דף הבית פרישה מעבודה

מאמרים בנושא פרישה מעבודה

 מאמרים אחרונים בקטגוריה
 
כך תאתרו מהר כספי פנסיה אבודים
חיפוש ראשוני לאיתור כספי פנסיה אבודים תוכל לעשות כבר עכשיו, אל תדחו למחר את מה שאפשר לעשות כבר עכשיו.
למאמר המלא...

ההלוואות האיכותיות שתוכלו להשיג בבנק ירושלים
בואו ונדבר בכמה מילים על בנק ירושלים. אחד הבנקים הכי קטנים שפועלים במשק הישראלי. מצד
למאמר המלא...

פרישה נכונה
25/08/13 |  מאת: אבי | פרישה מעבודה
תכנית זו נועדה לאנשים בעלי כסף נזיל, לעובדים שכירים או לעצמאיים, המבקשים להכשיר את קצבת הפנסיה שלהם. סכום שמופקד לתכנית מכשיר אותה למתן קצבאות חודשיות באופנים שונים. להלן מספר עצות וטיפים מועילים לבוחרים במוצר פנסיוני זה – למען תיעולו הנדרש לביצוע פרישה נכונה:
למאמר המלא...

איך מגייסים כוח אדם איכותי לארגון שלכם?
31/05/12 |  מאת: דניאל | פרישה מעבודה
תהליך גיוס עובדים, הינו תהליך מורכב שאין להקל בו ראש. תהליך זה, חשוב מאין כמוהו, מכיוון שאם מבוצע בצורה שאינה נכונה, עשוי לגרום לחברה לבזבוז של זמן רב ומשאבים, ובסופו של דבר, לא להוכיח את עצמו יעיל, שכן העובד האיכותי שחיפשתם, אינו בנמצא. מחלקות משאבי אנוש בארגונים, עושות מאמצים רבים, על מנת לשכלל את שיטות הגיוס וההשמה שלכם, כדי לצמצם את הטעויות הקשורות לניהול כוח אדם.
למאמר המלא...

מסיבת פרידה מחברה - מפתחות הזהב להפקה מוצלחת
17/02/12 |  מאת: גרפולוג | פרישה מעבודה
אם החלטתם על הפקת מסיבת פרידה לעובדים או למנהלים וודאי תופתעו לגלות שהדבר יכול להיות מאור קל. לרשותכם קובצו עצות בתחום הפקות אירועים למען הצלחת של מסיבת ערב פרישה.
למאמר המלא...

חיסכון פנסיוני השקט של מחר בבוקר
חיים ועוד. מאז הרפורמות הגדולות של השנים האחרונות, יש לכם בידיים הרבה יותר כח להחליט. מצד אחד זה טוב וזה מאפשר לכם לשלוט בחיים שלכם בצורה יותר טובה, מאידך זה גם אומר הרבה יותר אחריות, השאלה היא אם יש לכם את הכלים לכך. האם אתם מסוגלים להתמודד עם זה
למאמר המלא...

חברת גולד לגיל השלישי מציעה: קייטנה לגיל השלישי...
חברת גולד, המתמחה בשירותים לבני הגיל השלישי, השיקה "קייטנה לגיל השלישי", בדומה לזו של הילדים, עם הפתעות, פעילויות והצעות מפתיעות ומיוחדות.
למאמר המלא...

10 הדיברות לקריירה שניה
מחבר הספר 'מחזור החיים השני, החינוך החדש למחזורי חיים וקריירה' מביא במאמר את 10 הדיברות שלדעתו הן המפתח לקריירה שניה, הנדרשת במסגרת ההכנה ל'מגה החיים' הצפויים לנו. 'מגה חיים' מוגדרים כחיים ארוכים מאד במונחי הזמן המוכרים והמאמר הוא חלק מעצות שנועדו לאלה המבקשים למקסם את תוחלת חייהם.
למאמר המלא...
 
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI