דף הבית בית משפחה וזוגיות חתונות תקליטן לחתונה בצפון
תקליטן לחתונה בצפון
totach kidum 14/08/13 |  צפיות: 3265

כמו שידוע לכולנו, יום חתונתנו הוא היום החשוב ביותר בחיינו.

אחרי שמצאנו את בחירת ליבנו, הגיע הזמן לתכנן את האירוע שיחגוג את התמסדות האהבה שלנו. כמובן שאם ארגון ותכנון האירוע מגיעים גם הלחצים שיגברו עוד יותר כשיהיו בעיצומם. בגלל שאף אחד מאיתנו לא ירצה להיות כל כך עסוק ולחוץ בתקופה שאמורה להיות לטובה ביותר בחיינו, רבים מהמאורסים הצעירים פונים לגורם מקצועי שיארגן ויתכנן את האירוע בשבילם.

אז מה התכנון בעצם דורש?

ראשית, כל גורם שתחפשו, רצוי שתחפשו לפי מיקום החתונה. מדוע? נניח ואתם מתחתנים בחיפה, תבחרו בתקליטן בחיפה. גורם שממוקם קרוב אליכם יוכל לעמוד בזמנים יותר מאשר גורם הממוקם רחוק. תמיד הפקקים ותאונות הדרכים או אפילו עומסים אחרים יכולים להפתיע אותנו בדרך ולגרום לעיכוב משמעותי.

במידה ובחרתם כבר במארגן חתונות שיתכנן עבורם את היום הקדוש, הנה מספר פרטים שתצטרכו להחליט בעצמם...

כידוע, כל אירוע מסתיים ב"האוכל היה איום" ו"המוזיקה הייתה זוועה". כשמדובר בחתונה שלנו, לא נרצה שהאורחים יגידו את שני המשפטים האלה. לכן כשאתם צריכים לבחור חברת קייטרינג, רצוי שתבחרו באחת איכותית ובעלת שם טוב. כשמדובר בקייטרינג, תבחרו גם בסגנון מזון שיהיה מתאים לאורחים כולם. תצטרכו לבחור במזון שכל אורח ואורח יוכל לאכול. נניח ורוב האורחים הם דתיים, תבחרו במזון כשר. נניח ואתם חובבי בשר ואוהבים את השילוב עם המטבח החלבי, תצטרכו לחשוב אם המזון יהיה נגיש לכולם. למרות שמדובר באירוע שלכם, תצטרכו להתחשב באורחים...

כשמדובר במוזיקה, כמובן שתהיה צריכה להיות התחשבות גם. נניח ומצאתם תקליטן לחתונה בצפון שידוע בטרנסים טובים, בדיג'יי שתמיד נמצא במסיבות הכי טובות שיש.. אם רוב הקהל הוא מבוגר ואתם יודעים שהאורחים לא ייהנו, לא תוכלו לבחור בו. תצטרכו לשלב ולהתחשב.

נקודה זו של התחשבות באורחים יכולה להיות קריטית מאוד לפעמים. בגלל שמדובר באירוע שלכם, אתם רוצים ליהנות, אתם רוצים שיהיו דברים שתאהבו. יש כאלה שלא יוכלו לוותר על צ'יזבורגר למשל. אבל כשמדובר באירוע שהרוב הנוכח בו יהיה דתי, לא תוכלו לבחור במזון מסוג זה. ההתחשבות בשאר האורחים ודחיית רצונכם האישי באירוע שלכם יכולה להיות קשה, אבל אין לכם ברירה. אם אתם רוצים שהאורחים ייהנו והביקורות על החתונה שלכם יהיו טובות, תצטרכו להתחשב באורחים שלכם.

למעשה, כשמדובר בתחום האוכל הבעיה קלה יחסית, תחום המוזיקה הוא הקשה ביותר. בגלל שלכל אחד יש טעם משלו, האפשרות שכולם ייהנו נעשית לקשה. סביר להניח שהקהל המבוגר לא ייהנה מהמוזיקה שאתם תיהנו ממנה, וכנראה בזמן הריקודים הם יישארו לשבת ויסבלו. בבעיה זו אין אפשרות לטפל. אבל כשמגיעים לנושא הריקודים, סביר להניח שאף אחד מכם לא ירצה רחבת ריקודים ריקה. גם אם אתם לא חובבים של מזרחית, תצטרכו להוסיף כמה שירים מהתחום כדי ששאר האורחים ייהנו. אם מצאתם תקליטן בצפון שמתמחה בחתונות, תהיו בטוחים שהוא יעשה את האירוע שלכם למהנה עבור כולם.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 totach kidum


 


מאמרים נוספים מאת totach kidum
 
Учеба старше 50 лет
Многие университеты и колледжи в Израиле, наряду с профессионально-техническими школами и учебным

סוגי תוספות שיער
03/06/19 | הכרויות
לא כל אישה מרוצה ממה שהטבע נתן לה וזו הסיבה העיקרית לכך שנשים עושות ניתוחים פלסטיים, עוברות שינויים שונים של צביעת שיער, שימוש בעדשות צבעוניות ועוד. אם יש משהו שיחסית קל לשנות כשלא מרוצים ממנו זה השיער, ואם גם את רוצה לעשות שינוי בשיער שלך הגעת לכתובת הנכונה.

מציאת משרד עורך דין
30/10/18 | ביטוח
לא פשוט בימינו לבחור משרד עורכי דין איכותי: השוק מוצף במשרדי עורכי דין בכל תחומי ההתמחות הקיימים ולמעשה, אי אפשר לעבור רחוב סואן מבלי להיתקל לפחות במשרד אחד של עורכי דין.

מציאת משרד עורך דין
30/10/18 | ביטוח
לא פשוט בימינו לבחור משרד עורכי דין איכותי: השוק מוצף במשרדי עורכי דין בכל תחומי ההתמחות הקיימים ולמעשה, אי אפשר לעבור רחוב סואן מבלי להיתקל לפחות במשרד אחד של עורכי דין.

תביעות רשלנות רפואית - למי פונים?
במידה ויש לך חשש לרשלנות רפואית והתגלה אצלך סרטן צוואר הרחם, כנסי לפורטל המידע עוסק על כל דרי ההתמודדות וכיצד את יכולה למצות את הזכויות לך עקב הרלנות.

משרד עו"ד תביעות ביטוח שישיג לכם את הפיצוי שמגיע לכם
30/10/18 | ביטוח
משרד עו"ד פייל ושות' בעל נבחרת מנצחת של עורכי דין המתמחים בתביעות ביטוח נגד החברות הגדולות במטרה לתת לכל מבוטח את ההזדמנות לקבל את הפיצוי המלא שמגיע לו.

יועץ בטיחות בעבודה
בעסקים המעסיקים עובדים חשוב מאוד לשכור את שירותיו של יועץ בטיחות בעבודה, זאת על מנת להימנע מתאונות ומפגעים העשויים לגרור את העסק לנזקים משמעותיים. מנהלים בעסקים פועלים בדרך כלל ב-2 גישות אפשריות

3,000 ישראלים מוכרים ב"אטסי" איך זה עובד? ומהם סודות ההצלחה?
etsy אתר האינטרנט המוביל, הקניון הוירטואלי הידוע המכיל כ – 20,000 חנויות מקוונות של יצירות אופנה תכשיטים, עבודות אמנות, פרטי אספנות, וינטאז', עבודות יד של יוצרים מכל רחבי העולם.

לוגו הוא המצפן הגרפי של העסק
עיצוב לוגו הוא המצפן הגרפי של כל חברה, עסק או נותן שירות. קיימים 4 אבות טיפוס ללוגו. לוגו הוא אייקון רב השפעה, המסייע בזיהוי מוצר או שירות על פני המתחרים.

ייעוץ זוגי - בגדר זכות, לא חובה
כיצד ייעוץ וטיפול זוגי נכון יכול לסייע כמעט לכל זוג, מה לומדים לאורך התהליך ואיך בסופו של יום הוא מסייע להמציא את הזוגיות מחדש - התשובות לפניכם.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI