דף הבית אינטרנט והחיים ברשת תנועת מבקרים לקדם את העבודה מהבית
לקדם את העבודה מהבית
רפי 25/12/11 |  צפיות: 12994

האם אתה עובד מהבית, אבל מרגיש שאתה לא מרוויח מספיק? הגיע הזמן לפרסם ולקדם את העסק שלך מהבית. לארק עסקים גדולים וחברות גדולות זקוקות לפרסום, אם אתה עובד מהבית בעסק קטןמשלך, הרי שעליך להיות יצירתי ולמצוא דרכים לפרסם ולקדם את העסק שלך, עלמנת להגדיל את הרווחים, וליצור הכנסה נאה. מההם האמצעים העומדים לרשותו של אדם העובד מהבית? לא משנה מהי סוג העבודהשאתה מבצע מביתך, אם עדיין אין לך אתר אינטרנט, כדאי מאוד שתדאג להקמת אתרמשלך. אם אתה במצב שאתה לא יכול להשקיע כמה מאות שקלים, באחסון אתריםובדומיין, במקרה זה, ההמלצה היא להקים בלוג. בלוג לא עולה לך אגורה, אז איןכאן תרוצים. אתה מבין אתה חייב שיהיה לך ייצוג באינטרנט. האינטרנט כיוםהוא המדיום החם ביותר. אם אתה לא נמצא באינטרנט, אז אתה מפספס הרבה מאודהזדמנויות.

לא מרוויח מספיק בעבודה מהבית?

השלבהבא הוא לקדם את האתר או את הבלוג. אתה לא חייב לשכור מקדם אתרים מקצועי,אתה בהחלט יכול לעשות את הכול בכוחות עצמך. עליך ללמוד כיצד לקדם את הבלוגשלך בגוגל. למד כל מה שאתה יכול אודות קידום אתרים, מילות מפתח,ואופטימיזציה למנועי חיפוש. זה מעבר להיקף של אתר זה להכיל את כלהאינפורמציה שאתה צריך לדעת בנושא של קידום אתרים, אבל אני בהחלט יכוללהפנות אותך לבלוג מצוין ששופך אור בנושא קידום אתרים, ומספק מידע יוצא מןהכלל. מעבר לכך אתה פשוט יכול להקליד בגוגל את הביטוי "קידום אתרים" ולהגיעלמידע.

דרך נפלאה לקדםולפרסם בחינם את אתר העבודה שלך מהבית, היא באמצעות קמפיין מאמרים. כתיבתמאמרים בתחום שבו אתה עוסק. הילה היא מאלפת כלבים, מתגוררת במושב, ויש להחצר גדולה, שבה מתבצע האילוף. הילה בעצם עובדת מהבית, אמנם לא בתוך הביתאלא בחצר הבית, אבל היא נהנית מכל היתרונות של לעבוד מהבית. מכיוון שאיןהיא יוצאת בבוקר אל הכבישים הסואנים, והיא לא צריכה לנסוע בפקקים. בכל רגענתון היא יכולה להיכנס הביתה, כדי לנוח או לחטוף משהו קטן לאכול. הילההקימה אתר אינטרנט בנושא של אילוף כלבים, היא העלתה תמונות שמציגות אותהבפעולה, בעת האילוף,הוסיפה תכנים מעניינים ומידע אודות אילוף כלבים. על מנתלקדם את העסק שלה מהבית, הילה כתבה סדרת מאמרים שעוסקים במדוע צריך לאלףכלב, כיצד ללמד את הכלב לשבת, כיצד לאלף את הכלב לעשות את צרכיו בחוץ ולאבבית. למעשה היא העניקה במאמרים שלה המון טיפים מועילים עבור בעלי כלבים.את המאמרים הללו היא שלחה לאתרי מאמרים. בסוף המאמר היא הוסיפה מידע בתיבתהחתימה. שמה המלא עם מספר טלפון להתקשרות, וכתובת אתר האינטרנט שלה. הילהמדווחת שהרבה מאוד אנשים אמרו שהגיעו אליה לאחר שקראו את המאמרים שכתבה.


מעבר לכך,קיימות שיטות נוספות לפרסם בחינם את העסק ולקדם את העבודה מהבית לשלב הבא.תתחיל בשיטה אחת, למד אותה היטב, הכנס אותה לפעולה, עד שתהיה מקצוען בה,ואז עבור אל השיטה הבא

תתחילו  בגדול...לחצו כאן!!!


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 רפי

לרצינים בלבד הכנסו ..לחצו כאן!!! 


מאמרים נוספים מאת רפי
 
תוכנות ממולצות2
תוכנות ממולצות

תוכנות ממולצות1
תוכנות ממולצות

תוכנות ממולצות
תוכנות ממולצות

הרבה תוכנות ממולץץץ!!
תוכנות ממולצות

הרבה תוכנות
הרבה תוכנות להורדה !!!
ממולץ!!!


לצפייה ישירה
כול מה שרציתם לדעת ולא היה לכם את מי לשאול!!!
כול מה שרציתם לראות ולא ידעתם לאיפה לפנות !!!
והכוולללל בחייינם!!!!!!


סיפור חיי של זוהר ארגוב(עורקבי)
01/01/12 | מוסיקה
זוהר ארגוב,עורקבי,זמר,מפורסם,קורות חיים,מלך,אלבומים,שירים,הורדה,ישירה,לינט 1,

זוהר ארגוב (עורקבי)
01/01/12 | שירה
זוהר ארגוב (עורקבי)

סרטים לצפייה ישירההה,
01/01/12 | קולנוע
סרטים כיום כבר אינם מהוים מרכיב לשעות הפנאי

שיווק שותפים הוא כוח הרכישה הפופולרי
שיווק שותפים הוא כוח הרכישה הפופולרי
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI