דף הבית עסקים עסקים - אחר יועץ בטיחות בעבודה
יועץ בטיחות בעבודה
totach kidum 22/11/16 |  צפיות: 5400

בעסקים המעסיקים עובדים חשוב מאוד לשכור את שירותיו של יועץ בטיחות בעבודה, זאת על מנת להימנע מתאונות ומפגעים העשויים לגרור את העסק לנזקים משמעותיים. מנהלים בעסקים פועלים בדרך כלל ב-2 גישות אפשריות בנוגע לבטיחות העבודה ובטיחות העובדים בעסק: הגישה הראקטיבית והפגישה הפרואקטיבית. אלה המגיבים לאחר התאונה ואל הפועלים למנוע את התאונה בהתאמה.

 

בהתאם לתקנות הבטיחות בעבודה, חברה המעסיקה מעל 50 עובדים נדרשת לשכור את שירותיו של ממונה בטיחות, שיכול להיות עובד המקום או קבלן חיצוני. לממונה הבטיחות והגיהות במקום העבודה ישנם 19 תפקידים המוגדרים על פי החוק, אלו הם חלק מהם:

 

איתור מפגעי בטיחות וגהות במפעל

לוודא קיום תקני בטיחות נאותים

עריכה בכתב של ממצאים ומסקנות לבירור סיבותיהן של תאונות עבודה במקום. להכין תכנית צעדים כיצד ניתן יועץ בטיחות בעבודה - אשרלהפיק לקחים ולהימנע ממפגעים נוספים.

הכנת הוראות בטיחות וגהות ועדכונן במקום

סימון חומרים, ציוד וחומרי עבודה מסוכנים

התקנת שילוט לשימוש בטיחותי בציוד ושימוש בכלי העבודה

לוודא קיום שגרת בדיקות רפואיות לעובדים

ביקורת וביצוע מעקב תקין של התקני הבטיחות והגהות במקום

ועוד…

אשר אביזמר, קצין צבאי במשך 24 שנים, ליווה ב7 השנים האחרונות כ-50 מפעלים וחברות גדולות בתחומים שונים: מזון, לוגיסטיקה, קווי יצור, בתי אבות, אווירונאוטיקה, ביולוגיה וכימיה ועוד. אשר הקים את חברת "בטיחות לעד" אשר שמה לעצמה מטרה לבצע עבודה מקצועית המושתת על ערכים עליהם גדל וחונך אשר: מקצועיות, אמינות, שת"פ, יסודיות, ארגון ואכפתיות. כל זאת ועוד בשירות בעבודת שירות מוקפדת, תוך בקרה ומעקב שנתי, שיתוף העובדים ורתימתם להגדלת שיפור ושימור תנאי הבטיחות במקום עבודתם.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 totach kidum


 


מאמרים נוספים מאת totach kidum
 
Учеба старше 50 лет
Многие университеты и колледжи в Израиле, наряду с профессионально-техническими школами и учебным

סוגי תוספות שיער
03/06/19 | הכרויות
לא כל אישה מרוצה ממה שהטבע נתן לה וזו הסיבה העיקרית לכך שנשים עושות ניתוחים פלסטיים, עוברות שינויים שונים של צביעת שיער, שימוש בעדשות צבעוניות ועוד. אם יש משהו שיחסית קל לשנות כשלא מרוצים ממנו זה השיער, ואם גם את רוצה לעשות שינוי בשיער שלך הגעת לכתובת הנכונה.

מציאת משרד עורך דין
30/10/18 | ביטוח
לא פשוט בימינו לבחור משרד עורכי דין איכותי: השוק מוצף במשרדי עורכי דין בכל תחומי ההתמחות הקיימים ולמעשה, אי אפשר לעבור רחוב סואן מבלי להיתקל לפחות במשרד אחד של עורכי דין.

מציאת משרד עורך דין
30/10/18 | ביטוח
לא פשוט בימינו לבחור משרד עורכי דין איכותי: השוק מוצף במשרדי עורכי דין בכל תחומי ההתמחות הקיימים ולמעשה, אי אפשר לעבור רחוב סואן מבלי להיתקל לפחות במשרד אחד של עורכי דין.

תביעות רשלנות רפואית - למי פונים?
במידה ויש לך חשש לרשלנות רפואית והתגלה אצלך סרטן צוואר הרחם, כנסי לפורטל המידע עוסק על כל דרי ההתמודדות וכיצד את יכולה למצות את הזכויות לך עקב הרלנות.

משרד עו"ד תביעות ביטוח שישיג לכם את הפיצוי שמגיע לכם
30/10/18 | ביטוח
משרד עו"ד פייל ושות' בעל נבחרת מנצחת של עורכי דין המתמחים בתביעות ביטוח נגד החברות הגדולות במטרה לתת לכל מבוטח את ההזדמנות לקבל את הפיצוי המלא שמגיע לו.

יועץ בטיחות בעבודה
בעסקים המעסיקים עובדים חשוב מאוד לשכור את שירותיו של יועץ בטיחות בעבודה, זאת על מנת להימנע מתאונות ומפגעים העשויים לגרור את העסק לנזקים משמעותיים. מנהלים בעסקים פועלים בדרך כלל ב-2 גישות אפשריות

3,000 ישראלים מוכרים ב"אטסי" איך זה עובד? ומהם סודות ההצלחה?
etsy אתר האינטרנט המוביל, הקניון הוירטואלי הידוע המכיל כ – 20,000 חנויות מקוונות של יצירות אופנה תכשיטים, עבודות אמנות, פרטי אספנות, וינטאז', עבודות יד של יוצרים מכל רחבי העולם.

לוגו הוא המצפן הגרפי של העסק
עיצוב לוגו הוא המצפן הגרפי של כל חברה, עסק או נותן שירות. קיימים 4 אבות טיפוס ללוגו. לוגו הוא אייקון רב השפעה, המסייע בזיהוי מוצר או שירות על פני המתחרים.

ייעוץ זוגי - בגדר זכות, לא חובה
כיצד ייעוץ וטיפול זוגי נכון יכול לסייע כמעט לכל זוג, מה לומדים לאורך התהליך ואיך בסופו של יום הוא מסייע להמציא את הזוגיות מחדש - התשובות לפניכם.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI