דף הבית חברה, פוליטיקה ומדינה שלטון מקומי יורם פומרנץ והאופוזיציה למען אצטדיון המכתש: מנסים למנוע את הריסתו
יורם פומרנץ והאופוזיציה למען אצטדיון המכתש: מנסים למנוע את הריסתו
הדס כהן 24/03/11 |  צפיות: 14211

חברי האופוזיציה במועצת העיר גבעתיים, בראשות יורם פומרנץ רן קוניק וכן טלי ארגמן, נרתמים למען מניעת ההריסה של אצטדיון המכתש המיתולוגי. במכתב משותף של השלושה, החברים גם בוועדה המקומית לתכנון ובנייה, דרשו יורם פומרנץ וחבריו מראש העיר ומהנדס גבעתיים שההחלטה תידון מחדש במסגרת ההרכב המורכב של הוועדה המקומית לתכנון ובנייה.

"מחויבים להבטחתנו, המאבק שלנו על אצטדיון המכתש נמשך וימשך, כל עוד האצטדיון עומד על תילו", כותבים יורם פומרנץ וחבריו לאופוזיציה, "אסור ולא צריך  לאבד את התקווה שניתן למנוע את הריסתו ומחיקתו מנופה של העיר גבעתיים".

מכתבם של יורם פומרנץ וכן חברי האופוזיציה מתייחס גם לתוכניות לחפירות ארכיאולוגיות במכתש. הם דורשים לקיים דיון חוזר בנושא, וטוענים שהם "מתנגדים עקרונית, לקבלת החלטות, על תוכניות לחלקות בגוש זה, במסגרת ועדת המשנה". יורם פומרנץ, ארגמן וקוניק כותבים כי הם דורשים "מסגרת דיון רחבה, מנימוקים של:"חשיבות הפרוייקט, וסדרי הגודל שלו וההשלכות הציבוריות".

בנוסף, יורם פומרנץ וחבריו דורשים במכתבם לבצע "תסקיר השפעה על הסביבה", בטרם ייתן האישור על התוכניות לביצוע החפירות והריסת המגרש. חברי האופוזיציה טוענים שמאחר שלא פורטה עמדת אחד הבעלים בחברת עמלנו - החברה בעלת נכסי הפועלים בר"ג, לא בוצע פרסום נאות של התוכנית - ולכן נדרש דיון נוסף בנושא.

אצטדיון המכתש הוא מגרשה הביתי של קבוצת הפועל רמת גן בכדורגל. הוא נבנה בשנת 1927 בשכונת בורוכוב שבגבעתיים, ומשמש את הקבוצה לאורך עשורים רבים. המגרש יכול להכיל עד כ5,500 צופים בשלושה יציעים שונים. כיום הוא כבר לא נמצא בשימוש - בסוף שנת 2008 החליט ביהמ"ש השלום להרוס את המגרש, אך בלחץ האוהדים הערעור על ההחלטה התקבל. בסוף שנת 2009 נקבע שהקבוצה תעזוב את האצטדיון, בתמורה לפיצוי כספי.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 הדס כהן


 


מאמרים נוספים מאת הדס כהן
 
הערכת יהלומים
01/04/24 | ביטוח
רכישת תכשיטי יהלומים דורשת השקעה כספית נכבדת. מטבע הדברים, כרוכשים אנו מצפים לקבל תמורה מלאה למחיר, ומאמינים כי היהלומים שרכשנו הינם אכן יהלומים טבעיים ומקוריים. הבעיה היא שבשוק הזיופים המתפתח של ימינו, לא כדאי לקחת סיכונים מיותרים כשמדובר ביהלומים יוקרתיים, אלא לפנות לבדיקת הערכת יהלומים מקצועית

הערכת אומנות
תחום האומנות כולל תחתיו מגוון יצירות יוקרתיות ובעלות ערך רב במיוחד, המשמשות פעמים רבות כחלק מאוספים ייחודיים של אספנים חובבים ובעלי הון. בין אם ברשותנו יצירת אומנות ובין אם אנחנו מתכוונים לרכוש אחת כזאת, כדאי תמיד שנדע מה הסיפור שעומד מאחורי יצירת האומנות, וכמובן - מה השווי שלה

שווי יהלומים
01/03/24 | חתונות
עבור רבים מאיתנו, יהלומים הם הבחירה הטבעית כאשר מתכוונים לרכוש תכשיט יוקרתי. בכדי לוודא כי אכן מדובר ביהלום איכותי, ושאנחנו מקבלים תמורה מלאה למחיר הקנייה, חשוב לבדוק את שווי היהלומים. כיצד עושים זאת בדיוק? מוזמנים לקרוא ולגלות

הערכת תכשיטים
01/03/24 | עיצוב
בין אם בחרנו לרכוש תכשיט כמתנה יוקרתית, ובין אם קיבלנו את התכשיטים בירושה, אין ספק כי מדובר בפריטים העשויים להיות שווים כסף רב. בכדי לוודא שאכן מדובר בתכשיטים כאלו, חשוב ומומלץ לקחת אותם לבדיקת הערכה מקצועית ומהימנה, שתצביע על השווי המדויק של כל תכשיט

שווי יהלומים
28/01/24 | נישואין
יהלומים הם ללא ספק הבחירה המועדפת של רבים מאיתנו במסגרת מגוון התכשיטים השונים. לצד היוקרתיות והערך הרב שיש לכל יהלום, ניתן למצוא גם לא מעט חיקויים וזיופים. אז כיצד נדע להעריך שווי יהלומים?

הערכת תכשיטים
בעולם התכשיטים ניתן למצוא מגוון נרחב של תכשיטים, כך שאין פלא שעסקאות רכישה/ מכירה של תכשיטים הן עסקאות נפוצות למדי. מאחר ומדובר בעסקה הכרוכה בהשקעה של סכומים לא מבוטלים, מומלץ יהיה לפנות לשירותי הערכת תשיטים, בכדי לוודא כי התכשיט המיועד אכן שווה את ההשקעה שלנו

שווי יהלומים
יהלומים הם בעלי מקום ייחודי בהיסטוריה, וזה כך כבר מאות שנים. מעבר ליופי המיוחד שלהם, הם גם בעלי משמעות סימבולית- יהלומים מייצגים אהבה, כוח ויוקרה. מסיבות אלה ליהלומים יש שווי גבוה, אותו מודדים דרך ארבעה קריטריונים. השילוב של ארבעתם נותנים לכם את הערך של היהלום ואת השווי שלו בהתאם. את כל אלה מודדים אנשי מקצוע בתחום היהלומים.

הערכת תכשיטים
תכשיטים קיבלו מקום של כבוד בעולמנו, ורבים בוחרים לענוד אותם - גם ליומיום וגם לאירועים מיוחדים. יש להם ערך מבחינה תרבותית ומבחינה היסטורית, והשווי שלהם בהתאם. הערכת תכשיטים היא חיונית מסיבות רבות, ואותה מבצעים אנשי מקצוע שידעו לבחון את הקריטריונים השונים.

הערכת תכשיטים. שווה השקעה
על מנת לבצע הערכת תכשיטים נכון וכדאי לגייס אנשי מקצוע בעלי ידע עשיר ומתקדם בחומרים בהם מיוצרים תכשיטים: כסף, פלטינה, זהב ועוד.. היום ניתן למצוא כמעט כל תכשיט שרק נדמיין בטווח רחב של מחירים. לצד תכשיטים שווי ערך המיוצרים מחומרי גלם משובחים קיים שוק עצום של תכשיטים שעל פניו נראים המיטב שבמיטב אבל בפועל הם מיוצרים מחומרים זולים ופשוטים.

שווי יהלומים – כי יש להם ערך רב
שווי יהלומים צריך להיעשות על ידי מביני עניין ודבר בלבד. אנשי מקצוע מיומנים, בעלי ידע וכלים. ומדוע זה חשוב? כי יש לזה ערך. האם הייתם רוצים שיהלומים שבידכם יוערכו מחצית משווים? ככל הנראה לא. ההשערה היא שתבחרו לגשת למי שייתן לכם הערכה מדויקת. לכן, בדיקה מקצועית של שווי יהלומים שווה את ההשקעה ואת הזמן.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI