דף הבית רפואה ובריאות רפואה משלימה רפואה משלימה – לגוף, לנפש ולנשמה
רפואה משלימה – לגוף, לנפש ולנשמה
יובל אלביכטמן 14/10/13 |  צפיות: 4582

בעבר, לא הייתה הרפואה המשלימה מקובלת ברחבי בעולם המערבי, אנשים רבים לא האמינו בכוחה ופנו רק אל הטיפולים אשר קיימים במסגרתה של הרפואה המסורתית. לאחר שהרפואה המסורתית לא סיפקה מענה לבעיותיהם, הם ניסו דרכים אחרות, ביניהן היו גם טיפולים אשר שייכים לרפואה המשלימה. לאחר שהשיטות הללו הוכיחו את עצמן, המשיכו אותם המטופלים לקבל את הטיפולים. עם הזמן הביקוש עבור הטיפולים הללו עלה.

כיום, הרפואה המשלימה היא שיטת טיפול מקובלת בעולם המערבי ומכיוון שהביקוש עבור מטפלים מוסמכים גדל, הוקמו מכללות רבות לרפואה משלימה. המכללות פזורות על פני הארץ.  הרפואה המשלימה מאמינה שהאדם הינו מכלול של גוף ונפש ובכדי להעניק למטופל טיפול יעיל, אשר ישפר את מצבו, יש לטפל בנפשו ובגופו.

הרפואה המשלימה מכילה מגוון סוגים של טיפולים והם כוללים שימוש במגע, נשימה, שינוי והתאמת תזונה באופן אישי, טיפולים וורבאליים, עבודה אנרגטית, עבודת גוף, התפתחות אישית ועבודה רגשית. אם אתם מעוניינים ללמוד את רזי המקצוע ולהצטרף אל עולם הטיפול, תוכלו להירשם אל המכללה שלנו. במכללה תקבלו את כל הידע הדרוש ותוכלו להפוך למטפלים במסגרת רפואה משלימה.

רפואה משלימה -  מה לומדים במכללה ? מי מלמד ועם מי אפשר להתייעץ ?

המכללה שלנו נמצאת באזור כפרי וירוק. המיקום הנעים והרגוע מאפשר לסטודנטים שלנו ללמוד בצורה רגועה, טבעית ונינוחה. המכללה מציעה לסטודנטים אפשרויות בחירה רבות. אם תרצו להירשם אל לימודי רפואה משלימה, תוכלו להירשם אל לימודי נטורופתיה, לימודי נטורולוגיה, לימודי פסיכותרפיה, סוסים ואנשים רכיבה טיפולית, ארומתרפיה, לימודי דמיון מודרך, קורס פרחי בך, לימודי קינסיולוגיה ואימון המוח, לימודי עיסוי רפואי, לימודי ליצנות רפואית, לימודי אבחון ותזונה בעיניים סיניות, לימודי דיקור סיני ועוד. אפשרויות הבחירה הרבות מאפשרות לכל סטודנט להתמקצע בתחום שמעניין אותו אך המבחר עשוי לגרום גם לבלבול.

אם אתם לא יודעים באיזה תחום לימודים ברצונכם לבחור ואתם זקוקים למידע נוסף, תוכלו לקבוע לעצמכם פגישת ייעוץ עם אחד מהיועצים המנוסים שלנו. היועץ יספק לכם את כל המידע הדרוש ואתם תוכלו לבצע את הבחירה הטובה ביותר. בצורה זו תוכלו לעבוד במקצוע שבאמת מדבר אליכם.

מעוניינים לקבל מידע נוסף ולהצטרף אל המכללה שלנו ? צרו קשר ותקבלו את כל התשובות !

אם אתם מעוניינים לקבל מידע נוסף לגבי המכללה, מגוון הקורסים שניתן ללמוד אצלנו, המרצים המקצועיים אשר עובדים אצלנו, היועצים המקצועיים שלנו או במידה ויש לכם שאלות אחרות לגבי רפואה משלימה, אפשרויות התעסוקה אשר קיימות בתחום וכו', תוכלו ליצור קשר באמצעות הטלפון. נוסף על כך, תוכלו למלא את הפרטים שלכם בטופס יצירת הקשר ונציג מטעם המכללה יחזור אליכם בהקדם האפשרי ויענה על כל השאלות שלכם בהרחבה וסבלנות.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יובל אלביכטמן

מכללת כרכור /ספיריט

מומחים לשיקום באמצעות רפואה אלטרנטיבית ורפואה משלימה.

ע"י יובל אלביכטמן 


מאמרים נוספים מאת יובל אלביכטמן
 
רכיבה טיפולית – לאנשים שאוהבים לעבוד עם בעלי חיים
רכיבה טיפולית – טיפול מסוג שונה, מתאים לכם ?

רפואה משלימה – לגוף, לנפש ולנשמה
רפואה משלימה – להשתחרר מהכאבים הפיזיים והנפשיים

לימודי רכיבה – איזה סוג של מטפלים אתם רוצים להיות ? הדרך שלכם מתחילה אצלנו במכללה
לימודי רכיבה – מטפלים באנשים באמצעות הסוסים

לימודי רפואה משלימה – משנה כיוון לערוץ נכון יותר
לימודי רפואה משלימה – מהפך בצורת החיים

לימודי רכיבה טיפולית- טיפול עם עוצמה
לימודי רכיבה טיפולית- דוהרים אל הבריאות

רפואה משלימה - אל תשלימו עם המצב
רפואה משלימה - לטפל בדרכים אחרות

ליצנות רפואית- מכישרון טבעי למקצוע מבוקש
ליצנות רפואית- לעשות טוב למישהו אחר

רכיבה טיפולית- קשרים אחרים
רכיבה טיפולית- חוזרים אל הטבע הרפואה המשלימה הפכה לפופולארית ביותר במהלך השנים האחרונות. בעבר, לא האמינו האנשים ביכולתה של הרפואה המשלימה, הם האמינו רק בכוחה של הרפואה המסורתית, אך עם חלוף הזמן, החלו רבים להתנסות בה ומצאו בה פתרון עבור בעיות שונות אשר לא הצליחו לקבל מענה ופיתרון במסגרתה של הרפואה הקונוונציונאלית.

לימודי עיסוי- להרגיע את הגוף
לימודי עיסוי- משהו טוב לימודי עיסוי עשויים להתאים לאנשים אשר אוהבים בני אדם ואוהבים את תחושת המגע עימם. העיסוי עשוי לעזור לאנשים רבים בני גילאים מגוונים ומצבים שונים. בעזרתו יוכלו אלו לחוש טוב יותר.

רפלקסולוגיה- על קצות האצבעות
רפלקסולוגיה- לטפל בעקב אכילס בעבר לא הייתה הרפואה המשלימה מקובלת בקרב הציבור. מרבית האנשים האמינו רק ביכולתה של הרפואה הקונוונציונאלית ומהמסורתית. עם חלוף השנים ותהליכי הגלובליזציה אשר חלו על מרבית המדינות, הפך עולמנו לקטן יותר ומגוון צורות חשיבה חדרו אל העולם המערבי. כתוצאה מכך הפכו שיטות טיפוליות זרות לחלק בלתי נפרד מדרכי הטיפול בחולים.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI