דף הבית מחשבים וטכנולוגיה מחשבים וטכנולגיה - אחר SAP משיקה בישראל תכנית חדשנית: SAP University Alliances
SAP משיקה בישראל תכנית חדשנית: SAP University Alliances
אסף מואב 14/10/13 |  צפיות: 2168

התכנית מקנה לסטודנטים ומרצים מיומנויות לשימוש בטכנולוגיות מתקדמות ומבוקשות ופותחת נתיב להסמכה ותעסוקה עבור הסטודנטים

מנהלת תכנית University Alliances ב- SAP: "הסטודנטים השתנו. הם לא רוצים שקפים כמו פעם, הם רוצים Engagement ושיתוף"

חברת SAP, המובילה העולמית בתחום היישומים הארגוניים, מהדקת את קשריה עם האקדמיה בישראל ומשיקה תכנית חדשנית: SAP University Alliances – מגוון ערוצי למידה, תרגול, הסמכה ופעילויות סטודנטים באופן אישי בקמפוס ובאופן מקוון, המקנים לסטודנטים ומרצים כלים ומיומנויות לשימוש בטכנולוגיות מתקדמות ואפשרות להכיר כיצד פתרונות SAP תומכים בעסקים.

אן רוזנברג, מנהלת תכנית University Alliances ב- SAP הגיעה במיוחד לישראל לאירוע  השקת התכנית בהשתתפות עשרות מרצים מאוניברסיטאות ומכללות בישראל.

מטרתה של תכנית University Alliances ב- SAP היא להגדיל את הזמינות של מומחים מיומנים ושל טכנולוגיה מתקדמת ועל ידי כך לסייע לצעירים להשתלב בעבודה. התכנית מסייעת להגדיר, להכשיר ולגייס מומחי טכנולוגיה מוכשרים על ידי לימוד טכנולוגיות מתקדמות המשמשות ארגונים כיום במגוון ערוצי למידה.

התכנית פועלת ביותר מ- 1,400 מוסדות אקדמיים ברחבי העולם ובהשתתפות 17,000 מרצים. הקורסים, המבוססים על התכניות האקדמיות של SAP , מועברים בכיתות ובשיטת e-Learning ומותאמים לפקולטות שונות ולתכניות לימוד שונות. בתכנית University Alliances משתתפים כיום כמיליון סטודנטים ברחבי העולם.

במסגרת SAP University Alliances יכולים הסטודנטים לפתח קריירה ייחודית ולקבל הסמכות SAPבזמן לימודי התואר. תכנית הלימודים המוצעת פותחה בתיאום מלא עם הנהלת SAPהעולמית ומתמקדת ביישומים ארגוניים וטכנולוגיה חדשנית. היא כוללת בין היתר את תחום המובייל, הענן ו-HANA . פלטפורמת SAP HANA, שחלקים ממנה מפותחים במעבדת הפיתוח של SAPבישראל ומהווה מרכיב מפתח בתכנית האקדמית של SAP, היא מנוע מיחשוב In-Memory, המאפשר לעבד כמויות אדירות של נתונים בזמן אמת בכדי לספק תוצאות מיידיות של ניתוחים אנליטיים.

"תכנית SAP University Alliance נועדה לעצב את העתיד של החינוך האקדמי בעולם ולחשוב על הכשרת הדור הבא של מומחי הטכנולוגיה", אמרה אן רוזנברג באירוע ההשקה בישראל. "התכנית הזו היא ההזדמנות עבור סטודנטים להכיר טכנולוגיות חדשניות להשתלב באקוסיסטם של SAP- השותפים של SAP, SAPעצמה וכמובן בקרב מאות אלפי הלקוחות של החברה. אחת המטרות האסטרטגיות של החברה היא להזרים דם חדש וצעיר לקהילת המפתחים של SAP, שיביא עמו חשיבה חדשנית ומהפכנית.

רוזנברג הוסיפה: "אני מלמדת 6 שנים באקדמיה ושיטת הלימוד השתנתה כי הסטודנטים השתנו. הם לא רוצים שקפים כמו פעם, הם רוצים Engagement – יותר מעורבות, יותר שיתוף כי הם רגילים לשיתוף ומעורבות. לכן צריך להעביר את החומר בצורה שונה ואנו ב- SAPמתאימים עצמנו לדור החדש של הסטודנטים".

לדברי מיקי שטיינר, מנכ"ל מעבדות SAP ישראל, "תכנית SAP University Alliances נועדה להכשיר את הכישרונות של המחר הן בעולם והן בישראל בטכנולוגיות מידע חדשות וכן לסלול לסטודנטים את הנתיב לעבודה רבת אתגר ועניין בתחומים מבוקשים עם תגמול גבוה בצידה. אנו מתכוונים להביא את הבשורה של התכנית הזו לאוניברסיטאות והמכללות בישראל על מנת שיכירו ויעבדו עם פלטפורמת HANAוטכנולוגיות מתקדמות נוספות מבית SAP".

לדברי מור סגמון, מנהל קשרי אקדמיה במעבדות SAPישראל, "עם השקת התכנית בישראל יכולים הסטודנטים להיחשף לידע רב על יישומים וטכנולוגיות מתקדמים, להשתמש בזמן לימודיהם במערכות שהכשירו מאות אלפי סטודנטים ברחבי העולם, להתנסות ולהכיר את מערכות המידע המתקדמות ביותר הקיימות בארגונים מובילים בעולם ובאופן נרחב מאד גם בישראל. בנוסף לכך, הסטודנטים מישראל יכולים להשתלב ב'קהילה' אדירה של סטודנטים כמוהם, על מנת לחלוק בידע, רעיונות ודעות אודות מערכות עסקיות, מובייל, ענן, בינה עסקית, עיבוד נתונים בזמן אמת ועוד".

סגמון הוסיף: "בנוסף לאפשרויות הלמידה המגוונות, אנו מאפשרים למומחים העובדים במעבדות SAP בישראל להתארח באוניברסיטאות כמרצים אורחים במגוון נושאים ולהעמיק את הפעילויות עם הסטודנטים והסגל באופן אישי".

------

אודות SAP Labs

מרכז הפיתוח SAP Labs ישראל, שהוא חלק ממערך הפיתוח הבינלאומי של SAP, משמש כאחד מארבעת מרכזי הפיתוח האסטרטגיים של SAP ברחבי העולם. המעבדה, הממוקמת ברעננה ובכרמיאל, מעסיקה כ-750 עובדים. היא מגייסת לשורותיה עובדים מנוסים, בוגרי אוניברסיטאות וסטודנטים ממיטב המוחות בישראל, בעיקר מתחומי מדעי המחשב, הנדסת תוכנה, מערכות מידע ותעשייה וניהול. SAP Labs Israel מובילה את דגל החדשנות ב-SAP בין השאר ע"י רכישה ומיזוג של חברות טכנולוגיה בארץ. משרדי החברה ממוקמים ברעננה.

SAP Labs פועלת בישראל לצד SAPישראל, העוסקת בשיווק ומכירת פתרונות חברת SAPלשוק הישראלי. SAP היא ספקית יישומי התוכנה העסקיים הגדולה בישראל. SAP מציעה פתרונות לתחומי פעילות הליבה של ארגונים, והיא היחידה הפועלת בארגונים בכל סדר גודל ובכל תעשיה. מבין 3,400 לקוחות SAP בישראל כמאתיים ארגונים גדולים ואלפי ארגונים בגודל בינוני וקטן. ל-SAP ישראל כ-220,000 משתמשי-קצה, והיא ספקית יישומי התוכנה העסקיים המובילה בכל מגזרי התעשייה במשק: המגזר הציבורי, בטחון, בנקאות וביטוח, אנרגיה ותשתיות, בריאות, תעשייה מסורתית, תעשיית הטכנולוגיה, קמעונאות וסיטונאות, נדל"ן. בין לקוחות SAP בישראל נמנים ממשלת ישראל, צה"ל, רוב החברות הגדולות במשק, ומאות רבות של ארגונים אחרים. SAPישראל מנוהלת על ידי סתוית נבון.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אסף מואב


 


מאמרים נוספים מאת אסף מואב
 
גניבת מידע, סוסים טרויאנים וציטוטים מהתנ"ך: עולם הצללים של מלווי הכספים בדואר הזבל
למרות הפעולות האינטנסיביות נגד מפיצי דואר הזבל, החוקים שנחקקו נגדם והפילטרים שאמורים לצמצם את שכיחותם, עדיין מצליחים מדי פעם להגיע אל תיבות הדואר שלנו הצעות הלוואה שונות ומשונות שמאחוריהן עומדים עבריינים וארגוני פשע. איך מזהים דואר זבל כזה ואיך לא נכנסים לסטטיסטיקת הונאות האינטרנט. מומחי קספרסקי מסבירים

מעבדת קספרסקי מכריזה על הקמת מועצה מייעצת בינלאומית
מעבדת קספרסקי מייסדת מועצה מייעצת בינלאומית, שתאגד מומחי אבטחת סייבר מוכרים בעולם, ותספק לחברה ייעוץ אסטרטגי בתחום אבטחת המידע. במועצה המייעצת יהיו חברים שבעה מומחים מוכרים מתעשיית אבטחת המידע, מהמגזר הציבורי ומהאקדמיה, אשר יספקו קווים מנחים, תובנות ואישרור של

אמזון, BMC ומטריקס עורכות לראשונה אירוע משותף בישראל
בכירים מ- Amazon Web Services, ספקית גלובלית של פתרונות מחשוב הענן ו- BMC Software, המספקת פתרונות ניהול ושליטה בענן, מגיעים לישראל ויהיו אורחי הכבוד באירוע, שייערך במשותף עם CloudZone - יחידת שירותי הענן של מטריקס.

מידע פיננסי ממשיך להוות מטרה מרכזית של נוזקות דואר זבל זו שנה שלישית ברציפות
שיעור דואר הזבל ממשיך לצנוח – בשלוש השנים האחרונות אחוז ההודעות שאינן ממוענות ירד ב- 10.7 נקודות אחוז. נראה כי מפרסמים מעדיפים לפנות לסוגים שונים של אפיקים חוקיים של פרסום מקוון הזמינים כעת, ואשר מייצרים אחוזי תגובה גבוהים יותר בעלויות נמוכות מאשר הספאם.

ארתור שמונק מונה למנהל יחידת CloudZone המרכזת את פתרונות הענן במטריקס
ארתור שמונק, מונה למנהל יחידת CloudZone, יחידה ייעודית חדשה בחטיבת אינטגרציה ותשתיות המרכזת את פתרונות הענן במטריקס. היחידה מציעה לארגוני Enterprise, לארגוני SME ולסטרטאפים שירותי מחשוב ענן מנוהלים ע"י צוות מקצועי ומנוסה.

פאלו אלטו משיקה את הדור הבא של ה-Firewall: חזק, מהיר ועמיד יותר
Palo Alto Networks, מובילה עולמית באבטחת רשתות מידע והמיוצגת בישראל על ידי אינוקום מקבוצת אמן, השיקה בשבוע שעבר את ה-PA-7050, פיירוול מדור חדש, הנחשב לחזק ביותר בתעשייה. הפיירוול כולל יכולות IPS/AV/DLP/QoS/URL Filteringו-) Wildfireהגנה בפני התקפות

ווינד ריבר מצטרפת לקהילת ה- OpenStack ותקדם תשתיות ענן עבור ספקי התקשורת
ווינד ריבר, ספקית מובילה בעולם בפיתוח תוכנות למערכות משובצות מחשב ומערכות ניידות, הודיעה כי הצטרפה לקהילת ה- OpenStack ותיתן חסות לקרן לקידום ה- Open Stack. במסגרת ההצטרפות לקהילת ה- OpenStack, תסייע ווינד ריבר ליישם את תפיסת

יקיר אביסרור מונה לתפקיד מנהל סניף ירושלים של חברת הליסינג ליסקאר
יקיר אביסרור מונה לתפקיד מנהל סניף ירושלים של חברת הליסינג ליסקאר. סניף ליסקאר בירושלים כולל מתחם לשיווק עסקאות ליסינג לכלי-רכב, מתחם למכירת רכב יד שניה ושירותי טרייד אין. סניף ירושלים הוא אחד מבין 4 מתחמי ליסקאר, הפועלים גם בחיפה, פתח תקוה ובאר שבע.

דאסו סיסטמס פתחה את השנה בברצלונה
דאסו סיסטמס ישראל, הסניף המקומי של ענקית התוכנה הצרפתית Dassault Systèmes, פתח את השנה באירוע מיוחד שנערך בברצלונה. כ-1300 נציגים שהגיעו לאירוע מכל רחבי אירופה ראו את בכירי החברה, וביניהם ברנרד שארלס, נשיא ומנכ"ל דאסו סיסטמס, וכן

ליבי חונכת אתר אינטרנט חדש שמאפשר ללקוחות לעקוב אחרי קריאות שירות שלהם
ליבי טכנולוגיות תוכנה, המתמחה מזה כשני עשורים בתחום הבינה העסקית, העלתה לאוויר את אתר האינטרנט החדש שלה – www.libi.co.il.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI