דף הבית עסקים חקלאות מתקני תצוגה למכירה
מתקני תצוגה למכירה
מיקי עטיה 16/05/13 |  צפיות: 14121

סוגים שונים של מתקני תצוגה

כאשר משתתפים בכנס, ביריד או בתערוכה, ויש צורך בשילוט ופרסום, חשוב להיעזר במתקני פרסום שונים עליהם ניתן לפרסם את מה שברצונכם להציג. קיימים סוגים שונים של מתקני תצוגה ביניהם: מתקני רול –אפ, קירות פופ אפ (אותם ניתן להקים בקימורים וקיעורים שונים), התקנת דלפקים ממותגים, מולטי קיוב (המשמש כרקע בעת הרצאה או לביתן תצוגה), מעמדים לקטלוגים ולעלונים, מתקני תצוגה מודולריים המשמשים להצגת מסרים שונים באותה יחידה, מתקני דגלים כסטנד או בעלי יתדות לנעיצה (בעיקר בתנאי שטח) ועוד. מגוון הסוגים והעיצובים השונים יכול לספק את הצרכים של כל אחד ואחת עבור כל אירוע.

הדפסה בהזמנה אישית

כאשר עולה הצורך במתקני תצוגה, עולה הצורך בהדפסת הפרסום או המסר אותו מעוניינים להעביר. לעיתים מדובר בלוגו של החברה, לעיתים בתמונה, לעיתים בפירוט של מוצרים או שירותים, וכולי. חשוב לוודא כי בנוסף למתקן מתכת איכותי ופרקטי, גם ההדפסה עצמה תהיה כמובן איכותית. למעשה חשיבות איכות ההדפסה הינה חשובה מעין כמוה כיוון שהיא מושכת את תשומת הלב. מתקן תצוגה איכותי מאד לא יעזור לנו אם ההדפסה תהיה מטושטשת. מאידך, גם הדפסה באיכות מצוינת לא תהיה אפקטיבית אם מתקן התצוגה יתפרק או ישבר. לכן יש להשקיע בשני המקומות – גם לעמוד על איכות מתקן התצוגה עצמו וגם לוודא כי המסר יודפס ויותקן בצורה איכותית, ברורה ויעילה.

עיצוב מההתחלה ועד הסוף

לעיתים יש צורך במתקני תצוגה בודדים, כחלק מתערוכה שלמה או כנס, והם משמשים בעיקר לשילוט ולהצגת מסרים הקשורים באופן כללי לכנס או לתערוכה (למשל הצגת לוח הזמנים, רשימת המרצים, שילוט וכו'). ישנם מתקני תצוגה שמוזמנים על ידי לקוחות עבור הדוכן שלהם באופן ספציפי וכוללים מתקנים בודדים. אבל לעיתים קיים צורך בעיצוב ביתן או דוכן מאלף ועד תו. במקרים אלה, יש לעצב את הביתן או הדוכן כולו כמתקן תצוגה המפרסם את המוצר או השירות אותו הוא מייצר או מעניק. זה כולל דלפק תצוגה, מתקני תצוגה שונים כמו מתקן לקטלוגים, מולטי קיוב כרקע ועוד.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 מיקי עטיה 


מאמרים נוספים מאת מיקי עטיה
 
אלי אסקוזידו תומך בכלכלה חברתית
26/03/14 | אקטואליה
ראש מועצה אזורית נחל שורק, אלי אסקוזידו, תומך בכלכלה חברתית וחיזוק הקשר בין העסקים לקהילת המועצה האוזרית.

אלי אסקוזידו פתח את הכינוס שהתקיים במתנ"ס ביד בנימין בו השתתפו עשרות מנהלים מקרב תושבי המועצה. במסגרת הכינוס הוצגו גישות חדשניות לכלכלה חברתית והוצגו פרויקטים חברתיים וסביבתיים המיושמים במועצה כחלק מהחזון של אלי אסקוזידו להביא לצמיחתם של עסקים קטנים ובינוניים באזור.


מבול חידושים בתחום מוצרי פרזול
24/03/14 | ריהוט
רוצים להכניס לביתכם ניחוח של חדשנות ופונקציונאליות? עולם של מוצרי פרזול פותח בפניכם אינספור אופציות מעניינות ומעוררות השראה לשינויים שתוכלו לערוך בביתכם. כך תשדרגו את עיצוב החלל הביתי ותהפכו אותו לנוח יותר לשימוש, תגבירו את הנראות האסתטית ותיהנו מפתרונות פרזול מתקדמים שיביאו אל ביתכם עדכניות עיצובית אופנתית במיוחד.

עורך דין גירושין - כך תעברו את הגירושין בשלום
18/03/14 | משפחה
על מנת לעבור את התקופה הלא קלה של הגירושין בשלום, מומלץ לפנות לעורך דין גירושין מוסמך ועתיר ניסיון בתחום, שיוכל להנחות ולהוביל אתכם לאורך התהליך, יסייע לפתור את הסכסוך, יעזור להגיע להבנות ולהשלים ביעילות את כל שלבי הגירושין.

הדברה כימית או הדברה ירוקה
הדברה נחשבת ליעילה כאשר היא גורמת להיעלמותם של המזיקים מסביבתנו. כלומר, מטרתה של ההדברה – לפתור את בעיית המזיקים על ידי הרחקתם מהאזור או באמצעות קטילתם. לאור שיטות וטכניקות ההדברה הרבות העומדות לרשותנו כיצד נדע איזו מהן עדיפה ובאילו נסיבות?

אטרקציות לאירועים מיוחדים
אנשים רבים "שוברים את הראש" במחשבה איך לשמח את האורחים באירוע שלהם, בדרך מקורית ומעניינת. לכאורה הכל כבר ידוע מראש, וקשה לחדש באמת על הטקסים המקובלים.

השכרת גנרטורים לאירועים
03/09/13 | תעשייה
הגנרטור, "מחולל זרם" בעברית, הומצא במאה התשע-עשרה במטרה לספק חשמל גם במקומות שבהם אין לנו אפשרות להתחבר למעגל חשמלי קיים. מדובר במכונה ניידת, שמאפשרת לנו לספק חשמל בכל מקום ולכל מטרה.

יום גיבוש לעובדים
מהו התקציב העומד לרשותכם?
תקציב הוא המסגרת בה ניתן לפעול, ועל כן, כאשר בוחרים ימי כיף לעובדים, חייבים להתחשב בתקציב הקיים והעומד לרשותנו. ישנן חברות רבות המתמחות בארגון והפקת אירועים עסקיים, בהם ימי גיבוש וכיף לעובדים, והשכרת שירותיהן יכולה להוזיל משמעותית בעלויות.


מתקני תצוגה למכירה
16/05/13 | חקלאות
מתקני תצוגה הינם מתקנים המשמשים לפרסום או לתצוגה של חומרים, שירותים ומוצרים שונים. מתקני תצוגה משמשים גם לתצוגת מידע כמו לוחות זמנים, סדר היום, רשימת חברות או ארגונים, רשימת הרצאות וכיוצא באלו. השימוש במתקני תצוגה נעשה בעיקר בכנסים ואירועים, וגם בתערוכות שונות. קיימים סוגים שונים של מתקני תצוגה וחשוב להתאים את סוג המתקן לצרכים שלכם ולאפשרויות הקיימות.

מה היא בנייה מתועשת?
13/05/13 | תעשייה
בניה מתועשת היא שם כולל של מספר שיטות בניה המשמשות באמצעים מכניים על מנת ליעל ולזרז את הבניה. בבניה מתועשת חלקי המבנה נוצרים בשטח על ידי תבניות פלדה רב פעמיות אליהם ניתן לצקת בטון ומורכבים זה לזה.

איך בוחרים קייטרינג לאירועים?
כיום, כמעט לכל אירוע דרושים שירותי קייטרינג, או בעברית, שירותי הסעדה. אחרי בחירת מקום האירוע, מגיעה העת להזמנת שירותים שונים, בהם קייטרינג לאירועים. בדומה לבחירת נותני שירותים אחרים, כמו תקליטן וצלם, גם בחירת קייטרינג לאירועים היא משימה לא פשוטה שעלולה לגזול זמן רב, ובעיקר, מאמץ. כאשר ניגשים לבחירת חברת קייטרינג לאירועים, עומדות בפנינו שלוש אופציות מרכזיות.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI