דף הבית עסקים תעשייה השכרת גנרטורים לאירועים
השכרת גנרטורים לאירועים
מיקי עטיה 03/09/13 |  צפיות: 4552

עם השנים, הגנרטורים הראשונים פותחו ושודרגו בכדי להתאים לכל צורך ולכל מקום. כך, מגוון רחב של קהלים נהנים מהשימוש בגנרטורים, החל ממפיקי אירועים ומסיבות ועד לבתי חולים ומוסדות ציבוריים שונים. כמו כן, קיימים סוגים שונים של גנרטורים - גנרטורים נייחים שמתאימים לגיבוי בשעת חירום, גנרטורים לקבלנים ואירועים בשטח, ואף גנרטורים פשוטים שמתאימים לתאורה. כיום, קיימות חברות רבות שמציעות מכירה והשכרת גנרטורים בקלות ובמחירים זולים.

יתרונות של השכרת גנרטורים

השכרת גנרטורים היא נוחה מכמה סיבות. ראשית, הגנרטור דורש טיפול רב שישאיר אותו כשיר, בטוח ויעיל לעבודה. טיפול זה כולל ניקוי, החלפת שמנים, אספקת דלק ועוד. כשאנחנו שוכרים גנרטור מחברה מקצועית, הטיפול הזה נעשה על ידם ואנחנו לא צריכים לדאוג לו. בנוסף, אחסון גנרטור עלול להוות בעיה לרבים מאיתנו, בגלל גודלו המאסיבי וכמות הדלקים שהוא מכיל, שעלולה להיות מסוכנת בבית שגרים בו ילדים. מעבר לזה, לעיתים, הגנרטור פולט ריחות חריפים ולא נעימים. יתרון נוסף הוא שחברות ההשכרה מעמידות איש מקצוע לרשותנו במקרה של תקלות.

מה חשוב לדעת על השכרת גנרטורים?

בבואנו להשכיר גנרטור, חשוב לשים לב למספר דברים -אמינות ובטיחות הן הערך החשוב ביותר. חשוב לבדוק שהגנרטור עומד בתקן הישראלי, שהוא בנוי לעבוד בתנאי מזג אוויר שונים ושיש אחריות עליו מטעם החברה. כמו כן, יש לוודא שיש לגנרטור מייצב מתח. מדובר במרכיב שימנע נזק לציוד האלקטרוני שלכם, במיוחד כשמדובר בגנרטורים גדולים שמופעלים בעוצמות גבוהות. כמו כן, חשוב לבדוק איזו עוצמה של חשמל תתאים לצרכים שלכם, ועדיף לבחור גנרטור שיודע לספק קצת מעל לעוצמה שאתם מייעדים לו. לבסוף, חשוב שחברת ההשכרה תדאג להובלה מתאימה של הגנרטור, שכן הוא רגיש ומחייב טיפול זהיר ומותאם.

כתהליך מדוע כדאי להשכיר?

הגנרטורים הפכו למוצר יעיל וחיוני בחיינו, אך באותה מידה הם דורשים טיפול ואחזקה שוטפים ותובעניים. זו הסיבה לכך שחברות רבות מציעות להקל עלינו ולטפל בכל השלבים של התהליך - בחירת הגנרטור המתאים, תפעולו בזמן האירוע או התקנתו לטווח ארוך, והחזרתו לאחסון בסוף השימוש. אם כן, האפשרות של השכרת גנרטורים מעידה על משהו רחב יותר מאספקת החשמל -  היא מציעה שיטה חדשנית שבה החברות מלוות את הצרכן לאורך כל התהליך, ולא רק בפעולה מסוימת אחת שמספקת את האינטרס הכלכלי שלה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 מיקי עטיה 


מאמרים נוספים מאת מיקי עטיה
 
אלי אסקוזידו תומך בכלכלה חברתית
26/03/14 | אקטואליה
ראש מועצה אזורית נחל שורק, אלי אסקוזידו, תומך בכלכלה חברתית וחיזוק הקשר בין העסקים לקהילת המועצה האוזרית.

אלי אסקוזידו פתח את הכינוס שהתקיים במתנ"ס ביד בנימין בו השתתפו עשרות מנהלים מקרב תושבי המועצה. במסגרת הכינוס הוצגו גישות חדשניות לכלכלה חברתית והוצגו פרויקטים חברתיים וסביבתיים המיושמים במועצה כחלק מהחזון של אלי אסקוזידו להביא לצמיחתם של עסקים קטנים ובינוניים באזור.


מבול חידושים בתחום מוצרי פרזול
24/03/14 | ריהוט
רוצים להכניס לביתכם ניחוח של חדשנות ופונקציונאליות? עולם של מוצרי פרזול פותח בפניכם אינספור אופציות מעניינות ומעוררות השראה לשינויים שתוכלו לערוך בביתכם. כך תשדרגו את עיצוב החלל הביתי ותהפכו אותו לנוח יותר לשימוש, תגבירו את הנראות האסתטית ותיהנו מפתרונות פרזול מתקדמים שיביאו אל ביתכם עדכניות עיצובית אופנתית במיוחד.

עורך דין גירושין - כך תעברו את הגירושין בשלום
18/03/14 | משפחה
על מנת לעבור את התקופה הלא קלה של הגירושין בשלום, מומלץ לפנות לעורך דין גירושין מוסמך ועתיר ניסיון בתחום, שיוכל להנחות ולהוביל אתכם לאורך התהליך, יסייע לפתור את הסכסוך, יעזור להגיע להבנות ולהשלים ביעילות את כל שלבי הגירושין.

הדברה כימית או הדברה ירוקה
הדברה נחשבת ליעילה כאשר היא גורמת להיעלמותם של המזיקים מסביבתנו. כלומר, מטרתה של ההדברה – לפתור את בעיית המזיקים על ידי הרחקתם מהאזור או באמצעות קטילתם. לאור שיטות וטכניקות ההדברה הרבות העומדות לרשותנו כיצד נדע איזו מהן עדיפה ובאילו נסיבות?

אטרקציות לאירועים מיוחדים
אנשים רבים "שוברים את הראש" במחשבה איך לשמח את האורחים באירוע שלהם, בדרך מקורית ומעניינת. לכאורה הכל כבר ידוע מראש, וקשה לחדש באמת על הטקסים המקובלים.

השכרת גנרטורים לאירועים
03/09/13 | תעשייה
הגנרטור, "מחולל זרם" בעברית, הומצא במאה התשע-עשרה במטרה לספק חשמל גם במקומות שבהם אין לנו אפשרות להתחבר למעגל חשמלי קיים. מדובר במכונה ניידת, שמאפשרת לנו לספק חשמל בכל מקום ולכל מטרה.

יום גיבוש לעובדים
מהו התקציב העומד לרשותכם?
תקציב הוא המסגרת בה ניתן לפעול, ועל כן, כאשר בוחרים ימי כיף לעובדים, חייבים להתחשב בתקציב הקיים והעומד לרשותנו. ישנן חברות רבות המתמחות בארגון והפקת אירועים עסקיים, בהם ימי גיבוש וכיף לעובדים, והשכרת שירותיהן יכולה להוזיל משמעותית בעלויות.


מתקני תצוגה למכירה
16/05/13 | חקלאות
מתקני תצוגה הינם מתקנים המשמשים לפרסום או לתצוגה של חומרים, שירותים ומוצרים שונים. מתקני תצוגה משמשים גם לתצוגת מידע כמו לוחות זמנים, סדר היום, רשימת חברות או ארגונים, רשימת הרצאות וכיוצא באלו. השימוש במתקני תצוגה נעשה בעיקר בכנסים ואירועים, וגם בתערוכות שונות. קיימים סוגים שונים של מתקני תצוגה וחשוב להתאים את סוג המתקן לצרכים שלכם ולאפשרויות הקיימות.

מה היא בנייה מתועשת?
13/05/13 | תעשייה
בניה מתועשת היא שם כולל של מספר שיטות בניה המשמשות באמצעים מכניים על מנת ליעל ולזרז את הבניה. בבניה מתועשת חלקי המבנה נוצרים בשטח על ידי תבניות פלדה רב פעמיות אליהם ניתן לצקת בטון ומורכבים זה לזה.

איך בוחרים קייטרינג לאירועים?
כיום, כמעט לכל אירוע דרושים שירותי קייטרינג, או בעברית, שירותי הסעדה. אחרי בחירת מקום האירוע, מגיעה העת להזמנת שירותים שונים, בהם קייטרינג לאירועים. בדומה לבחירת נותני שירותים אחרים, כמו תקליטן וצלם, גם בחירת קייטרינג לאירועים היא משימה לא פשוטה שעלולה לגזול זמן רב, ובעיקר, מאמץ. כאשר ניגשים לבחירת חברת קייטרינג לאירועים, עומדות בפנינו שלוש אופציות מרכזיות.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI