דף הבית בית משפחה וזוגיות בית משפחה וזוגיות - אחר להיות מישהו אחר עם מישהו אחר...
להיות מישהו אחר עם מישהו אחר...
bar shinfein 19/01/13 |  צפיות: 4598

"השעון המעורר שבנייד צלצל, בדיוק בשלב הזה בחלום שאתה לא רוצה להתעורר ממנו.

צלילי המים הזורמים בקעו מהאמבטיה. הילה התכוננה למשמרת הבוקר שלה. זה היה הזמן שהכי אהבתי. בכל פעם שהילה עבדה במשמרת בוקר, הייתי מכוון את השעון לשבע. כל כך אהבתי לראות אותה מסרקת את שערה השחור, מתבשמת ולובשת את מדי האחות. רגע... לאשתי קוראים נינה... והיא בכלל עובדת בהייטק... השיער שלה בכלל אדמוני... ומי זאת האישה היפה הזו במדי האחות?...

השעון המעורר שבנייד צלצל, בדיוק בשלב הזה בחלום שאתה לא רוצה להתעורר ממנו."

לפני זמן רב, זוג חברים שהתארחו אצלנו סיפרו על החתונה שלהם. הם סיפרו שכל המעמד היה להם לא קל, מכיוון ששניהם אנשים בישנים. "לא היה קל לעמוד במרכז העניינים"  ככה הגדיר את זה הגבר. אבל אז הוא סיפר שלהבדיל, בטקס החינה הוא נהנה מאוד. כשניסינו להבין למה, הוא אמר את המשפט הבא – "כל עניין התחפושות גרם לי להשתחרר. יכולתי להתנהג בטיפשות מוחלטת וליהנות מכך, כי מבחינתי זה לא הייתי אני".

אחת הבעיות העיקריות של שחיקה בחיי המין, היא חוסר היכולת של מרבית האנשים לתת ביטוי מעשי לדמיון שלהם. חיי המין הדמיוניים של רוב הזוגות, עשירים לאין ערוך מאלה המעשיים.

ולכן זוגות רבים מוצאים את עצמם משועממים לאחר זמן בתוך המערכת הזוגית דבר הפוגע בחיי המין של בני הזוג מה שמשליך על כל מערכת היחסים ולפעמים אף גורם לפירוקה.

מערכת זוגית ארוכת טווח מאופיינת בפרמטרים רבים, הראשי שביניהם הוא המונוגמיה.

מעצם קיומה, המונוגמיה יכולה לגרום לתחושת הרגל ושעמום במערכת היחסים הזוגיים.

אם כך נשאלת השאלה – כיצד ניתן להתגבר על כך?.

אחד הפתרונות הוא שימוש בתחפושות סקסיות היום בעידן האינטרנט, ניתן למצוא בקלות רבה מאגר רב של תחפושות למבוגרים בחנויות הלבשה תחתונה. ניתן למצוא מגוון עצום של תחפושות בסגנונות שונים, שיכולים להתאים לפנטזיות רבות. בין היתר, ניתן למצוא תחפושות סקסיות שמעוצבות כמדי שוטרת, אחות, פיראט, חיות שונות ועוד רבות כיד הדמיון.

השימוש בתחפושות סקסיות יגרום לכם להיפתח אל בן הזוג, ולנסות דברים שלא ניסיתם בעבר. בנוסף, תחושת הריגוש שמתווספת כשבן זוגכם הופך להיות "מישהו אחר", מעלה את עוצמת החוויה.

מומלץ בהחלט, שתבחרו לכם זמן איכות שבו תתנתקו מהסביבה. תפתיעו את בן הזוג עם תחפושת סקסית ובקשו שיסדר את השיער בצורה שונה. הפכו את הזמן הזה לזמן מלא ריגושים לשניכם.

כל הזכויות שומרות ל  -  [email protected]


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 bar shinfein


 


מאמרים נוספים מאת bar shinfein
 
ערב הקריוקי
12/05/13 | תחביבים
בחרתם מפעיל קריוקי לאירוע שלכם ! השעה בה קבעתם שמפעיל הקריוקי יגיע כבר באה ! מפעיל הקריוקי כבר פורק ציוד, תנו לו להרכיב במקום הנוח לו. אל תשאלו אותו : "מה קורה עם המוסיקה" ? "למה לא שומעים" ? וכו'...

לתכנן ערב קריוקי
12/05/13 | מוסיקה
אז יופי, היגיע היום הולדת לאבא / אמא / אח / חבר / בעל / אשה אתם רוצים לעשות ערב קריוקי למסיבת גיוס , ערב קריוקי למסיבת חברה , ערב גיבוש עם קריוקי ועוד...

איך לבחור תקליטן
מזל טוב היום המיוחל לו חיכתם הגיע סוף-סוף אז אם אתם מחפשים תקליטן לחתונה / תקליטן לבר מצווה / תקליטן לבת מצווה תקליטן לחינה / תקליטן לבריתה / תקליטן לברית / תקליטן לבריתה / תקליטן למסיבה או תקליטן ליום הולדת אל תרוצו למהר ולסגור לפני שאתם קוראים את המדריך לבחירת תקליטן.

להיות מישהו אחר עם מישהו אחר...
אחת הבעיות העיקריות של שחיקה בחיי המין, היא חוסר היכולת של מרבית האנשים לתת ביטוי מעשי לדמיון שלהם. חיי המין הדמיוניים של רוב הזוגות, עשירים לאין ערוך מאלה המעשיים. ולכן זוגות רבים מוצאים את עצמם משועממים לאחר זמן בתוך המערכת הזוגית דבר הפוגע בחיי המין של בני הזוג מה שמשליך על כל מערכת היחסים ולפעמים אף גורם לפירוקה. מערכת זוגית ארוכת טווח מאופיינת בפרמטרים רבים, הראשי שביניהם הוא המונוגמיה. מעצם קיומה, המונוגמיה יכולה לגרום לתחושת הרגל ושעמום במערכת היחסים הזוגיים.

תחפושות למבוגרים
19/01/13 | אופנה
במשך עשרות שנים, תחפושות היו נחלתם הבלעדית של הזאטוטים בחג הפורים. כל שנותר למבוגרים הוא להתקנא בשמחה שנעלמה לה בין כותלי בית הספר התיכון. אולם בשנים האחרונות, ניתן לראות עלייה משמעותית בנשפי תחפושות למבוגרים, במסיבות בארועים, וחגים המיועדים לכך.

תחפושות מאז ועד היום
19/01/13 | נשים - אחר
אחת התופעות הנפוצות הקשורות לתחפושות היא שנשים מעדיפות להתחפש לילדות, מורות, שפנפנות ובאופן כללי כל מה שמיוצג כפנטזיה בעיני גברים. לעומת נערות שדווקא מעדיפות להתחפש לפיות, שלגיות, נסיכות, ואופן כללי לכל מה שמיוצג כפנטזיה שלהן.

דוכני מזון
תוספת נפלאה ופתרון נלווה נהדר לכל אירוע הוא דוכני מזון, דוכנים המכילים סוגי מזון שונים, החל מדוכני פיתות בטאבון, שווארמה, צמר גפן מתוק, פיתות דרוזיות ועוד...

קריוקי
27/11/12 | שירה
הקריוקי הינו בילוי חברתי מושלם של זמרים חובבנים ( שהם בעצם חלק מהקהל ) אשר שרים באמצעות מיקרופון, שירים המשודרים ישירות מהמחשב, כשברקע מנוגן הפלייבק של השיר

מוסיקה שחורה
07/10/12 | רדיו
המוסיקה השחורה טומנת בחובה את כל הזרמים המוסיקליים שהתפתחו בעקבות התרבות

האפרו – אמריקאית בארצות הברית כמו ההיפ הופ , הראפ , הג'אז והבלוז.


ראפ
07/10/12 | מוסיקה
מוסיקת הראפ הינה זרם אחד מתוך המון זרמים של ה מוסיקה שחורה המתבטאת כמוסיקת מחאה בוטה ונהירה יותר מההיפ-הופ ומהרגאי.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI