דף הבית עסקים עסקים - אחר מסעדות במושבה הגרמנית בחיפה
מסעדות במושבה הגרמנית בחיפה
איציק מזרחי 14/10/13 |  צפיות: 4784

מאמר כללי על אופי המסעדות והתיירות במושבה הגרמנית בחיפה:

המושבה הגרמנית בחיפה היא אחת השכונות הותיקות בעיר המודרנית. השכונה, הממוקמת במערב העיר התחתית, הוקמה בשנת 1868 על ידי נוצרים שמוצאם בגרמניה והיו חברים בכת הטמפלרית שהאמינה ביישוב ארץ ישראל כדרך לקרב את הגאולה ואת ביאת המשיח.

למדריך בחירת מסעדה במושבה הגרמנית בחיפה לחצו כאן:

הארכיטקטורה על פיה בנויים בתי המושבה מסגירים מיד את מוצאם- אדריכלות טמפלרית המאפיינת את דרום מערב גרמניה. ארכיטקטורה ייחודית זו, יחד עם הקרבה והתצפית המרהיבה על הגנים הבאהיים התלויים, מהווים מוקדי משיכה מרכזיים לתיירים המבקרים בעיר חיפה. תיירים מגיעים אל המושבה הגרמנית מכל רחבי העולם בנוסף לתנועה ערה של תיירות פנים. בשנים האחרונות מעודדת עיריית חיפה בניית מלונות וחדרי אירוח ברחבי העיר, בדגש על אזור המושבה הגרמנית והתוצאה היא מספר מלונות בוטיק מעוצבים ומיוחדים המושכים אליהם תיירי פנים וחוץ בהמוניהם. תנופת הפיתוח של האזור לא עצרה רק בתחום הלינה, אלא השפיעה גם על מוקדי המשיכה התיירותיים כמו בית אוליפנט שהיה שייך לאחד מחובבי ציון הידועים ביותר, בית הספר הגרמני, בתי הקברות הטמפלרי והבריטי, בית החרושת ההיסטורי לסבון ועוד. העמותה לתיירות חיפה עורכת במקום סיורים מאורגנים הכוללים גם סיורים בליווי שחקנים ומוזיקאים. גם תחום הקולינריה לא נפקד מהמושבה הגרמנית הנפלאה. רחובות המושבה בכלל ובפרט רחוב בן גוריון המרכזי, מלאים במסעדות ובבתי קפה המציעים תפריטים שונים ומגוונים לתיירים ולאנשי המקום. בין המסעדות באזור ניתן למצוא מסעדה במושבה הגרמנית אסיאתית ותיקה, מסעדות מזרח תיכוניות שונות, מסעדות מזון מהיר, בתי קפה, גלידריה ועוד... הדרך המומלצת ביותר להנות מההוי המיוחד של המושבה הגרמנית היא באמצעות ישיבה באחד מבתי הקפה בשדרות בן גוריון, המשלבים בתפריט מנות ממזרח וממערב, קפה איכותי ושירות מעולה ולהשקיף על השדרה היפה והמיוחדת.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איציק מזרחי


 


מאמרים נוספים מאת איציק מזרחי
 
מאמר כללי על שירותי קייטרינג בפרדס חנה
מחפשים שירותי קייטרינג באזור פרדס חנה? כל מה שצריך לדעת וטיפים נוספים בשורות הבאות. היום המאושר מתקרב כאשר תאריך האירוע עליו אתם עמלים זמן רב מתקרב ובא, אחד השירותים החשובים הדורשים את החלטתכם הוא ספק האוכל באירוע.

מסעדות במושבה הגרמנית בחיפה
המושבה הגרמנית בחיפה היא אחת השכונות הותיקות בעיר המודרנית. השכונה, הממוקמת במערב העיר התחתית, הוקמה בשנת 1868 על ידי נוצרים שמוצאם בגרמניה והיו חברים בכת הטמפלרית שהאמינה ביישוב ארץ ישראל כדרך לקרב את הגאולה ואת ביאת המשיח.

בחירת מכונות קפה לבית או למשרד
מאמר זה עוסק בתחום המכונות קפה לבתי עסק או לבית הפרטי שלכם

מאמר זה עוסק בתחום התכנון והקמת גינות
חברת אודי ודורית הינם מתעסקים בתחום התכנון ועיצוב של גינות

מתווך במרכז הארץ
10/05/13 | נדל"ן
מאמר זה עוסק בתחום המתווך דירות במרכז הארץ

עורך דין לנזקי גוף
מאמר זה עוסק בתחום העריכת דין ומתמקצע בנזקי גוף

חברת ציינג' אמינה לפריטת כספים
מאמרת זה עוסק בתחום הפריטה והמרת כפסים בתל אביב

התקנת מזגנים בנתניה
מאמר זה עוסק בתחום ההתקנת מזגנים בנתניה ומסביר שחשוב לבצע בדיקה לפני בחירת חברה המתמחה בהתקנת מזגנים

הובלות קטנות בחיפה
מאמר זה עוסק בתחום ההובלות הקטנות בחיפה ומסיבר שחשוב לבצע בדיקה לפני בחירת חברת הובלות

מכללה ללימוד הפקת אירועים
מאמר זה עוסק בתחום המכללות המכשירות תלמידים להיות מפיקי אירועים
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI