דף הבית בידור ופנאי מוסיקה מתופפים לבר מצווה – ההבדל בין אירוע לחגיגה
מתופפים לבר מצווה – ההבדל בין אירוע לחגיגה
yakovco51 07/05/13 |  צפיות: 4077

מתופפים לבר מצווה – ההבדל בין אירוע לחגיגה
הם ככל הנראה מצליחים לסחוף את כל האנשים בריקודים ואושר. הם מוסיפים מקצב בכל רגע נתון. הם מקפיצים את האירוע ומעלים חיוכים אצל ראשון ועד אחרון האורחים שלכם. מתופפים לבר מצווה – מה צריך לספר לגבי הלהיט שעושה הכי מהנה שרק ניתן? הדבר שהחל בשבטים אפריקאים נידחים והרכבי להקות סמבה ברזילאיות, כבש בסערה אחר ארצנו הקדושה. ראשית בתחום החתונות, וכעת, בהרבה יותר מאי פעם, אפילו בימי הולדת ואירועי בר / בת מצווה. הרבה להקות מתופפים לטקסים ניתן למצוא במדינת ישראל, לכל 1 סטייל ייחודי משלה, נו אז בואו נראה מה הן מספקות עבורכם, חתני המסיבה.

החתירה של כמעט כל להקת מתופפים לבר מצווה הינה באמת פשוט לעשות מהנה לכולם! וכמה שהם מבצעים את זה מעולה. חברי הלהקה סוחפים אחר כל האנשים בקצב מטורף, מעגל מתופפים בשיתוף פעולה אשר מאפשר לכולם לבדוק מקרוב את אותם התופים הנדירים, וכל זה בחיוך, אוירה מוצלחת ותחושה שבלעדיהם זה בהחלט פשוט ממש לא היה אותו הכיף.לרוב הלהקות מורכבות מ-שלושה-שש גברים בלבוש אותנטי, אשר מצוידים בתופים טובים (ניתן למצוא להקות המונות מספר כפולה של משתתפים). החבורה הצוהלת מופיעה ו"נעלמת" במהלך המסיבה ברגעים שהינכם בוחרים – כניסת חתן בר המצווה לאולם, הריקודים, אחרי נאומי התודה וכדומה.

בהזמנה של מתופפים לבר מצווה, יש אופציה אצל פירמות מסוימות להעברת סדנת תיפוף קצרה, הנעשית במרבית המקרים על תוף הג'מבה האפריקאי הפופולארי. בסדנה, שאורכת סביב שלושים דקות, לומדים הצעירים טכניקות תיפוף בסיסיות. מדובר כאן באטרקציה מהנה, אשר יוצרת הפוגה מבורכת ממהלך הערב הבסיסי. הנושא מומלץ בחום.

אם כן כיצד בוחרים להקה מתאימה? פשוט מאוד. רואים אותם בעיניים. מתרשמים מהמקצועיות של צוות המתופפים, משמחת הסביבה, מהיכולת שיש ברשותם להזיז, לסחוף, להרקיד, לשמח. בודקים האם הם עוסקים בשוק בר המצוות, מוודאים שיש להם מומחיות – עניין חשוב מאוד מאין כמוהו בחגיגת חגיגות בר מצווה שמלאה בילדים שנוטים להשתעמם בזמן קצר, ובעצם צועדים עם הרגשת הבטן שלהם... העלויות הכספיות בעבור אטרקציית מתופפים לבר מצווה, במידה ו תהיתם, נעות למרבית סביב הציר של 2,000 שקלים חדשים, למרות ש דבר זה תלוי בפרמטרים מגוונים, ובראשם מספר חברי הלהקה.

בר-מצווה יש אך ורק פעם בחיים, לכן אם כבר אירוע, שתהיה הכי שמחה שאפשרי בשיתוף להקת מתופפים לבר מצווה שתעשה את זה מכל הלב.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 yakovco51


 


מאמרים נוספים מאת yakovco51
 
מעגל מתופפים ליום הולדת – קסם אפריקאי בלב ליבה של החגיגה
19/06/13 | מוסיקה
מקובל לחשוב שכאשר מדובר בחגיגות יום הולדת, יש הפעלות נהדרות לזאטוטים, ואחרות שמתאימות לאנשים מבוגרים. אך קיים משהו אחד שמתאים לכולם. קיימת אפשרות אחת שגורמת לכולם לשמוח, לשמוח ולהשתולל. מעגל מתופפים ליום הולדת מיועד עבור כל מי שרוצה ערך מוסף עבור יום החג שלו, נוני מאלה שכולם ייהנו ממנו... הלהיט האפריקאי / דרום אמריקאי שכבש את תחום החתונות בישראל ובעולם לפני שנים רבות, כבר החל להתפשט על שאר עולמות החגיגות, השמחה והחגיגות בשנתיים – שלוש בעת האחרונה. כיום, עשרות רבות של הרכבים של מתופפים מגוונות ממ

מעגל מתופפים לצעירים – שמחה מכל הלב
19/06/13 | מוסיקה
לאחר שנים רבות שניתן היה לפגוש להקות מעגלי מתופפים בייחוד בחתונות, בזמן האחרון התרחבה האטרקציה המעולה אף לתחומים אחרים, ובעיקר לימי הולדת לילדים. את אותו הקסם והיופי של מעגל מתופפים לילדים קשה לפספס וכעת מדובר באטרקציה שעושה אחר כמעט כל ההבדל בדרך לחגיגה מהנה ומוצלחת.

מתופפים לבר מצווה – ההבדל בין אירוע לחגיגה
07/05/13 | מוסיקה
הם ככל הנראה מצליחים לסחוף את כל האנשים בריקודים ואושר. הם מוסיפים מקצב בכל רגע נתון. הם מקפיצים את האירוע ומעלים חיוכים אצל ראשון ועד אחרון האורחים שלכם. מתופפים לבר מצווה – מה צריך לספר לגבי הלהיט שעושה הכי מהנה שרק ניתן? הדבר שהחל בשבטים

מדוע קמינים כבשו את לב תושבי הארץ?
קמין מהווה כלי אפקטיבי לחימום חלל המגורים ואפשרי לאתר עדויות רבות להשתמשות בקמינים מאז שחר ההתפתחות בציורי מערות וממצאים ארכיאולוגיים קדומים. למרות ש בעבר קמינים היו נפוצים בייחוד במדינות אירופה הקרות בהרבה יותר ואילו במדינה העדיפו להסתייע במזגנים, רדיאטורים ותנורי ספיראלה, הרי

קמין בנוי – הרמוניה חמימה בחלל הבית
קמין בנוי (או גם אח מובנה) הינו קמין אשר מותקן בלב בית קיים והופך לחלק בלתי נפרד ממנו וכל זאת בניגוד אל הקמין העצמאי הסטנדרטי. הקמין עצמו הוא לא ניצב לבדו במרחב כי אם הוא מוקף במבנה אחר מכל צדדיו, מלבד הצד אשר פונה ישר אל מרחב פנים הדירה. הקמין הבנוי לפעמים ממוקם בתוך קיר הסלון, קיר שעשוי מגבס או אפילו קיר בלוקים נוסף כש התנאי הבסיסי הינו

מתופפים לאירועים שונים- מרשים כמה שזה שמח
01/05/13 | תחביבים
ממש כפי שאף אחד לא יכול לדמיין ישיבה במסעדה מבלי לאכול, ככה בלתי אפשרי לחשוב על מאורע ללא כל מוסיקה. אולם למוסיקה שאנחנו מכירים מומלץ להוסיף ערך נלווה שכולם עומדים לספר אודותיו. קבלו במקצב סוחף והרבה מחיאות כפיים את הלהיט החם ב- ענף האירועים והשמחות – מתופפים לאירועים.

מעגלי מתופפים – מעגלים המלאים ב- מקצב ושמחה
01/05/13 | תחביבים
מכירים את אותה האפיזודה שבה אנו מתרגלים למשהו ממש איכותי, עד שקשה לך להיזכר באיזו דרך הסתדרתם לפני זמן מה בלעדיו? מעולה. אז אמור להיות עבורכם נוח מעט יותר להתחבר לקסם של מעגלי מתופפים – הלהיט הרשמי של השנים האחרונות בחתונות, ימי הולדת ושמחות נוספות. כי כשלוקחים את אותה החגיגה ומכניסים בה מעט קצב, התוצאה ללא כל ספק נפלאה

מיטה סיעודית – פרמטרים מומלצים
בשביל אנשים בריאים, המיטה היא מקום לנוח, שטח בתוכו מבלים את שנת הלילה ואפילו במידה ו ישנו מזל, גם את שנת הצהריים. אולם עבור מטופלים סיעודיים, המיטה מהווה את כל סביבת החיים שבה הם מעבירים את מירב שעות היום ומשום כך מן הראוי יהיה ש מיטתם היא מיטה סיעודית שתתאים עבור כל צרכיהם החשובים.

מעלון – שלל הסוגים והשינויים ביניהם
מעלון כשמו כן הוא – כלי עזר ש מטרתו הינה בעצם לבטל אחר המוגבלות של האדם הנכה, הקשיש, הסיעודי או התשוש ככה שהמדרגות בבית ממש לא יהיו כפקטור כנגדו. על ידי שימוש ב המעלון יוכלו מרבית אלה ש מתקשים לטפס במדרגות להמשיך ולגור בדירתם בלי שיעלה אצלם הצורך להמשיך לדירה עם

סדנאות תיפוף – גדול, כובש, מעשיר
19/04/13 | מכירות
ישנו משהו בתיפוף שגורם לנו לחוויה חושית ועל חושית מרתקת, סוחף כל אחד למחוזות רחוקים ומלמד כל אחד רבות מאוד על גבי עצמנו. סדנאות תיפוף נעשו לאחרונה למוקד עניין מהותי, אפשרות מלהיבה לפיתוח תחביב או אולי הנאה חד- פעמית במסיבות. הצליל ממכר, הנטייה שיש לנו לנגן ולתופף יותר טוב משתפרת מדקה לדקה ובסך הכל מדובר כאן באקט חיובי ומאזן מכל הבחינות, גופנית ונפשית אפילו יחד.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI