דף הבית בידור ופנאי הפקת אירועים אטרקציות לאירועים מיוחדים
אטרקציות לאירועים מיוחדים
מיקי עטיה 08/09/13 |  צפיות: 4328
אבל הוספה של אטרקציות לאירועים, אפילו אם מספרן לא רב, יכולה להפוך את האירוע שלכם לחד פעמי, חווייתי ובלתי נשכח, כזה שידברו עליו גם עוד שנים רבות. מבחר האטרקציות הקיים הוא עצום, וכולל סוגי תחביבים רבים ומגוונים: משחקי מים, מתנפחים, משחקים מוסיקליים, ספורט, ריקודים, אומנויות לחימה, ועוד אטרקציות מסעירות רבות.

אילו אטרקציות מתאימות לאירועים?

בחירת האטרקציה תלויה מאד באופי של בעל או בעלי השמחה, וברצונות שהם מביעים. ישנן אטרקציות לאירועים שלא דורשות מאמץ פיזי, ולכן יתאימו לאירוע בו הקהל מעדיף לא להזיע. בסוג זה של אטרקציות ניתן למצוא משחקים כמו איור גרפיטי ממוחשב, תמונות מגנטיות, ציור על חולצות במקום, סוני פלייסטיישן, ווי ואקס בוקס, להקת רוק, תא מיליון הדולר, וידיאו פליפ בוק, ועוד ועוד. לעומתן ישנן האטרקציות ה"פרועות" יותר: משחקי מים, מתנפחים, מלחמת הכוכבים, ג'יירו ועוד. חשוב לציין שהאטרקציות ממש לא באות לשרת בהכרח את הילדים, אלא ישנו עולם עשיר ומלהיב של אטרקציות לאירועים המותאמות למבוגרים, ומוציאות את הילד שבהם החוצה...

מתאים לכל אחד?

יש הרבה אנשים שמחליטים לא להביא אטרקציות לאירוע שלהם, כי הגיעו למסקנה שזה לא מתאים להם. אבל האמת היא שאין מישהו שאטרקציות לא יתאימו לאירוע שלו, גם אם הוא עצמו לא חושב שיהנה מהן. קודם כל, המגוון שקיים הוא עצום, ושנית, אם לא הוא – האורחים בטוח ייהנו מהן. אנשים שלא הביאו אטרקציות לאירוע שלהם ומשתתפים אחר כך באירוע שבו יש כאלה, לרוב מבינים שההחלטה היתה רגעית ולא נכונה, ובראייה לאורך זמן הם מצטערים על כך. הבחירה של אלה שלא לקחו אטרקציות לאירוע שלהם יכולה להבליט את הייחוד שלכם בשמחה שאתם מארגנים, אם תבחרו לתת לאורחים שלכן חוויה כיפית שלא תישכח.

למה בעצם להוסיף על השמחה, אם כבר יש כזאת?

רבים מתייחסים בספקנות להבאת אטרקציות לאירועים, בטענה שזו שמחה מאולצת או לא קשורה. לכן חשוב להדגיש שמטרת האטרקציות היא לא לייצר שמחה שלא היתה קיימת, ובטח שלא לבוא על חשבון השמחה המקורית. להיפך: האטרקציות עוזרות לאורחים ולמארגני האירוע לבטא החוצה את ההתרגשות והשמחה שכבר קיימות, ולהעצים אותן לממדים מוחשיים (וענקיים). מלבד זה, הזיכרונות איתם יחזרו האורחים הביתה יהיו ייחודיים לכל אורח ולכל משפחה, ויהפכו את השמחה למיוחדת במינה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 מיקי עטיה 


מאמרים נוספים מאת מיקי עטיה
 
אלי אסקוזידו תומך בכלכלה חברתית
26/03/14 | אקטואליה
ראש מועצה אזורית נחל שורק, אלי אסקוזידו, תומך בכלכלה חברתית וחיזוק הקשר בין העסקים לקהילת המועצה האוזרית.

אלי אסקוזידו פתח את הכינוס שהתקיים במתנ"ס ביד בנימין בו השתתפו עשרות מנהלים מקרב תושבי המועצה. במסגרת הכינוס הוצגו גישות חדשניות לכלכלה חברתית והוצגו פרויקטים חברתיים וסביבתיים המיושמים במועצה כחלק מהחזון של אלי אסקוזידו להביא לצמיחתם של עסקים קטנים ובינוניים באזור.


מבול חידושים בתחום מוצרי פרזול
24/03/14 | ריהוט
רוצים להכניס לביתכם ניחוח של חדשנות ופונקציונאליות? עולם של מוצרי פרזול פותח בפניכם אינספור אופציות מעניינות ומעוררות השראה לשינויים שתוכלו לערוך בביתכם. כך תשדרגו את עיצוב החלל הביתי ותהפכו אותו לנוח יותר לשימוש, תגבירו את הנראות האסתטית ותיהנו מפתרונות פרזול מתקדמים שיביאו אל ביתכם עדכניות עיצובית אופנתית במיוחד.

עורך דין גירושין - כך תעברו את הגירושין בשלום
18/03/14 | משפחה
על מנת לעבור את התקופה הלא קלה של הגירושין בשלום, מומלץ לפנות לעורך דין גירושין מוסמך ועתיר ניסיון בתחום, שיוכל להנחות ולהוביל אתכם לאורך התהליך, יסייע לפתור את הסכסוך, יעזור להגיע להבנות ולהשלים ביעילות את כל שלבי הגירושין.

הדברה כימית או הדברה ירוקה
הדברה נחשבת ליעילה כאשר היא גורמת להיעלמותם של המזיקים מסביבתנו. כלומר, מטרתה של ההדברה – לפתור את בעיית המזיקים על ידי הרחקתם מהאזור או באמצעות קטילתם. לאור שיטות וטכניקות ההדברה הרבות העומדות לרשותנו כיצד נדע איזו מהן עדיפה ובאילו נסיבות?

אטרקציות לאירועים מיוחדים
אנשים רבים "שוברים את הראש" במחשבה איך לשמח את האורחים באירוע שלהם, בדרך מקורית ומעניינת. לכאורה הכל כבר ידוע מראש, וקשה לחדש באמת על הטקסים המקובלים.

השכרת גנרטורים לאירועים
03/09/13 | תעשייה
הגנרטור, "מחולל זרם" בעברית, הומצא במאה התשע-עשרה במטרה לספק חשמל גם במקומות שבהם אין לנו אפשרות להתחבר למעגל חשמלי קיים. מדובר במכונה ניידת, שמאפשרת לנו לספק חשמל בכל מקום ולכל מטרה.

יום גיבוש לעובדים
מהו התקציב העומד לרשותכם?
תקציב הוא המסגרת בה ניתן לפעול, ועל כן, כאשר בוחרים ימי כיף לעובדים, חייבים להתחשב בתקציב הקיים והעומד לרשותנו. ישנן חברות רבות המתמחות בארגון והפקת אירועים עסקיים, בהם ימי גיבוש וכיף לעובדים, והשכרת שירותיהן יכולה להוזיל משמעותית בעלויות.


מתקני תצוגה למכירה
16/05/13 | חקלאות
מתקני תצוגה הינם מתקנים המשמשים לפרסום או לתצוגה של חומרים, שירותים ומוצרים שונים. מתקני תצוגה משמשים גם לתצוגת מידע כמו לוחות זמנים, סדר היום, רשימת חברות או ארגונים, רשימת הרצאות וכיוצא באלו. השימוש במתקני תצוגה נעשה בעיקר בכנסים ואירועים, וגם בתערוכות שונות. קיימים סוגים שונים של מתקני תצוגה וחשוב להתאים את סוג המתקן לצרכים שלכם ולאפשרויות הקיימות.

מה היא בנייה מתועשת?
13/05/13 | תעשייה
בניה מתועשת היא שם כולל של מספר שיטות בניה המשמשות באמצעים מכניים על מנת ליעל ולזרז את הבניה. בבניה מתועשת חלקי המבנה נוצרים בשטח על ידי תבניות פלדה רב פעמיות אליהם ניתן לצקת בטון ומורכבים זה לזה.

איך בוחרים קייטרינג לאירועים?
כיום, כמעט לכל אירוע דרושים שירותי קייטרינג, או בעברית, שירותי הסעדה. אחרי בחירת מקום האירוע, מגיעה העת להזמנת שירותים שונים, בהם קייטרינג לאירועים. בדומה לבחירת נותני שירותים אחרים, כמו תקליטן וצלם, גם בחירת קייטרינג לאירועים היא משימה לא פשוטה שעלולה לגזול זמן רב, ובעיקר, מאמץ. כאשר ניגשים לבחירת חברת קייטרינג לאירועים, עומדות בפנינו שלוש אופציות מרכזיות.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI