דף הבית אינטרנט והחיים ברשת ניהול תוכן כתיבת התוכן חשובה לבעלי האתר
כתיבת התוכן חשובה לבעלי האתר
adsitecc 11/11/12 |  צפיות: 13506

אחד הדברים החשובים ביותר לבעלי אתרים באשר הם, כאלה שהשתמשו בחברה לבניית אתרים ובטח ובטח כאשר מדובר באנשים שבנו את אתרי האינטרנט שלהם בעצמם – הוא כתיבת תוכן.

כתיבת התוכן היא חשובה לבעלי האתר ולקיום האתר עצמו משתי סיבות עיקריות, כאשר האחת היא כתיבת תוכן שתתאים לגוגל והשניה שתתאים לגולשי האתר. שתי הסיבות הללו נוגעות ברמה זו או אחרת בצורך לקדם את האתר ולהביא אותו לרמות גבוהות במנועי החיפוש. אך חשוב להבין שהגעה למקומות גבוהים במנועי החיפוש היא אינה תולדה של עבודת קידום קשה בלבד, אלא בעיקר של אספקת תוכן איכותי ומקצועי עבור הגולשים באתר.

לכן, במאמר זה אנו נעסוק בתחום של כתיבת תוכן איכותי, אפילו אם אינו מתאים לסטנדרטים של גוגל. חשוב להבין שעצם היותו של התוכן איכות במיוחד, כבר עונה במידה זו או אחרת על אותם סטנדרטים ולכן אין צורך לפחד. מי שהולך במקומות צרים, עלול להתקע. מי שמגדיל ראש ולוקח את הדרכים המתאימות לו ביותר – זוכה במרחבים העצומים והמאפשרים ביותר, זכרו זאת!

כתיבת תוכן איכותי וממוקד

אז מה זה בעצם ללכת בדרכים המתאימות? בניגוד להרבה אנשים שמגבילים את עצמם על ידי אינספור מילות מפתח, ביטויים תומכים והגבלות כאלה ואחרות, כמו למשל – כמות המילים שתכתב בפסקה מסויימת או – תיאור קצר עם יותר מדי דרישות למילות מפתח וכו'.

ישנם את האנשים שכותבים בשביל לספק ידע, לספק עניין ולספק תשובות לשאלות של הגולשים. כתיבת תוכן המגיעה מתוך מניעים אלו, היא איכותית במיוחד וכזו העונה על הציפיות, הבקשות והצרכים בצורה הטובה ביותר האפשרית. אין שום ספק שכותב שיכתוב עבור אנשים ולא עבור רובוט (מדובר על הרובוט של גוגל), יצבור לעצמו הרבה יותר גולשים קבועים ומתעניינים.
אם ענית לאדם על שאלה שהוא לא מצא בשום מקום אחר, ככל הנראה בפעם הבאה שתהיה לו שאלה בתחום קשור לכך, הוא יפנה ישירות אליך, וידלג על שלב החיפוש – או לכל היותר, יחפש את האתר שלך באופן ישיר.

לסיכום

חשוב מאוד לזכור, כתיבת תוכן מיועדת לגולשים המגיעים לקרוא את התוכן באתר שלנו. כמות הגולשים והזמן שהם מבלים באתרנו, הם אלה שמקדמים את האתר שלנו יותר מכל מילה או ביטוי ש"נדחוף" בתוך מאמר, לכן השתדלו לשמור על רלוונטיות ועניין, לתת מענה וחומר מקצועי או פשוט מעניין, הקשור לנושא.

טיפ לסיום

קשה מאוד לכתוב תוכן איכותי, הגיוני ותחבירי ברמה סבירה אפילו, כאשר עומס מילות המפתח והביטויים התומכים מגביל את חופש הכתיבה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 adsitecc

חברת Adsite מספקת שירותי פרסום באינטרנט הכוללים קידום אורגני וממומן במנועי החיפוש השונים. 


מאמרים נוספים מאת adsitecc
 
מה זה מרכזיות ip
עולם המרכזיות הטלפוניות עובר מהפכה, לא עוד מערכות גמלוניות ואיטיות, אלא מרכזיות IP המשלבות טכנולוגיה מתקדמת, מהירות, יעילות תוך התאמה אישית לצרכי העסק ואפשרות חיבור למערכות תקשורת נוספות לשם תיעוד וניהול המערכת התקשורתית של העסק בצורה אופטימלית.

אימון אישי בשיטת NLP
23/01/13 | NLP
כל אדם מעוניין לעשות שינויים בתחומים שונים בחייו ואימון NLP הוא הדרך הטובה ביותר לעשות זאת. אימון NLP מאפשר לכל אחד ואחת לחזור אחורה, לשחזר זיכרונות, לשנות את הרגשות המלווים את אותם זיכרונות וליצור מציאות חיים חדשה בהווה שתגרום לנו להיות מאושרים.

מתנות ללקוחות
מתנות ללקוחות נועדו לחזק את הקשר בין החברה או הספק ללקוח. ישנן הזדמנויות רבות לפנק לקוחות, למשל בימי ההולדת שלהם או באחד מן החגים. לקוח אשר מקבל מתנה מן החברה מרגיש שמעריכים את נאמנותו, גם מבלי לרכוש או לשם סכום כסף עבור שירות העסק.

מתנות לכנסים
איך ניתן להפוך כנס שגרתי ורגיל למדי לכנס שייזכר לטובה אצל המשתתפים? ובכן, התשובה פשוטה למדי - מתנות לכנסים. מדובר בגימיק מצויין שתפקידו לרצות את משתתפי הכנס ובכך להפוך אותם לקהל לקוחות נאמן.

למי מיועד ייעוץ שיווקי?
ייעוץ שיווקי מיועד למתכננים להקים עסק חדש, או לרכוש עסק קיים, וצריכים תכנית שיווקית.

איך מנקים ספות עור
על מנת ליהנות מהמראה שכבש אתכם מלכתחילה, חשוב מאוד לדעת איך מבצעים ניקוי ספות עור, על מנת לשמור עליה במצב טוב, בכדי שהיופי ההתחלתי שלה יישאר לשנים ארוכות.

איך מנקים ספות בד
במידה ויש ברשותנו ספה רגילה, איך מבצעים ניקוי ספות בד בצורה איכותית, שגם תשמור על המרקם המקורי, לא תגרום לצבע לדהות, אך גם לא תאפשר לכתמים ופגמים אחרים להעיב על המראה החיצוני של המקום בו אתם מעבירים את השעות היפות ביותר בחייכם?

כתיבת מאמרים על קצה המזלג
במאמר שלפניכם נעסוק בתחום שהולך ותופס תאוצה בעולם האינטרנט – כתיבת מאמרים. נסקור בקצרה את הטכניקות השונות ואת הרעיון שעומד מאחורי סוג זה של כתיבה באופן כללי ואת הקרקע לצמיחת התחום.

איך לבחור חברה לניקוי ספות בד?
מערכת הישיבה שלכם נראית קצת מוזנחת לאחרונה? כתמים השתלטו על ספות הבד שלכם? יש לכם ספת בד ישנה במצב מעולה שרק צריכה קצת ניקוי יסודי? בחירת חברת הניקוי הנכונה יכולה להיות ההבדל בין ספה שמטופלת ביד מקצועית לספה שנהרסה לחלוטין.

מוצרי קידום מכירות אמצעי אפקטיבי וחדשני
מוצרי קידום מכירות הינם אמצעי אפקטיבי חדשני המהווה כלי להגדלת פוטנציאל החשיפה של החברה המשתמשת בכלי זה על מנת להגדיל את מעגל הלקוחות שלה. נהוג להשתמש בהם במסגרת כנסים או תערוכות, במבצעי קידום המוניים...
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI