דף הבית חינוך ולימודים לימודים בחו"ל לימודים באוסטרליה – למה כדאי?
לימודים באוסטרליה – למה כדאי?
שירה דרורי 04/10/13 |  צפיות: 14062

אם אתם חושבים ללמוד בחו"ל, ושוקלים ללכת על מקום חדש וצעיר – הנה כמה סיבות למה כדאי לכם לבחור דווקא באוסטרליה

חוויית חו"ל בצד השני של העולם
אז מדוע לבחור לימודים באוסטרליה? אוסטרליה, המדינה השישית בגודלה בעולם, נמצאת בדיוק בחצי השני של כדור הארץ. כלומר, מגורים ולימודים, אולי יהוו שיגרה באוסטרליה, אך החיים שם הפוכים לחלוטין: כך למשל חודש הקיץ הלוהטים ביותר הם דצמבר, ינואר ופברואר, בעוד החודשים הקרים ביותר הם יוני, יולי ואוגוסט. לימודים בצד השני של כדור הארץ להעצמת חוויית חו"ל, עשרות אלפי חוויות לחזור לספר לחברים שנשארו בארץ.

עלויות מחייה נמוכות
עלויות המחייה באוסטרליה הן מהנמוכות בעולם המערבי. עם שכר דירה ממוצע של מאה וחמישים דולרים אוסטרליים בלבד (כחמש מאות שקלים) הוצאות מזון חודשיות ממוצעות העומדות על מאה דולרים אוסטרליים, שהם כשלוש מאות ושלושים שקלים ועוד. בעוד החברים הסטודנטים נלחמים בעור שיניהם עבור שכר דירה והוצאות מחיה בארץ, תוכלו לבלות, לטייל וללמוד בחו"ל במחירים זולים לחלוטין, מה שישאיר אתכם עם יותר כסף בסוף התואר מאשר אם הייתם עושים את אותו תואר בארץ.

הקהילה היהודית
קשרי הקהילה היהודית באוסטרליה עם ארץ ישראל חזקים מאוד. רוב הקהילה מורכבת מצאצאים של פליטי השואה. הקהילה היהודית הגדולה ביותר נמצאת במלבורן, ורוב רובם הם יהודים משכילים בעלי תארים אוניברסיטאים ומקצועות משפיעים. הקהילה מלוכדת מאוד, ומנהלת קשרים גם עם האוניברסיטאות באזור. למרות האבטחה הכבדה בבתי הכנסת של אזורי הקהילה היהודית, היהודים המקומיים מספרים על תחושת ביטחון ושלווה השוררת בבתיהם.

ויזת סטודנט
ויזת סטודנט באוסטרליה מהווה גם אישור לעבוד שם. היתרון, שניתן באוסטרליה אך לא בכל מדינה בה ניתנות אשראות סטודנט, מהווה אפשרות תעסוקה לסטודנטים הלומדים באוסטרליה לעבוד כעשרים שעות שבועיות בימי לימודים ואף לקבל משרה מלאה בחופשות מהאוניברסיטה. עם זאת, בני או בנות הזוג של הסטודנטים באוסטרליה רשאים לעבוד ללא הגבלה כלל. בנוסף, ויזת הסטודנט תקפה לכל מהלך הלימודים באוסטרליה, לכן אין צורך בהסתבכות עם הניירת בכל שנה מחדש. יש להתעדכן בתנאים לקבלת הויזה באתר השגרירות באוסטרליה.

אפשרות לקבלת ויזת קבע

אם הגעתם לאוסטרליה והתאהבתם במקום, תואר ראשון או לימודים אוניברסיטאיים באוסטרליה יהוו מקפצה משמעותית לאלה הרוצים לקבל אשרת קבע במדינה. אוסטרליה כמדינת הגירה המעודדת התיישבות קבע, מקבלת אליה בעיקר תושבים בעלי מקצועות, ואלו שלמדו באקדמיות שלה, ואף ספגו את התרבות ואת השפה – מקבלים יתרון משמעותי.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 שירה דרורי

סטודיו קורן דור תוכן שיווקי 


מאמרים נוספים מאת שירה דרורי
 
מדוע כדאי לעבוד בציוותי בידור בבתי מלון
שוקלים להשתלב בעבודה בציוותי בידור בבתי מלון? לפניכם מספר יתרונות לעבודה בציוותי בידור

מה מחכה לכם בסאמר סקול 2014?
25/10/13 | אטרקציות
אחרי ההצלחות של סאמר סקול בארה"ב, אנגליה וקנדה, לפניכם טעימה קטנה מהחוויות שמחכות לכם אם תירשמו לסאמר סקול גם בשנה הקרובה, 2014

בילויים בתל אביב – יותר מעיר ללא הפסקה
20/10/13 | בתי מלון
חובבי ההיסטוריה והמורשת, העיר תל אביב דאגה לשמר את ההיסטוריה שלה על ידי מספר אתרים הפזורים ברחבי העיר, כגון 'בית העיר תל אביב.

עיר הבירה – עיר הפסטיבלים
20/10/13 | אטרקציות
איזה פסטיבלים תוכלו למצוא בירושלים עיר הבירה? העיר מארחת מספר פסטיבלים במהלך השנה

עיר הקיץ הנצחית - חופשה באילת
20/10/13 | בתי מלון
אז מה עושים באילת בחורף? לפניכם מספר טיפים להצלחתה של חופשה באילת בחורף באדיבות מלון לאונרדו פריוילג' אילת

ללמוד אנגלית במקום בו הכל התחיל
לימודי אנגלית בלונדון לא רק ישפשפו את האנגלית שלכם לרמה טובה יותר, הם גם יקנו לכם דיקציה והגייה נכונים יותר, כזאת שאף אמריקאי, בריטי או דובר אנגלית אחר יבקש ממכם לחזור שוב על מה שאמרתם "כי הוא לא ממש שמע את המילה האחרונה".

לימודים באוסטרליה – למה כדאי?
אם אתם חושבים ללמוד בחו"ל, ושוקלים ללכת על מקום חדש וצעיר – הנה כמה סיבות למה כדאי לכם לבחור דווקא באוסטרליה

צימרים בכינרת – המסע לצפון מתחיל ונגמר בכינרת
18/05/13 | צימרים
התענוג המושלם בחופשה שלכם הוא המיזוג המושלם בין נוף טוב, אירוח מפנק, מיקום אטרקטיבי, אטרקציות בקרבת מקום והאגם הטוב במדינה – הכינרת.

חברת ההפקות של רוני אטיאס
ברת ההפקות של רוני אטיאס היא בעלת שם לאומי בתחום, ומציגה פורטפוליו עשיר ומקצועי של מיטב האירועים והמופעים שהתרחשו בארץ בשנים האחרונות.

סאמר סקול בלונדון – נקודות נוף מעניינות בעיר לבני נוער וילדים
כשנוסעים לסאמר סקול בלונדון, נהנים מביקור בעיר עצמה. אבל בעיה אחת גדולה היא שהזמן כל כך קצוב, ובעיר יש כל כך הרבה אטרקציות ומוקדי עניין, שקשה לדעת לאן ללכת. אז הינה לכם רשימה של נבחרת מרשימה בהחלט, של מקומות שאסור לפספס ונקודות נוף בהם חייבים לבקר.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI