דף הבית אינטרנט והחיים ברשת ניהול תוכן כתיבת תוכן לאתרים שונים
כתיבת תוכן לאתרים שונים
adsitecc 05/11/12 |  צפיות: 13200

כתיבת תוכן לאתרים שונים, מספקת עבור אותם אתרים לא רק קידום איכותי, אלא גם יוצרת עניין מיוחד בהם עבור הגולשים. כאשר אנו נכנסים לאתר, על פי איכות התוכן באתר, נוכל לדעת כבר מהרגעים הראשונים מה אנו חושבים ומרגישים לגביו. האם האתר יוצר אצלנו עניין וסקרנות? האם הוא מרתק אותנו ומושך אותנו להשאר בו ולקרוא עוד ועוד, או שאולי הוא די משעמם, מעייף ומעיק וכל מה שאנו רוצים לעשות הוא לברוח ממנו כל עוד אנו יכולים, בטרם נשאב לשיעמום אינסופי.

ישנם מספר כללים חשובים בתחום של כתיבת תוכן לאתרים ועליהם נעבור במאמר הזה, על מנת לספק מעט מידע לאלו מכם שלא מכירים את התחום, ולאפשר לאותם אנשים להכניס גם לאתרם תוכן איכותי ומקצועי.

מה חשוב באמת?

בכל מה שקשור לתוכן באתרים, רק תוכן איכותי מהווה את האספקט החשוב ביותר. אם התוכן לא איכותי, באותה מידה גם אין לו כל משמעות. הרבה פעמים אנו מוצאים את עצמנו גולשים באתר ומזהים את הטקסטים הכתובים בו מאתרים אחרים בנושא או מאתרים כדוגמת ויקיפדיה, כאלה המספקים מידע חופשי וחינמי המופץ ברשת.

בעלי אתרים שאינם מסוגלים, מסיבה זו או אחרת, לספק תוכן איכותי ומקצועי לאתרם, אך במקום להשתמש בשירותי חברת כתיבת תוכן או בידע המקצועי שלהם, בוחרים להתעצל ולהזין טקסטים קיימים ולא מקוריים באתרם, עושים טעות חמורה. הטעות הזאת יכולה לעלות להם אפילו באי הופעת אתרם במנוע החיפוש של גוגל.

באותה מידה שגוגל אוהב תוכן מקורי הוא אוהב גם תוכן מעניין. אך אמרנו בתחילת הפסקה שהדבר החשוב ביותר הוא תוכן איכותי, איך זה מסתדר? יפה. מכיוון שמן הראוי לרצות ולהתחשב בטובתם ובתחושותיהם של הגולשים, בטרם אנו מכוונים את עצמנו לגוגל. נסו ליצור אפיון לגולש ולנסות לענות על השאלות שאת תשובותיהן הוא מנסה לדעתכם, למצוא באתרכם.

מדד נוסף של גוגל לקידום האתר הוא כמות הגולשים בו וכמות הזמן שהם שוהים באתר. זמן שהייה גבוה באתר אינטרנט יכול גם הוא להצביע על תוכן איכותי שמעניין את הגולשים וגורם להם באמת לקרוא אותו לעומק ולא רק לרפרף בו ו'לברוח'.

לסיכום

אם כתיבת תוכן היא עניין חדש עבורכם, ישנן חברות רבות שיוכלו להשתמש בידע המקצועי שתספקו להן, על מנת לכתוב לכם תוכן איכותי לאתר. כך או כך חשוב לדעת – אם השקעת באתר, השקע בתוכן. אם לא עשית זאת, ניתן להשוות זאת לרכישת מסגרת יוקרתית, ללא השקעה בתמונה שבתוכה.

תוכן איכותי משאיר את הגולשים באתרך, מזמין גולשים חדשים, נוח וברור. תוכן אשר מעביר את הנקודה שאתה מעוניין להעביר, הוא בדיוק התוכן אותו הגולשים מחפשים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 adsitecc

חברת Adsite מספקת שירותי פרסום באינטרנט הכוללים קידום אורגני וממומן במנועי החיפוש השונים. 


מאמרים נוספים מאת adsitecc
 
מה זה מרכזיות ip
עולם המרכזיות הטלפוניות עובר מהפכה, לא עוד מערכות גמלוניות ואיטיות, אלא מרכזיות IP המשלבות טכנולוגיה מתקדמת, מהירות, יעילות תוך התאמה אישית לצרכי העסק ואפשרות חיבור למערכות תקשורת נוספות לשם תיעוד וניהול המערכת התקשורתית של העסק בצורה אופטימלית.

אימון אישי בשיטת NLP
23/01/13 | NLP
כל אדם מעוניין לעשות שינויים בתחומים שונים בחייו ואימון NLP הוא הדרך הטובה ביותר לעשות זאת. אימון NLP מאפשר לכל אחד ואחת לחזור אחורה, לשחזר זיכרונות, לשנות את הרגשות המלווים את אותם זיכרונות וליצור מציאות חיים חדשה בהווה שתגרום לנו להיות מאושרים.

מתנות ללקוחות
מתנות ללקוחות נועדו לחזק את הקשר בין החברה או הספק ללקוח. ישנן הזדמנויות רבות לפנק לקוחות, למשל בימי ההולדת שלהם או באחד מן החגים. לקוח אשר מקבל מתנה מן החברה מרגיש שמעריכים את נאמנותו, גם מבלי לרכוש או לשם סכום כסף עבור שירות העסק.

מתנות לכנסים
איך ניתן להפוך כנס שגרתי ורגיל למדי לכנס שייזכר לטובה אצל המשתתפים? ובכן, התשובה פשוטה למדי - מתנות לכנסים. מדובר בגימיק מצויין שתפקידו לרצות את משתתפי הכנס ובכך להפוך אותם לקהל לקוחות נאמן.

למי מיועד ייעוץ שיווקי?
ייעוץ שיווקי מיועד למתכננים להקים עסק חדש, או לרכוש עסק קיים, וצריכים תכנית שיווקית.

איך מנקים ספות עור
על מנת ליהנות מהמראה שכבש אתכם מלכתחילה, חשוב מאוד לדעת איך מבצעים ניקוי ספות עור, על מנת לשמור עליה במצב טוב, בכדי שהיופי ההתחלתי שלה יישאר לשנים ארוכות.

איך מנקים ספות בד
במידה ויש ברשותנו ספה רגילה, איך מבצעים ניקוי ספות בד בצורה איכותית, שגם תשמור על המרקם המקורי, לא תגרום לצבע לדהות, אך גם לא תאפשר לכתמים ופגמים אחרים להעיב על המראה החיצוני של המקום בו אתם מעבירים את השעות היפות ביותר בחייכם?

כתיבת מאמרים על קצה המזלג
במאמר שלפניכם נעסוק בתחום שהולך ותופס תאוצה בעולם האינטרנט – כתיבת מאמרים. נסקור בקצרה את הטכניקות השונות ואת הרעיון שעומד מאחורי סוג זה של כתיבה באופן כללי ואת הקרקע לצמיחת התחום.

איך לבחור חברה לניקוי ספות בד?
מערכת הישיבה שלכם נראית קצת מוזנחת לאחרונה? כתמים השתלטו על ספות הבד שלכם? יש לכם ספת בד ישנה במצב מעולה שרק צריכה קצת ניקוי יסודי? בחירת חברת הניקוי הנכונה יכולה להיות ההבדל בין ספה שמטופלת ביד מקצועית לספה שנהרסה לחלוטין.

מוצרי קידום מכירות אמצעי אפקטיבי וחדשני
מוצרי קידום מכירות הינם אמצעי אפקטיבי חדשני המהווה כלי להגדלת פוטנציאל החשיפה של החברה המשתמשת בכלי זה על מנת להגדיל את מעגל הלקוחות שלה. נהוג להשתמש בהם במסגרת כנסים או תערוכות, במבצעי קידום המוניים...
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI