דף הבית אימון אישי אימון לקריירה במה תרצה לעסוק כאשר תהיה גדול
במה תרצה לעסוק כאשר תהיה גדול
בקשר לטיפול 21/04/12 |  צפיות: 4175

כל נושא הייעוץ והטיפול בתחום הקריירה המקצועית נשען על ההנחה כי בעולם המודרני בו אנו חיים אנו בעצם עורכים סוג של טיול בעולם העבודה. על מנת ליהנות ככל האפשר לאורך הטיול הזה, כדאי מיד בהתחלה להתמקד בזיהוי היכולות האישיות, ברצונות ובשאיפות. לזהות את חזון העשייה ורק לאחר מכן לרכוש את הכלים המאפשרים לממש את החזון הזה, לאורך כל השנים שיש לנו לבלות בעולם העבודה.

טיפול פסיכולוגי עשוי לגרום לכל הלבטים הקיימים בכם למצוא בתוכם את כוחות הנפש שלכם ולמנף אותם להחלטה נבונה ונכונה עבורכם, קרי למשל, להירשם ללימודים או לרכוש מקצוע, באופנים שונות המתאימים לכם ובעיקר שאתם מרגישים בנוח בתוך המקצוע החדש אותו אתם רוצים ומבקשים ללמוד.

טיפול פסיכולוגי בנושא תעסוקה יסייע לכם לגבש החלטה נכונה גם אם ייקח מעט זמן לגבש אותה. מאידך, יש כאלה שגם ייעוץ פסיכולוגי בתחום התעסוקה אינו מאפשר להם לגבש החלטה מיידית, אבל טיפול ממושך ורכישת כלים אישיים לאורך תקופה יכולים בהחלט לסייע לכם להתקדם בגיבוש ההחלטה.

העצמת הביטחון העצמי

יעוץ וטיפול מעניקים כלים בהם ניתן להעצים ולהגביר משמעותית את הביטחון העצמי ובתוך כך עצם גיבוש ההחלטה הנכונה אל העתיד המקצועי שלנו יהיה בוודאי מהיר יותר. כאמור ישנם פסיכולוגים תעסוקתיים המסוגלים לאבחן ולראות את ההתלבטויות הגדולות שלכם בסוגיית הקריירה העתידית ולסייע לכם למצוא פתרונות מתאימים.

אם את או אתה מעוניינים להעצים את הביטחון העצמי שלכם על מנת לפלס דרך טובה ונכונה לבניית קריירה מצליחה חשוב להתייעץ עם מומחים שיעניקו לכם ייעוץ פסיכולוגי ומומחים בתחום התעסוקה שיעניקו לכם ייעוץ מקצועי זה לצד זה. הדבר יבטיח לכם הגדלת ראש, השקעה בתדמית האישית שלכם, רצון רב ללמוד טכנולוגיות חדישות ומקצועות חדשים.

הורים לוחצים

הורים רבים לוחצים על ילדיהם ללכת לכיוונים הנראים בעיניהם יותר מתאימים והכי נכונים עבור ילדם. השאלה הנשאלת: האם להקשיב להורים המנוסים או להקשיב לקולו של הלב. כל פסיכולוג יבחר בקולו של הלב. מניסיון - הורים רבים אינם מודעים לשינויים הגדולים בעולם העבודה. הם לוחצים ולוחצים וילדיהם מושפעים מאוד מהלחץ הזה, במיוחד כאשר מדובר בילדים שקולם הפנימי לא מספיק חזק בהשוואה להוריהם.

למרבה הצער, במקום לסייע לילדים ולתת להם כלים להתמודד, ההורים מתיימרים לדעת מה טוב לילדם, רק מפני שהם ההורים. במקרים אלו דווקא ההורים צריכים ייעוץ אישי מאנשי מקצוע על מנת שיוכלו להתנהג בהתאם למה שהעולם דורש היום ובשונה ממה שיהיה נהוג בעולם העבודה שאותו הכירו בצעירותם.

לסיכום: בחירה נכונה היא כל בחירה שתהיו שלמים עמה ובעיקר תאהבו אותה. לא משנה מה אחרים חושבים או מה אחרים מציעים, אחרי הכול בחירתכם היא זו שתעצים את הביטחון העצמי שלכם ותרחיק תסכולים עתידיים.

אודות:

רשת "בקשר לטיפול" מחברת בין אנשים המחפשים  פסיכולוג או פסיכולוגית או יעוץ זוגי אך חסרה להם המלצה טובה על דמות טיפולית מתאימה, אמינה ומוסמכת, הנמצאת באזור המועדף.

ההתאמה נעשית חינם בשיחת טלפון ע"י שרונה המכירה היטב את כל המטפלים.

http://www.bekesher-letipul.co.il


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 בקשר לטיפול

חסרה לכם המלצה טובה על פסיכולוג ? רשת "בקשר לטיפול" מחברת בין אנשים המחפשים פסיכולוג או פסיכולוגית או טיפול זוגי אך חסרה להם המלצה טובה על דמות טיפולית מתאימה, אמינה ומוסמכת, הנמצאת באזור המועדף עליהם.

ההתאמה נעשית חינם בשיחת טלפון ע"י שרונה קרן המכירה היטב את כל המטפלים.

http://www.bekesher-letipul.co.il 


מאמרים נוספים מאת בקשר לטיפול
 
האם מי שלבד הוא אדם חופשי
18/05/12 | דייטינג
העידן המודרני מרחיק אותנו מחופה וקידושין בגיל צעיר – ומבלי להרגיש אנו מטפסים לגיל 30 פלוס ומוצאים את עצמנו עדיין רווקים, חופשיים ולגמרי לבד. תחושות אלו מלוות לעיתים בתסכול סביב השאלה האם בחרנו בבחירה הנכונה ואם בכלל!

טיפול משפחתי בגלל חוסר הסכמה בין הורים
מה עושים כשההורים לא מסכימים ביניהם? איך מגיבים כשאחד מהם שובר לשני מנהיגות? נביא במאמר זה את עצותיהם של פסיכולוגים המטפלים בסוגיות אלו באמצעות טיפול משפחתי המשתף את ההורים והילדים יחד.

כיצד נישואים שורדים בגידה וכיצד זה קשור לטיפול פסיכולוגי
האם נישואין יכולים לשרוד בגידה? על השאלה הזו מן הראוי שבעלי מקצוע יענו כמו מטפלים זוגיים – חלק מהתשובות המקצועיות נביא במאמר חשוב זה. כאמור אם אין לכם סבלנות לחכות לסוף קריאת המאמר, דעו: זה לא פשוט כפי שזה נראה.

טיפול זוגי הניתן על ידי פסיכולוג או מטפל זוגי
חיים כזוג הם אתגר גדול ואנו מתמודדים איתו יום יום. בחיי הזוגיות קיימים כמעט תמיד גם קשיים ומשברים. כאשר התקשורת בין בני הזוג לקויה ובעייתית וכאשר הקשיים בתפקוד הזוגי משתלטים על חיי הזוגיות מומלץ בהחלט לשקול טיפול זוגי או ייעוץ פרטני או זוגי. זהו טיפול מקצועי, הניתן על ידי מטפל או פסיכולוג, שתכליתו לסייע לבני הזוג לשפר את הזוגיות ולהביאה למקום של תמיכה וכבוד הדדי, שיפור היחסים והמשך חיים ביחד.

טיפול בתנועה - שיטת ריפוי של פסיכולוג
טיפול בתנועה הינה דרך פסיכולוגית לטפל במגוון בעיות פסיכולוגיות של ילדים ומבוגרים. טיפול בתנועה הינו ביטוי חיצוני המהווה התנהלות פנימית אל ושל הנפש שלנו. בשיטה זו ניתן לאבחן בעיות פסיכולוגיות רבות ללא כישורי תנועה או ריקוד – אלא פשוט להיפתח ולהקשיב לשיטה שמאבחנת ופותרת בעיות פסיכולוגיות רבות ושונות.

טחפול זוגי לצורך שיקום חיי הזוגיות והמין
הם מתחבקים ומפגינים אהבתם הרבה על כל גבעה ותחת כל עץ רענן אך מתחת לפני השטח קיימת בעיה משמעותית עבור בני הזוג: הם אינם מקיימים יחסי מין. התופעה נפוצה לא רק בקרב זוגות נשואים אלא גם אצל זוגות לא נשואים ביניהם כאלה הסוחבים כמה שנים טובות של חברות. האם טיפול זוגי יביא לשיקום מיני ? האם פסיכולוג יכול לסייע ?

במה תרצה לעסוק כאשר תהיה גדול
פסיכולוגים קליניים תעסוקתיים נתקלים לא פעם ולא פעמיים בלבטים של צעירים שהשתחררו מהצבא, טיילו את טיול התרמילאים בעולם, נרשמו ללימודים מאידך, אך לא מצאו באמת את התשובה מה באמת הם רוצים להיות כשיהיו גדולים.

רשת בקשר לטיפול | פסיכולוגים ואנשי טיפול מקצועיים אמינים ומוסמכים בתחום הנפש
31/01/12 | בריאות
רשת "בקשר לטיפול" מחברת בין מטופלים המחפשים טיפול פסיכולוגי אך חסרה להם המלצה טובה על דמות טיפולית מתאימה, אמינה ומוסמכת, הנמצאת באזור המועדף.
ההתאמה נעשית חינם בשיחה טלפונית ע"י שרונה המכירה היטב את כל המטפלים ברשת.

     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI