דף הבית יבוא ויצוא

מאמרים בנושא יבוא ויצוא

 מאמרים אחרונים בקטגוריה
 
אישור יבוא ציוד רפואי
אישור רישום בפנקס האביזרים של אמ"ר – אישור ורישום המוצר או האביזר הרפואי בפנקס אמ"ר של משרד הבריאות. הרישום מאפשר את מכירתו לקהל היעד שהוגדר בגוף האישור בלבד. ויש לחדש את האישור אחת לתקופה.
למאמר המלא...

מי רוצה לשתף איתנו פעולה ולהיות סוכן העסק שלנו או מפיץ
26/03/15 |  מאת: Moriah Hsieh | יבוא ויצוא
מוצרינו סדרת שיקום אורטופדי בעל החיים (כלב & -סוס) לספק חלופה כירורגי לכלבים כי הם מועמדים הרדמה ישנים יותר, עניים, סובלים הפרעות אחרות שבעליהם להרשות ניהול כירורגי.
1. Triple® הוא המותג שלנו בשוק. אנו מוכרים מוצרי סדרת שיקום אורטופדי בעל החיים (כלב & -סוס).
2. אנו חוויות 43 שנים בייצור, צוות מקצועי, מוניטין מסחרי טוב, ומספיק הון כדי לממן את היצוא.
הבטחת
3. איכות ISO 9001: 2008, CE, FDA ו
למאמר המלא...

מערכות סינון וטיהור מים מהמתקדמים בעולם
בראל מינראל משווקת בר מים , סננים , פילטרים, מערכות טיהור מים מהטובים בעולם ובמחירים הכי טובים בארץ 0537223537 בראל מינראל
למאמר המלא...

משאבות חום אינוורטור
24/10/14 |  מאת: ברטה חני | יבוא ויצוא
משאבות חום אינוורטור הן כיום אמצעי החימום המתקדם ביותר בעולם והדבר לא מפתיע אודות וליכולתן. הן מספקות אוויר חם / קר בצורה נעימה תוך איוורור לשמירה על סביבה נעימה ולא יבשה כמו מערכות חימום אחרות, ובנוסף בעל יכולות לספק גם מים חמים ללא המתנה וללא הגבלה.
למאמר המלא...

כלי עבודה חשמליים – בעלי חיבור חשמלי או נטענים?
24/10/14 |  מאת: ברטה חני | יבוא ויצוא
עולם הכלי עבודה השתנה מאוד בשנים האחרונות, והיום ניתן למצוא יותר ויותר מכשירים אשר פועלים על ידי הטענה במקום חיבור לנקודת חשמל עם כבלים מארכים וללא הפעלת מאמץ כפי שהכרנו עם מכשירים מכניים.
למאמר המלא...

שירותי תרגום איכותיים
01/10/14 |  מאת: shlomo websem | יבוא ויצוא
שירותי תרגום איכותיים, מאפשרים לתרגם משפה לשפה, למשל תרגום מסמכים משפה אחת לשפה אחרת. שירותי תרגום, צריכים להתבצע על ידי אנשים שהם בעלי ניסיון וידע בתרגום, אשר שולטים בשתי השפות באופן אבסולוטי, ברמה של שפות אם.
למאמר המלא...

איך עושים ייבוא מסין איך יוצרים קשר עם ספקים בסין
המסחר בין ישראל לסין רק הולך ומעמיק, מה אנו צריכים לדעת שאנו מנסים לפתוח מערכת יחסים עם ספקים מסין
למאמר המלא...

האם יבוא עצמי מתאים לי? האם אני מסוגל לפתח שווקים בחו"ל עבור מוצרי?
ההחלטה על יצוא או יבוא היא החלטה מהותית ויישומה מחייב הקצאת משאבי ניהול משמעותיים. במאמר זה נבדוק את השאלות העומדות על הפרק.
למאמר המלא...

איך מחשבים את עלות הייצוא לחו"ל
עבור בעלי עסק רבים, יצוא לחו"ל הוא חלום רחוק. באיזה שהוא מקום הדבר נתפס כקשה עד בלתי אפשרי, כלכלית ולוגיסטית. האמנם? כמה באמת עולה לייצא לחו"ל והאם תצליחו להגדיל את מעגל הקונים שלכם בכאלו השוכנים מעבר לים?
למאמר המלא...

יבוא ויצוא מסין
29/04/13 |  מאת: אבנר כהן | יבוא ויצוא
מי שרוצה לעשות יבוא ויצוא מסין ואליה חייב לדעת אודות תערוכות בסין. הצעד הראשון והבסיסי שיש לעשות כדי להתחיל בדרך זו הוא השתתפות בתערוכות בסין על מנת לבסס את עצמכם ולמצוא ספק סיני לאותם דברים שאתם מעוניינים לייבא לארץ. בסין, כמו בכל יתר מדינות העולם התפתחה תרבות של תערוכות שבהן ניתן לבחון את המוצרים השונים בתחומים השונים.
למאמר המלא...
1 2 3 4 5 עמוד הבא >
 
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI