דף הבית רפואה ובריאות בריאות אחר מיטה סיעודית – פרמטרים מומלצים
מיטה סיעודית – פרמטרים מומלצים
yakovco51 19/04/13 |  צפיות: 4153

מיטה סיעודית – פרמטרים מומלצים
בשביל אנשים בריאים, המיטה היא מקום לנוח, שטח בתוכו מבלים את שנת הלילה ואפילו במידה ו ישנו מזל, גם את שנת הצהריים. אולם עבור מטופלים סיעודיים, המיטה מהווה את כל סביבת החיים שבה הם מעבירים את מירב שעות היום ומשום כך מן הראוי יהיה ש מיטתם היא מיטה סיעודית שתתאים עבור כל צרכיהם החשובים.

מהי במדוייק מיטה סיעודית?
מיטה סיעודית זוהי מיטה מודולארית. אין בכוונתנו באמרנו "מודולארית" כי מיטה זו נוחה לפירוק והרכבה מכיוון ש אם להגיד שלעומת מיטות רגילות, המיטה הסיעודית נועדה לכיוונון מודולארי בהתאם לדרישות. ובמה דבר זה מתבטא?
·כיוון הגובה – זה גורם חשוב ביותר לשם העלייה למיטה והירידה ממנה כמו גם שמאפיין מסוג זה מסייע ב הענקת טיפול בדרך איכותית בהרבה.
·משענת הגב – מיטה סיעודית טובה תכלול כמות גדולה של מצבים להטיית הגב לשם נוחות הקליינט. בשביל זה חשוב לחפש מזרן עם שלוש חלקים לפחות.
·משקל נשיאה – שיתאים בעבור קלי וכבדי המשקל. כך גם המזרן מוכרח להתמודד בקריטריון מסוג זה.
·אופציות כיוון רבות – למשענות הידיים, לחלק התחתון בו נחות הרגליים, משענת התמיכה בראש ועוד.
·מזרן – נוח ונעים. עם אריג נושם ומבנה המתאים ביותר המונע התפתחות פצעי סטרס.
·לחיים כזוג – מיטה סיעודית מסוגלת להיות זוגית או אפילו זוגית למחצה ככה שרק צד אחד של המיטה כולל אחר מאפיינים למטופל הסיעודי והחלק האחר לאיש הבריא.

מומלץ לשים דגש כי הדגמים האיכותיים יותר של מיטה סיעודית יוכלו להיות אפילו בגרסא החשמלית, דהיינו, כמעט כל הרכיבים הנעים בה עתידים להישלט עם שלט בדרך קלה לתפעול.

חלקים עיקריים אחרים בעת רכישת מיטה סיעודית
מיטה סיעודית צריכה להיות עשויה מחומרי גלם יעילים, גלגלים איכותיים בשיתוף מיסבים אמינים ומעקות בטיחות עמידות, כדאי בעלות חיפוי למניעת פגיעות. חיוני להשקיע במזרן בעל רמה ולכלול אפי' כיסוי אנטי בקטריאלי, כי מטופלים סיעודיים רבים סובלים מאוד מבריחת נוזלי גוף וצואה. אפילו לאחר ניקוי מקיף יכולות להתפתח מושבות בקטריות בתוך המזרן ולפגוע בו. כיסוי מיטה לצד כיסוי אנטיבקטריאלי יספיקו בכדי לשפר אחר משך חייו הצפוי של המזרן.

ונקודה אחרונה אבל חשובה לא פחות-מיטה סיעודית נדרשת להיות יוקרתית ומזמינה. השהייה בדירה לאורך זמן איננה אמורה להזכיר שהייה במוסד סיעודי או לחילופין במרכז הרפואי. מיטות סיעודיות באות במגוון סגנונות ודגמים וכל זאת במטרה לעשות את סביבת החיים העיקרית של הקליינט הסיעודי לנעימה וביתית בהרבה יותר.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 yakovco51


 


מאמרים נוספים מאת yakovco51
 
מעגל מתופפים ליום הולדת – קסם אפריקאי בלב ליבה של החגיגה
19/06/13 | מוסיקה
מקובל לחשוב שכאשר מדובר בחגיגות יום הולדת, יש הפעלות נהדרות לזאטוטים, ואחרות שמתאימות לאנשים מבוגרים. אך קיים משהו אחד שמתאים לכולם. קיימת אפשרות אחת שגורמת לכולם לשמוח, לשמוח ולהשתולל. מעגל מתופפים ליום הולדת מיועד עבור כל מי שרוצה ערך מוסף עבור יום החג שלו, נוני מאלה שכולם ייהנו ממנו... הלהיט האפריקאי / דרום אמריקאי שכבש את תחום החתונות בישראל ובעולם לפני שנים רבות, כבר החל להתפשט על שאר עולמות החגיגות, השמחה והחגיגות בשנתיים – שלוש בעת האחרונה. כיום, עשרות רבות של הרכבים של מתופפים מגוונות ממ

מעגל מתופפים לצעירים – שמחה מכל הלב
19/06/13 | מוסיקה
לאחר שנים רבות שניתן היה לפגוש להקות מעגלי מתופפים בייחוד בחתונות, בזמן האחרון התרחבה האטרקציה המעולה אף לתחומים אחרים, ובעיקר לימי הולדת לילדים. את אותו הקסם והיופי של מעגל מתופפים לילדים קשה לפספס וכעת מדובר באטרקציה שעושה אחר כמעט כל ההבדל בדרך לחגיגה מהנה ומוצלחת.

מתופפים לבר מצווה – ההבדל בין אירוע לחגיגה
07/05/13 | מוסיקה
הם ככל הנראה מצליחים לסחוף את כל האנשים בריקודים ואושר. הם מוסיפים מקצב בכל רגע נתון. הם מקפיצים את האירוע ומעלים חיוכים אצל ראשון ועד אחרון האורחים שלכם. מתופפים לבר מצווה – מה צריך לספר לגבי הלהיט שעושה הכי מהנה שרק ניתן? הדבר שהחל בשבטים

מדוע קמינים כבשו את לב תושבי הארץ?
קמין מהווה כלי אפקטיבי לחימום חלל המגורים ואפשרי לאתר עדויות רבות להשתמשות בקמינים מאז שחר ההתפתחות בציורי מערות וממצאים ארכיאולוגיים קדומים. למרות ש בעבר קמינים היו נפוצים בייחוד במדינות אירופה הקרות בהרבה יותר ואילו במדינה העדיפו להסתייע במזגנים, רדיאטורים ותנורי ספיראלה, הרי

קמין בנוי – הרמוניה חמימה בחלל הבית
קמין בנוי (או גם אח מובנה) הינו קמין אשר מותקן בלב בית קיים והופך לחלק בלתי נפרד ממנו וכל זאת בניגוד אל הקמין העצמאי הסטנדרטי. הקמין עצמו הוא לא ניצב לבדו במרחב כי אם הוא מוקף במבנה אחר מכל צדדיו, מלבד הצד אשר פונה ישר אל מרחב פנים הדירה. הקמין הבנוי לפעמים ממוקם בתוך קיר הסלון, קיר שעשוי מגבס או אפילו קיר בלוקים נוסף כש התנאי הבסיסי הינו

מתופפים לאירועים שונים- מרשים כמה שזה שמח
01/05/13 | תחביבים
ממש כפי שאף אחד לא יכול לדמיין ישיבה במסעדה מבלי לאכול, ככה בלתי אפשרי לחשוב על מאורע ללא כל מוסיקה. אולם למוסיקה שאנחנו מכירים מומלץ להוסיף ערך נלווה שכולם עומדים לספר אודותיו. קבלו במקצב סוחף והרבה מחיאות כפיים את הלהיט החם ב- ענף האירועים והשמחות – מתופפים לאירועים.

מעגלי מתופפים – מעגלים המלאים ב- מקצב ושמחה
01/05/13 | תחביבים
מכירים את אותה האפיזודה שבה אנו מתרגלים למשהו ממש איכותי, עד שקשה לך להיזכר באיזו דרך הסתדרתם לפני זמן מה בלעדיו? מעולה. אז אמור להיות עבורכם נוח מעט יותר להתחבר לקסם של מעגלי מתופפים – הלהיט הרשמי של השנים האחרונות בחתונות, ימי הולדת ושמחות נוספות. כי כשלוקחים את אותה החגיגה ומכניסים בה מעט קצב, התוצאה ללא כל ספק נפלאה

מיטה סיעודית – פרמטרים מומלצים
בשביל אנשים בריאים, המיטה היא מקום לנוח, שטח בתוכו מבלים את שנת הלילה ואפילו במידה ו ישנו מזל, גם את שנת הצהריים. אולם עבור מטופלים סיעודיים, המיטה מהווה את כל סביבת החיים שבה הם מעבירים את מירב שעות היום ומשום כך מן הראוי יהיה ש מיטתם היא מיטה סיעודית שתתאים עבור כל צרכיהם החשובים.

מעלון – שלל הסוגים והשינויים ביניהם
מעלון כשמו כן הוא – כלי עזר ש מטרתו הינה בעצם לבטל אחר המוגבלות של האדם הנכה, הקשיש, הסיעודי או התשוש ככה שהמדרגות בבית ממש לא יהיו כפקטור כנגדו. על ידי שימוש ב המעלון יוכלו מרבית אלה ש מתקשים לטפס במדרגות להמשיך ולגור בדירתם בלי שיעלה אצלם הצורך להמשיך לדירה עם

סדנאות תיפוף – גדול, כובש, מעשיר
19/04/13 | מכירות
ישנו משהו בתיפוף שגורם לנו לחוויה חושית ועל חושית מרתקת, סוחף כל אחד למחוזות רחוקים ומלמד כל אחד רבות מאוד על גבי עצמנו. סדנאות תיפוף נעשו לאחרונה למוקד עניין מהותי, אפשרות מלהיבה לפיתוח תחביב או אולי הנאה חד- פעמית במסיבות. הצליל ממכר, הנטייה שיש לנו לנגן ולתופף יותר טוב משתפרת מדקה לדקה ובסך הכל מדובר כאן באקט חיובי ומאזן מכל הבחינות, גופנית ונפשית אפילו יחד.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI