דף הבית חוק ומשפט חוק ומשפט - אחר הסמכה בלימודי משפטים לאקדמאיים
הסמכה בלימודי משפטים לאקדמאיים
אריאל 30/07/12 |  צפיות: 8286


למי בדיוק נועד לימוד משפטים?

בעלי תואר אקדמי במקצועות שונים שמעניין אותם להגדיל את ידיעותיהם באופן שיהיה בו דברים גם מהעולם החוקי מסוגלים להתעניין במסלול אקדמי זה, שנועד לאנשים שכבר מחזיקים תואר אקדמי. כל מי שמגלה עניין בתחום הזה באופן אישי ומעוניין לצבור מיומנויות לטובת תועלת אישית ואפילו כל מי שמעוניין לבצע הסבת מקצוע לעולם המשפט עשויים לרכוש בתואר הזה ניסיון וידיעה תיאורטית שיסייעו להם למצוא את דרכם ביער עולם הפס"דים והחוק. גם כל מי שמתעסק בתחום הקשור לעולם החוק דוגמת חשבונאות או מנהל עסקים ורוצה לפתח את כישוריו ולהגדיל את נושאי העשייה בעבודתו מוזמן לסור לשיעורים בתואר אקדמי זה.

מה אפשר למצוא במסגרת הלימודים לקראת התואר?

בניגוד לתארים רבים אחרים או לפי שמקובל להכנה לקראת לימודי תואר ראשון, במסלול הלימודים הזה שנועד לאנשים שיש להם תואר קיים לא צריך קורסי פתיחה והיכרות שלא משתייכים במישרין לעולם המשפטים, שבמקרים רבים המגיעים ללימודים במסגרת המסלול הסטנדרטי במשפטים ומערכת החוק נאלצים לעבור שוב עליהם (אפילו אם הועברו כבר במסגרת תואר שונה שנלמד בידי המתעניין - באופן שתלוי בפרק הזמן שעבר מאז, המקום שבו רכש השכלה והציון הסופי אותו השיג). מאחר וההשערה הינה שכל מי שהשיג תואר צבר כלי עבודה חשובים שקשורים לדרכי שינון וחקר ויש לו גם ניסיון באמצעי למידה דוגמת עבודה עם מחשבים ודגשים חשובים מהידע הכללי דוגמת הקדמה לחשבון בסיסי. לא צריך במעבר נוסף על תחומים אלה. באופן זה, כל אחד שרוצה להתחיל בלימודי התואר הראשון בחוק ומשפט שמיועד לבעלי תואר מסוגל להתמקד בלימודים בתחומי הבסיס החשובים דוגמת חוקי תעסוקה, חוקי נישואין, חוקי גט, חוקי מיסוי, קריאת פסקי דין והבנה שלהם, הליך מנהלתי, חוקי או הקשור לפלילין, ואפילו חוקי רכוש, דגשים כאלה ואחרים שקשורים להליכי גישור ותיווך וחוקי תא משפחתי.

שגרת הלימוד

בזמן הלימוד הלומדים נדרשים לעמוד בתנאים של האקדמיה שכוללות שינון תוכן עיוני ומעשי, תוך כדי התייצבות להרצאות קבוצתיות וצבירת ניסיון בניסוח סמינר בעל אופי משפטי. לימודי התואר נמשכים שלוש שנים בערך ומכילים בערך 120 נקודות זכות שנצברות בסמינרים השונים והמשונים (קורסים מחייבים, קורסים שניתן לבחור ועבודות סמינר), כאשר זו מכסת ניקוד נמוכה מעט יותר ממה שנדרש מהתלמידים בקורס לימוד החוק והמשפט הסטנדרטי. עם תום התואר מסוגלים עורכי דין שהשלימו את הלימודים עם הצלחה לנסות להתקבל לתקופת סטאז' מקצועית בקרב הלשכות השונות של עורכי הדין המובילים כדי להשיג מאוחר יותר תעודה פורמלית ורישוי לעבוד כעורך דין שניתנת ע"י הלשכה המרכזית של עורכי הדין בישראל (בנוסף לכך הם יצטרכו לעבור בהצלחה את בחני הלשכה המרכזית כמו שמצפים מכל מי שמבקש לעבוד כעו"ד פה בארץ).


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אריאל


 


מאמרים נוספים מאת אריאל
 
תמונות מצחיקות - כל הצחוקים כל הזמן
מרגישים מעט מדוכדכים או משועממים? בא לכם להרים קצת את מצב הרוח, לחייך או אפילו ליפול מצחוק? לא סתם הפך המשפט "תמונה אחת שווה אלף מילים" כה שגור. לא תאמינו מה תמונה אחת מקורית ומצחיקה יכולה לעשות.

משלוחי פרחים - מתנה נהדרת ליולדת
משלוחי פרחים הם מתנה נהדרת ליולדות, לנשים ביום האישה ולחוגגים ימי הולדת. השירות הנפוץ ביותר הוא שמתקשרים לחנויות שעושות משלוחי פרחים, מבררים לגבי עלויות וגדלים של הזרים, ומזמינים טלפונית.

לימודים אקדמאיים- לא לכל אחד
התואר ראשון מוענק לאלו שסיימו את תקופת הלימודים שלהם בהצלחה (בציון הנדרש), התואר מוענק בדרך כלל במסגרת לימודים שנמשכת לאורך שלוש שנים. יחד עם זאת- ישנם לימודים לתואר ראשון שנמשכים גם ארבע שנים ואף חמש שנים כמו במקרה של לימודי עיצוב ואדריכלות.

תואר שני- כל המידע המעודכן על לימודים מתקדמים
לימודים לתואר שני הם לימודי התמחות והעמקה בכל מיני נושאי לימוד, עליכם להכיר כי לימודי התואר הראשון לא חייבים להיות מקבילים לתואר השני ולמעשה מותר ללמוד תחום התמחות שונה לחלוטין מהלימודים בתואר הראשון.

תואר שני- כל המידע המעודכן על לימודים מתקדמים
לימודים לתואר שני הם לימודי התמחות והעמקה בכל מיני נושאי לימוד, עליכם להכיר כי לימודי התואר הראשון לא חייבים להיות מקבילים לתואר השני ולמעשה מותר ללמוד תחום התמחות שונה לחלוטין מהלימודים בתואר הראשון.

כל מה שרצית לדעת על לימודי שוק ההון
במהלך לימודי שוק ההון התלמידים בקורס זה רוכשים ידע עצום במקצוע הכלכלה, מנה"ע, החוק והמשפט והשיווק. ההתמחות בלימודים מגוונים בתחום הזה מתפקדת כנקודת מפתח לאנשים ששואפים להתקדם בעולם הזה והיות שכך הם מומלצים אף לאלו שכבר עובדים בתחום.

ההרשמה לפסיכומטרי דורשת בדיקה מעמיקה ויעילה
המודעות לציוני פסיכומטרי גבוהה מאוד כיום, משום כך, בכל עיר כמעט יהיה באפשרותכם למצוא כמה בתי ספר ללימוד פסיכומטרי, אך כיצד יש לבחור בניהם? ראשית לבחון את סגל המורים והאם יש להם ניסיון בלימודים מסוג זה.

הסמכה בלימודי משפטים לאקדמאיים
בעלי תואר אקדמי במקצועות שונים שמעניין אותם להגדיל את ידיעותיהם באופן שיהיה בו דברים גם מהעולם החוקי מסוגלים להתעניין במסלול אקדמי זה, שנועד לאנשים שכבר מחזיקים תואר אקדמי.

לעשות שיחות מארה"ב לישראל ולא לשלם בהגזמה
השתדרגות מעניינת וזריזה של התשתית ותחרות בין חברות טובה לצרכן בין הרבה ספקיות אמצעי תקשורת, אין יותר סינדיקט של ספקית סלולר יחידה. בימינו אפשר לעשות שיחות לארץ בכל מקום בעולם כולו, בכל שעה בלי פחד ממחירי ביצוע שיחה רמים באופן קיצוני ואינם הגיוניים.

שירות ענן מחשוב - רלוונטי עבור כל עסק
כדי שהלקוח לא יציב בבית העסק שלו שרת מחשב ממשי, בעל העסק קונה מוצרי שרתים ומשאבים של שרתים, כמו שמזמינים שירות מספקית אחרת, היא למעשה הספקית של מחשוב הענן.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI