דף הבית אינטרנט והחיים ברשת ניהול תוכן מטרותיה של כתיבת תוכן
מטרותיה של כתיבת תוכן
adsitecc 05/11/12 |  צפיות: 13308

כתיבת תוכן יכולה להתחלק לשני חלקים. מדובר כמובן בתחום המורכב מקטגוריות שונות, עם אופציות רבות ומגוונות, אך בהסתכלות רחבה תוך חלוקה גסה, נחלק אותו לשניים. החלק הראשון יהיה לצרכי קידום האתר, נטו, בעוד החלק השני יהיה לצרכי עניין ומידע רלוונטי עבור הגולשים.

כמובן שאם ננהג בחוכמה, אנו נספק מאמרים איכותיים ומעניינים עבור הגולשים, תוך שילוב עם אותו תוכן המיועד לקידום וכך נשיג את הנוסחה המושלמת. אך ברשותכם, במאמר זה נעסוק בעיקר אם לא אך ורק בתחום של כתיבת תוכן לצרכי קידום. תוכן קידומי למי שלא יודע, צריך לענות על מספר רצונות ובקשות של החבר'ה בגוגל. הם אלו שקובעים את הקריטריונים לקידום במנוע החיפוש שלהם ולמעשה מעדכנים אותנו מפעם לפעם על שינויים, על מנת שנוכל להתאים את עצמנו ואת תוכן האתרים שלנו אל אותם השינויים.

כתיבת תוכן לקידום אתרים

כתיבת תוכן לקידום, תתמקד ברצונות של גוגל. אך רצה מקבל ההחלטות בגוגל והחליט שמה שגוגל רוצה, הוא בעיקר מה שהגולשים רוצים – איכות, רלוונטיות ועניין. התוכן הנכתב באתר אמור להיות רלוונטי ככל האפשר למילות החיפוש שאותן אתם מקדמים. למשל, אם מילת החיפוש תהיה "כתיבת תוכן", עדיף שהיא תוביל למאמרים ותכנים העוסקים בביטוי באופן מדויק ולא למשל בכתיבת ספרים, מוצרי כתיבה וכו'. גוגל לא אוהב התחכמויות ולכן עדיף ללכת ישר ככל האפשר. מה גם שאתם מכירים את הביטוי שמי שהולך ישר מגיע מהר יותר ובטוח יותר. האלכסון הוא אסון, אם תרצו. אז כפי שאמרנו, הכתיבה צריכה להיות רלוונטית למילות החיפוש, במידה והיא נעשית לצורך קידומי.

עניין נוסף חשוב לא פחות – נסו לקדם כמה שפחות מילות מפתח בתוכן אחד מסויים. ישנם הרבה אנשים, בעלי אתרים ואפילו חברות כתיבה גדולות שעושים את הטעות הבסיסית של להשתמש בעומס ביטויים, או "ביטויים תומכים". הכתיבה צריכה להיות ממוקדת ואיכותית.

לסיכום

כתיבת תוכן המיועדת לצרכי קידום אתר, צריכה להיות ממוקדת וממורכזת. אנשים רבים נוטים להתפזר ויותר מלא להשיג את המטרה מבחינת גוגל – הם מפספסים את המטרה מבחינתם. חבל ללכת לאיבוד ולחלוש על שטח נרחב. התמקדו כל פעם בתחום ספציפי, כתבו תוכן המיועד אליו בדיוק ואל תתפתחו לתפוס יותר ממה שאתם יכולים, כמאמר הפתגם המפורסם – תפסת מרובה לא תפסת.
זו האמת לאמיתה, בכל הנוגע לקידום אתרים. רכזו את החומר, השתמשו בידע המקצועי שלכם ובהכרתכם את התחום וספקו בעזרתם תשובות ועניין עבור הגולשים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 adsitecc

חברת Adsite מספקת שירותי פרסום באינטרנט הכוללים קידום אורגני וממומן במנועי החיפוש השונים. 


מאמרים נוספים מאת adsitecc
 
מה זה מרכזיות ip
עולם המרכזיות הטלפוניות עובר מהפכה, לא עוד מערכות גמלוניות ואיטיות, אלא מרכזיות IP המשלבות טכנולוגיה מתקדמת, מהירות, יעילות תוך התאמה אישית לצרכי העסק ואפשרות חיבור למערכות תקשורת נוספות לשם תיעוד וניהול המערכת התקשורתית של העסק בצורה אופטימלית.

אימון אישי בשיטת NLP
23/01/13 | NLP
כל אדם מעוניין לעשות שינויים בתחומים שונים בחייו ואימון NLP הוא הדרך הטובה ביותר לעשות זאת. אימון NLP מאפשר לכל אחד ואחת לחזור אחורה, לשחזר זיכרונות, לשנות את הרגשות המלווים את אותם זיכרונות וליצור מציאות חיים חדשה בהווה שתגרום לנו להיות מאושרים.

מתנות ללקוחות
מתנות ללקוחות נועדו לחזק את הקשר בין החברה או הספק ללקוח. ישנן הזדמנויות רבות לפנק לקוחות, למשל בימי ההולדת שלהם או באחד מן החגים. לקוח אשר מקבל מתנה מן החברה מרגיש שמעריכים את נאמנותו, גם מבלי לרכוש או לשם סכום כסף עבור שירות העסק.

מתנות לכנסים
איך ניתן להפוך כנס שגרתי ורגיל למדי לכנס שייזכר לטובה אצל המשתתפים? ובכן, התשובה פשוטה למדי - מתנות לכנסים. מדובר בגימיק מצויין שתפקידו לרצות את משתתפי הכנס ובכך להפוך אותם לקהל לקוחות נאמן.

למי מיועד ייעוץ שיווקי?
ייעוץ שיווקי מיועד למתכננים להקים עסק חדש, או לרכוש עסק קיים, וצריכים תכנית שיווקית.

איך מנקים ספות עור
על מנת ליהנות מהמראה שכבש אתכם מלכתחילה, חשוב מאוד לדעת איך מבצעים ניקוי ספות עור, על מנת לשמור עליה במצב טוב, בכדי שהיופי ההתחלתי שלה יישאר לשנים ארוכות.

איך מנקים ספות בד
במידה ויש ברשותנו ספה רגילה, איך מבצעים ניקוי ספות בד בצורה איכותית, שגם תשמור על המרקם המקורי, לא תגרום לצבע לדהות, אך גם לא תאפשר לכתמים ופגמים אחרים להעיב על המראה החיצוני של המקום בו אתם מעבירים את השעות היפות ביותר בחייכם?

כתיבת מאמרים על קצה המזלג
במאמר שלפניכם נעסוק בתחום שהולך ותופס תאוצה בעולם האינטרנט – כתיבת מאמרים. נסקור בקצרה את הטכניקות השונות ואת הרעיון שעומד מאחורי סוג זה של כתיבה באופן כללי ואת הקרקע לצמיחת התחום.

איך לבחור חברה לניקוי ספות בד?
מערכת הישיבה שלכם נראית קצת מוזנחת לאחרונה? כתמים השתלטו על ספות הבד שלכם? יש לכם ספת בד ישנה במצב מעולה שרק צריכה קצת ניקוי יסודי? בחירת חברת הניקוי הנכונה יכולה להיות ההבדל בין ספה שמטופלת ביד מקצועית לספה שנהרסה לחלוטין.

מוצרי קידום מכירות אמצעי אפקטיבי וחדשני
מוצרי קידום מכירות הינם אמצעי אפקטיבי חדשני המהווה כלי להגדלת פוטנציאל החשיפה של החברה המשתמשת בכלי זה על מנת להגדיל את מעגל הלקוחות שלה. נהוג להשתמש בהם במסגרת כנסים או תערוכות, במבצעי קידום המוניים...
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI