דף הבית חברה, פוליטיקה ומדינה שלטון מקומי תוכנית עיריית כפר סבא ויהודה בן חמו לשנת 2011: שיפור והתייעלות בעירייה
תוכנית עיריית כפר סבא ויהודה בן חמו לשנת 2011: שיפור והתייעלות בעירייה
הדס כהן 12/06/11 |  צפיות: 13953

עיריית כפר סבא בראשות יהודה בן חמו ארגנה לאחרונה כנס תוכנית לעבודה לשנת 2011. מטרת הכנס, אשר נערך בהשתתפות הקהל הרחב, הייתה לסכם את פעילות העירייה בשנה החולפת וכן לתכנן את העבודה שתתקיים בשנה הקרובה. במהלך הכנס הועלתה לדיון ההצעה לעודד תכנית עבודה אינטגרטיבית בשיתוף פעולה עם עיריות שונות בארץ.

הכנס, אשר התקיים במלון חוף התמרים בעכו, אורגן ע"י צוות עובדי העירייה בהנחייתו של מנכ"ל העירייה אשל ארמוני ובמהלכו הוצגו תוכניות העבודה לשנה הקרובה ע"י מנהלי האגפים בעירייה. את הדברים שמע ראש העירייה, יהודה בן חמו, אשר בהמשך גם נשא דברים. הכנס כלל הצגת מסקנות של מספר צוותי חשיבה אותם הקים מנכ"ל העירייה החדש עם כניסתו לתפקיד - צוותי החשיבה הסיקו מסקנות בתחומי החיסכון וההתייעלות של העירייה, וכן בעידוד היצירתיות בעיר.

יהודה בן חמו ואנשי העירייה סיכמו את הכנס כמוצלח במיוחד - הוא בוצע באופן אינטנסיבי וכלל דיונים רבים למן שעות הבוקר ועד לערב.

"אני סומך על מנכ"ל העירייה. התוכנית בוודאי תשדרג את עבודת העירייה ותייעל אותה לכדי מקסום של כל המערכות הפנימיות", סיכם ראש העירייה יהודה בן חמו את הכנס, "בחודשים האחרונים אני יכול לצפות מהארגון להתרומם מעלה. חשוב לי הדגש על השירות לתושבי העיר. הראייה שלי היא שהתושבים משלמים ארנונה ממיטב כספם על מנת שאנחנו משרתי הציבור ניתן להם את השירות הטוב ביותר, כל אחד בתחומו. איכות התוצרים שלנו משפיעה על מדד מצב הרוח של התושבים ושל העובדים כאחד. קיים גם פן של אמון בין התושבים לעירייה ובין העירייה לבין עצמה. מרבית המנהלים צמחו בתוך הארגון ומי שיוכיח את עצמו יתקדם".

את שנת 2011 התחילה עיריית כפר סבא ברגל ימין, עם ההקמה של פארק מחזור חדש אשר נחנך בעיר. הפארק ממחיש באופן ויזואלי עקרונות של איכות סביבה כגון מיון ושימוש מחדש בפסול, ומאפשר לערוך במקום לימוד חווייתי על עולם המחזור.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 הדס כהן


 


מאמרים נוספים מאת הדס כהן
 
הערכת יהלומים
01/04/24 | ביטוח
רכישת תכשיטי יהלומים דורשת השקעה כספית נכבדת. מטבע הדברים, כרוכשים אנו מצפים לקבל תמורה מלאה למחיר, ומאמינים כי היהלומים שרכשנו הינם אכן יהלומים טבעיים ומקוריים. הבעיה היא שבשוק הזיופים המתפתח של ימינו, לא כדאי לקחת סיכונים מיותרים כשמדובר ביהלומים יוקרתיים, אלא לפנות לבדיקת הערכת יהלומים מקצועית

הערכת אומנות
תחום האומנות כולל תחתיו מגוון יצירות יוקרתיות ובעלות ערך רב במיוחד, המשמשות פעמים רבות כחלק מאוספים ייחודיים של אספנים חובבים ובעלי הון. בין אם ברשותנו יצירת אומנות ובין אם אנחנו מתכוונים לרכוש אחת כזאת, כדאי תמיד שנדע מה הסיפור שעומד מאחורי יצירת האומנות, וכמובן - מה השווי שלה

שווי יהלומים
01/03/24 | חתונות
עבור רבים מאיתנו, יהלומים הם הבחירה הטבעית כאשר מתכוונים לרכוש תכשיט יוקרתי. בכדי לוודא כי אכן מדובר ביהלום איכותי, ושאנחנו מקבלים תמורה מלאה למחיר הקנייה, חשוב לבדוק את שווי היהלומים. כיצד עושים זאת בדיוק? מוזמנים לקרוא ולגלות

הערכת תכשיטים
01/03/24 | עיצוב
בין אם בחרנו לרכוש תכשיט כמתנה יוקרתית, ובין אם קיבלנו את התכשיטים בירושה, אין ספק כי מדובר בפריטים העשויים להיות שווים כסף רב. בכדי לוודא שאכן מדובר בתכשיטים כאלו, חשוב ומומלץ לקחת אותם לבדיקת הערכה מקצועית ומהימנה, שתצביע על השווי המדויק של כל תכשיט

שווי יהלומים
28/01/24 | נישואין
יהלומים הם ללא ספק הבחירה המועדפת של רבים מאיתנו במסגרת מגוון התכשיטים השונים. לצד היוקרתיות והערך הרב שיש לכל יהלום, ניתן למצוא גם לא מעט חיקויים וזיופים. אז כיצד נדע להעריך שווי יהלומים?

הערכת תכשיטים
בעולם התכשיטים ניתן למצוא מגוון נרחב של תכשיטים, כך שאין פלא שעסקאות רכישה/ מכירה של תכשיטים הן עסקאות נפוצות למדי. מאחר ומדובר בעסקה הכרוכה בהשקעה של סכומים לא מבוטלים, מומלץ יהיה לפנות לשירותי הערכת תשיטים, בכדי לוודא כי התכשיט המיועד אכן שווה את ההשקעה שלנו

שווי יהלומים
יהלומים הם בעלי מקום ייחודי בהיסטוריה, וזה כך כבר מאות שנים. מעבר ליופי המיוחד שלהם, הם גם בעלי משמעות סימבולית- יהלומים מייצגים אהבה, כוח ויוקרה. מסיבות אלה ליהלומים יש שווי גבוה, אותו מודדים דרך ארבעה קריטריונים. השילוב של ארבעתם נותנים לכם את הערך של היהלום ואת השווי שלו בהתאם. את כל אלה מודדים אנשי מקצוע בתחום היהלומים.

הערכת תכשיטים
תכשיטים קיבלו מקום של כבוד בעולמנו, ורבים בוחרים לענוד אותם - גם ליומיום וגם לאירועים מיוחדים. יש להם ערך מבחינה תרבותית ומבחינה היסטורית, והשווי שלהם בהתאם. הערכת תכשיטים היא חיונית מסיבות רבות, ואותה מבצעים אנשי מקצוע שידעו לבחון את הקריטריונים השונים.

הערכת תכשיטים. שווה השקעה
על מנת לבצע הערכת תכשיטים נכון וכדאי לגייס אנשי מקצוע בעלי ידע עשיר ומתקדם בחומרים בהם מיוצרים תכשיטים: כסף, פלטינה, זהב ועוד.. היום ניתן למצוא כמעט כל תכשיט שרק נדמיין בטווח רחב של מחירים. לצד תכשיטים שווי ערך המיוצרים מחומרי גלם משובחים קיים שוק עצום של תכשיטים שעל פניו נראים המיטב שבמיטב אבל בפועל הם מיוצרים מחומרים זולים ופשוטים.

שווי יהלומים – כי יש להם ערך רב
שווי יהלומים צריך להיעשות על ידי מביני עניין ודבר בלבד. אנשי מקצוע מיומנים, בעלי ידע וכלים. ומדוע זה חשוב? כי יש לזה ערך. האם הייתם רוצים שיהלומים שבידכם יוערכו מחצית משווים? ככל הנראה לא. ההשערה היא שתבחרו לגשת למי שייתן לכם הערכה מדויקת. לכן, בדיקה מקצועית של שווי יהלומים שווה את ההשקעה ואת הזמן.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI