דף הבית בידור ופנאי הפקת אירועים איך לבחור תקליטן
איך לבחור תקליטן
bar shinfein 12/05/13 |  צפיות: 4265

איך לבחור תקליטן ?
מזל טוב היום המיוחל לו חיכתם הגיע סוף-סוף
אז אם אתם מחפשים תקליטן לחתונה / תקליטן לבר מצווה / תקליטן לבת מצווה
תקליטן לחינה / תקליטן לבריתה / תקליטן לברית / תקליטן לבריתה / תקליטן למסיבה
או תקליטן ליום הולדת אל תרוצו למהר ולסגור לפני שאתם קוראים את המדריך לבחירת תקליטן.
בבחירת התקליטן שלכם לאירוע קטן או גדול זאת הוצאה כספית בכל זאת וחבל לזרוק את הכסף סתם במיוחד שמדובר באירוע שלכם , כמה טיפים לפני יעזרו ויועילו בכל מקרה שלא יקרה !
כיום כל תקליטן ירוץ להגיד לכם שהוא הכי טוב בארץ שהוא תקליטן מס'1 בעולם שהוא התקליטן
שעשה הכי הרבה חתונות שהוא תקליטן שעשה לחצי מדינה אירועים ושהוא מכיר את כולם !
תקליטן טוב הוא תקליטן שדבר ראשון יקבע איתכם פגישה אצלו במשרד או לחילופין אצליכם בבית
או במקום שתרגישו הכי טוב שאפשר ונוח ! תקליטן שיבוא אליכם הבית ולא אצלו במשרד לא מוריד מערכו תקליטן כזה מראה שהוא קשוב ללקוחות שלו ושאכפת לו שאתם תחליטו ותרגישו הכי חופשי איתו, ידוע שפגישה במשרד בדרך כלל לא מוציאה הכל מהלקוח, הוא עסוק בלהסתכל איזה משרד יפה יש לתקליטן איזה תמונות מאיזה אירועים ואיך נראה השולחן שלו .
יש להפגש בשעות נוחים ובימים מתאימים, מוצאי שבת הוא יום מצויין לפגישה שכן רוב התקליטנים לא עסוקים ביום זה והוא פנוי, פגישה בבקרים היא לא טובה שכן התקליטן עייף מאירוע של יום קודם, פגישות בצהריים לא תמיד מתקיימות אבל נתונות גם ללחץ מצד התקליטן שימהר לאירוע באותו ערב.
הגיעו לפגישה מוכנים מראש עם רשימות שירים שרציתם ועם רשימת ימי הולדת לאותו היום במקרה שתרצו להקדיש שיר יום הולדת לאחד האורחים , הגיעו עם דיסק און קי בדרך כלל תקליטן טוב ייתן לכם תיקייה עם שיר לבחירה בבית או מקבץ שירים לכניסה וכו'.
בפגישה עצמה שאלו על תאריך בו התקליטן מופיע ואפשר לבוא לראות אותו עובד באירוע מסוג שלכם ולא באירוע שאינו מתאים לסוג אירוע שלכם , לא תהיה לכם אינדקציה טובה לגביו אם אתם עורכים חתונה ותבואו לראות אותו בברית שהוא שם רק שירי רקע.
קבעו מחיר שיהיה טוב לכם וגם לתקליטן , אל תנסו ללחוץ תקליטן במחיר ולהוריד אותו יותר מידי,
יש תקליטנים שיראו באירוע הזה כבאלגן שמתחיל ושכל האירוע אתם הולכים לחפש אותו ואיפה להמשיך להוריד לו, יש תקליטנים שיכנס להם אירוע בסכום גדול יותר וינסו לתרץ לכם שאינם יכולים להגיע ושהם שולחים לכם את העובד שהוא "לא פחות טוב ממנו" או שיגידו לכם "אני למדתי ממנו" וכו' בקיצור מצב לא נעים במיוחד אחרי שהתחברתם אליו , תנו לתקליטן לבוא באהבה אליכם לאירוע
שייתן מעצמו וישקיע באירוע המיוחד שלכם ויהיה קשוב לכל מה שתרצו.
הגיע התאריך לבוא לראות את התקליטן באירוע מסוג דומה לשלכם הגיעו כשעה לאחר תחילת האירוע בשעות 20:00 עד 21:30 בכדי לראות את ההנחיה שהוא נותן , ואת פתיחת הריקודים הראשונים שלו את קצב המעברים בין שיר לשיר ואת העליה בקצב המוסיקה , בדקו את עמדת התקליטן שלו ואיזה עמדת תקליטן הוא הביא איתו , בדרך כלל היום ברוב אולמות האירועים יש עמדת DJ קבועה והתקליטן לא מביא איתו מהבית , הציצו באיזה ציוד הוא משתמש ואיך הוא נראה לעיין מבחינה פיזית.

אם לא התרשמתם מאירוע אחד אל תהססו לשאול על עוד אירוע שוא מופיע ולהתרשם מחדש,
לאחר שהתרשמתם רצוי להפגש שוב ולסגור עינינים אחרונים , בדקו אם יש הגברה באולם
תאורה וכו' , יש אולמות שלוקחים על זה תוספת תשלום. עדיף בפגישה עם האולם לסגור ענינים כאלו לפני שמגיעים לפגישה עם התקליטן, דבר זה יחסוך לכם לקבוע את המחיר שהתקליטן מציע לכם.
במקרה שאין הגברה ותאורה באולם ייצטרך התקליטן לספק זאת וכיום המחיר להגברה ותאורה
מצד התקליטן עומד על 1000-5000 שקלים תלוי בהמון גורמים ביניהם סוג אולם/גן מקום פתוח/סגור כמות אורחים וגודל ההגברה , האם יש להקה וכו'
את המחיר שסגרתם הכינו מראש ביום האירוע או יום לפני במעטפה סגורה ורשמו עליה "תקליטן"
צרו קשר בבוקר האירוע עם התקליטן ובדקו שהכל בסדר ומתי הוא מגיע לאולם , האם יש צורך
במשהו מיוחד מצידכם ועברו על פרטים אחרונים לאירוע !
היום המיוחל הגיע ואתם כל כך מתרגשים הגעתם לאולם התקליטן כבר מנגן מוסיקת רקע,
הקפידו שאורחים לא סימפטים לא יתקרבו לעמדת התקליטן, יפריעו לקצב המוסיקה ולא
יבקשו בקשות מיוחדות או שירי עדות, ישנם המון אירועים בהם אחד מהחברים או מהמשפחה
נמצא שתוי ומגיע לתקליטן ומאיים כי ישים לו שיר מסוים אבל ע-כ-ש-י-ו דבר כזה עלול להסיט
את התקליטן מהריכוז ולגרום לו להרוס לכם את האירוע ואת קצב רחבת הריקודים.
אל תתערבו יותר מידי לתקליטן באירוע תנו לו לזרום ולקרוא את הקהל ולעשות את מה שהוא
יודע בצורה הטובה ביותר.
שיהיה בשמחות !

נכתב ע"י : יוני דיג'ייס מוסיקה לאירועים וקריוקי

http://www.facebook.com/yoni.karaoke


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 bar shinfein


 


מאמרים נוספים מאת bar shinfein
 
ערב הקריוקי
12/05/13 | תחביבים
בחרתם מפעיל קריוקי לאירוע שלכם ! השעה בה קבעתם שמפעיל הקריוקי יגיע כבר באה ! מפעיל הקריוקי כבר פורק ציוד, תנו לו להרכיב במקום הנוח לו. אל תשאלו אותו : "מה קורה עם המוסיקה" ? "למה לא שומעים" ? וכו'...

לתכנן ערב קריוקי
12/05/13 | מוסיקה
אז יופי, היגיע היום הולדת לאבא / אמא / אח / חבר / בעל / אשה אתם רוצים לעשות ערב קריוקי למסיבת גיוס , ערב קריוקי למסיבת חברה , ערב גיבוש עם קריוקי ועוד...

איך לבחור תקליטן
מזל טוב היום המיוחל לו חיכתם הגיע סוף-סוף אז אם אתם מחפשים תקליטן לחתונה / תקליטן לבר מצווה / תקליטן לבת מצווה תקליטן לחינה / תקליטן לבריתה / תקליטן לברית / תקליטן לבריתה / תקליטן למסיבה או תקליטן ליום הולדת אל תרוצו למהר ולסגור לפני שאתם קוראים את המדריך לבחירת תקליטן.

להיות מישהו אחר עם מישהו אחר...
אחת הבעיות העיקריות של שחיקה בחיי המין, היא חוסר היכולת של מרבית האנשים לתת ביטוי מעשי לדמיון שלהם. חיי המין הדמיוניים של רוב הזוגות, עשירים לאין ערוך מאלה המעשיים. ולכן זוגות רבים מוצאים את עצמם משועממים לאחר זמן בתוך המערכת הזוגית דבר הפוגע בחיי המין של בני הזוג מה שמשליך על כל מערכת היחסים ולפעמים אף גורם לפירוקה. מערכת זוגית ארוכת טווח מאופיינת בפרמטרים רבים, הראשי שביניהם הוא המונוגמיה. מעצם קיומה, המונוגמיה יכולה לגרום לתחושת הרגל ושעמום במערכת היחסים הזוגיים.

תחפושות למבוגרים
19/01/13 | אופנה
במשך עשרות שנים, תחפושות היו נחלתם הבלעדית של הזאטוטים בחג הפורים. כל שנותר למבוגרים הוא להתקנא בשמחה שנעלמה לה בין כותלי בית הספר התיכון. אולם בשנים האחרונות, ניתן לראות עלייה משמעותית בנשפי תחפושות למבוגרים, במסיבות בארועים, וחגים המיועדים לכך.

תחפושות מאז ועד היום
19/01/13 | נשים - אחר
אחת התופעות הנפוצות הקשורות לתחפושות היא שנשים מעדיפות להתחפש לילדות, מורות, שפנפנות ובאופן כללי כל מה שמיוצג כפנטזיה בעיני גברים. לעומת נערות שדווקא מעדיפות להתחפש לפיות, שלגיות, נסיכות, ואופן כללי לכל מה שמיוצג כפנטזיה שלהן.

דוכני מזון
תוספת נפלאה ופתרון נלווה נהדר לכל אירוע הוא דוכני מזון, דוכנים המכילים סוגי מזון שונים, החל מדוכני פיתות בטאבון, שווארמה, צמר גפן מתוק, פיתות דרוזיות ועוד...

קריוקי
27/11/12 | שירה
הקריוקי הינו בילוי חברתי מושלם של זמרים חובבנים ( שהם בעצם חלק מהקהל ) אשר שרים באמצעות מיקרופון, שירים המשודרים ישירות מהמחשב, כשברקע מנוגן הפלייבק של השיר

מוסיקה שחורה
07/10/12 | רדיו
המוסיקה השחורה טומנת בחובה את כל הזרמים המוסיקליים שהתפתחו בעקבות התרבות

האפרו – אמריקאית בארצות הברית כמו ההיפ הופ , הראפ , הג'אז והבלוז.


ראפ
07/10/12 | מוסיקה
מוסיקת הראפ הינה זרם אחד מתוך המון זרמים של ה מוסיקה שחורה המתבטאת כמוסיקת מחאה בוטה ונהירה יותר מההיפ-הופ ומהרגאי.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI