשהו שלא הבנתי לפשרו.

תהליך בנית אתרים יסודי ומקצועי חייב להכיל בתוכו את המרכיבים הבאים
אינספור נוגעים לעניין, גם בעלי מקצוע מומחים ובעלי אינספור ניסיון בתחום של בנית אתרים וגם אינספור לקוחות פרטיים אשר כבר חוו כמה וכמה ניסיונות ותהליכים של בניית אתרים מנסים לשים את האצבע ולהגדיר מהו תהליך בנית אתרים

עיסוי פרינאום
עיסוי פרינאום הוא העיסוי המומלץ ביותר לבצע כהכנה ללידה בכדי למנוע קרע או חתך העלול להתרחש בזמן הלידה. הזמן הטוב ביותר להתחיל לבצע עיסוי פרינאום הוא כשישה שבועות לפני המועד המשוער ללידה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI