דף הבית רפואה ובריאות בריאות עיניים הסרת משקפיים מחירים
הסרת משקפיים מחירים
13/11/13 |  צפיות: 11681

הדרך לבצע הסרת משקפיים אינה חד גונית. בשונה מהעבר, בו נדרש ניתוח להסרת משקפיים, היום ישנן עדשות מסוג אורתו קיי המשפרות את תפקוד קרניות העיניים. הליך זה אמור להחליף את הניתוח, ולגרום לעיין שלך לשפר את טווח ראייתה, אך התוצאה זמנית, ויש להמיר את העדשות מדי יום. אשר על כן, מחיר ניתוח הסרת משקפיים היום – לא השתנו ללא היכר, אך חלה הורדת מחירים ביחס לעבר. במאמר הבא תדע כיצד יש לבחור נכון את אופן הסרת המשקפיים הרצוי:

מה היא מידת הנחיצות עבור תוצאה מהירה

במידה והתוצאה הסופית חייבת להתקבל במהרה, עדיף לבצע ניתוח מאשר לבצע טיפולים ממושכים. ישנן לא מעט סיבות לפיהן הפציאנט ממהר בהשגת התוצאה: קבלה לקורס טייס, קבלה לחברת דוגמנות, וקבלה לכל מקום עבודה המחייב פנים נקיות ממשקפיים. מקומות עבודה אלה מתנים את המוכנות לראיון העבודה בזמן מוגדר מראש, ולכן עדיף לבצע ניתוח מאשר לבצע טיפול ממושך. יחד עם זאת, עלייך לקחת בחשבון כי בניתוח זה, כמו בכל ניתוח, ישנן תופעות לוואי שעלייך לקחת בחשבון.

אם ישנה דרך להימנע מסיכון – הימנע ממנו

מדובר על מצבים בהם הרצון לשפר את ראייתך בא ממך, ואינו נובע מבקשתו של מקום עבודה חיצוני. במצב כזה, מוטב להסתמך על שיטה לשיפור הראייה שאינה כרוכה בביצוע ניתוח. מדובר למעשה בקניית עדשות מסוג אורתו קיי, המוצבות בעיניים שלך במהלך הלילה. השפעתן אינה קבועה, והיא מספיקה רק ליום המחר, עד שעות הערב המאוחרות, אך במהלך יום זה חל שיפור בעינייך: העדשה המיוחדת מספקת חמצן לקרנית העיין, המאפשר לה להגדיל את טווח ראייתך.

השוואת מחירים בין עדשות להסרת משקפיים לניתוח הסרת משקפיים

המחירים אינם זהים, אך נוכחות העדשות בשוק רפואת העיניים תרמה ללא צל של ספק להורדת מחירי הניתוחים. התחרות, למעשה נעה במגמות הפוכות: בשעה שמחירי העדשות לעיניים במגמת צמיחה, מחירי ניתוח במרפאת הכל על האף שלי טיפולי הסרת משקפיים בלייזר מתקדמים כמו במרפאות אחרות יורדים עם השנים, בשל העדפת הצרכנים מסלול ללא סיכון וללא תופעות לוואי. בשל כך שעדיין ישנם צרכנים החייבים בתוצאה קבועה ולא זמנית, ישנם לא מעט חלקים בציבור המאמינים כי ניתוח עדיף מעדשות, ולכן המחיר לא צונח אלא יורד באיטיות רבה. לפיכך, ניתן להגדיר את מידת הפופולריות של שני המוצרים הרפואיים – זהה.

בחירת הכירורג

מומלץ ללכת לרופא בעל שם, המוזכר עשרות פעמים בפורומים לחיווי דעה באינטרנט בהקשרים חיוביים. במקביל, מומלץ להתייעץ עם חברים שביצעו בעבר ניתוח זה – על השמות השונים שמצאת באינטרנט, ולקחת מהם את פרטי הרופא שביצע עבורם את הניתוח, במידה והם היו מרוצים ממנו.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 


 


מאמרים נוספים מאת
 
ניתוח להסרת משקפיים
מעוניינים לבצע ניתוח להסרת משקפיים ? במאמר זה תוכלו לקבל את כל המידע הדרוש על ניתוח זה.

מחירי הסרת משקפיים
ישנה היום תחרות גדולה בין מכוני העיניים השונים המבצעים ניתוחי הסרת משקפיים בלייזר. ואם תערכו סקר שוק נכון, תוכלו למצוא מבצעים והטבות ולהשיג מחיר נמוך בשביל ציוד חדש.

הסרת משקפיים מחירים
הדרך לבצע הסרת משקפיים אינה חד גונית. בשונה מהעבר, בו נדרש ניתוח להסרת משקפיים, היום ישנן עדשות מסוג אורתו קיי המשפרות את תפקוד קרניות העיניים. הליך זה אמור להחליף את הניתוח
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI