דף הבית מחשבים וטכנולוגיה מחשבים וטכנולגיה - אחר סקר: יותר מ- 60% מהארגונים ממקמים את ה- Predictive Analytics בעדיפות השקעה גבוהה
סקר: יותר מ- 60% מהארגונים ממקמים את ה- Predictive Analytics בעדיפות השקעה גבוהה
אסף מואב 16/12/13 |  צפיות: 2665

כ- 90% אחוזים מהארגונים המשתמשים בפתרונות חיזוי אנליטי (Predictive Analytics) מסכימים כי הפתרון סיפק להם יתרון תחרותי; חיזוי של צרכי לקוחות וזיהוי מגמות בשוק נתפסים כתרחישים בעלי הערך הגבוה ביותר מהשימוש מחיזוי אנליטי

כ- 90% אחוזים מהארגונים המשתמשים בפתרונות חיזוי אנליטי (Predictive Analytics) מסכימים כי הפתרון סיפק להם יתרון תחרותי, כך עולה מסקר חדש שהוזמן על ידי חברת התוכנה SAP ובוצע על ידי סוכנות המחקר העצמאית LoudHouse בארה"ב ובבריטניה. יותר מ- 60% מהנסקרים מסכימים כי אנליטיקה לצרכי חיזוי היא כרגע השקעה בעלת עדיפות גבוהה עבור הארגונים שלהם.

92% מהארגונים ראו עליה בהיקפי הנתונים איתם הם מתמודדים במהלך השנה החולפת. התרחבות מהירה זו של נתונים יוצרת לחץ על עסקים לחלץ מתוכם מסקנות ולחזות באמצעותם מגמות לעתיד. יותר ויותר עסקים מחפשים דרך להביא את החיזוי האנליטי להמונים, ולהוציא את הדברים מידי מדעני הנתונים אל המשתמשים העסקיים.

לדברי תומר שטיינברג, Business Intelligence Presales Engineer, ב-SAP ישראל: "עם התרחבות סביבות הביג דאטה, ארגונים חייבים לא רק לחוש את המתרחש בהווה, אלא גם לחזות אל העתיד ולנצל את החיזוי על מנת לייצר יתרון תחרותי. פתרונות Predictive Analytics מספקים ללקוחות תובנות והמלצות לפעולה בזמני ביצוע מהירים ביותר, על מנת לייעל תהליכי רכש ומכירות, לספק המלצות up-sell , cross sell, המלצות לשימור לקוחות, ובחירת הפעילות הבאה הטובה ביותר. החיזוי האנליטי אפקטיבי מאוד גם בתחומי ניהול סיכון וחיזוי הונאות. עם יכולות חיזוי אנליטי ארגונים יכולים להאיץ את הביצועים שלהם, למזער עיכוב בקבלת החלטות, לפתוח את הדרך לשווקים בינלאומיים חדשים, ולחשוף הזדמנויות חדשות להכנסות. עם הרכישה האחרונה של חברת KXEN, SAP מעמיקה את המחויבות שלה בתחום החיזוי האנליטי".

ממצאים  מרכזיים נוספים בסקר:

· ארגונים שהשקיעו באנליטיקה לצרכי חיזוי דיווחו כי הם רואים החזר מהיר על ההשקעה. כ- 30% אחוזים מהמשיבים מדווחים על "השפעה חיובית משמעותית" מהאנליטיקה לצרכי חיזוי במהלך ששת החודשים הראשונים, ויותר מ- 50 אחוזים מצביעים על השפעה חיובית במהלך 6-9 חודשים לאחר ההפעלה.

· אלו העושים שימוש באנליטיקה לצרכי חיזוי אומרים כי נוצרה השפעה חיובית על הארגון בתחומי פיננסים, מכירות ושיווק, והם צופים לראות יתרונות נוספים בעתיד מהשימוש באנליטיקה לצרכי חיזוי.

· 69% מהארגונים משתמשים באנליטיקה לצרכי חיזוי ועל מנת לנצל הזדמנויות עסקיות ו- 31% מהארגונים משתמשים באנליטיקה על מנת למזער סיכונים.

· חיזוי של צרכי לקוחות וזיהוי מגמות בשוק נתפסים כתרחישים בעלי הערך הגבוה ביותר המתקבל מהשימוש באנליטיקה לצרכי חיזוי.

· תוכנות Predictive Analytics עוברות לידי המנהלים ואינן בתחום עיסוקם הבלעדי של מדעני הנתונים (Data Scientists)

להורדת הסקר המלא

****

אודות פעילותה של SAP בישראל

SAP היא ספקית יישומי התוכנה העסקיים הגדולה בישראל. SAP מציעה פתרונות לתחומי פעילות הליבה של ארגונים, והיא היחידה הפועלת בארגונים בכל סדר גודל ובכל תעשיה. מבין 3,400 לקוחות SAP, כמאתיים הם ארגונים גדולים והשאר ארגונים בגודל בינוני וקטן. ל-SAP ישראל כ-220,000 משתמשי-קצה, והיא ספקית יישומי התוכנה העסקיים המובילה בכל מגזרי התעשייה במשק: המגזר הציבורי, בטחון, בנקאות וביטוח, אנרגיה ותשתיות, בריאות, תעשייה מסורתית, תעשיית הטכנולוגיה, קמעונאות וסיטונאות, נדל"ן. בין לקוחות SAP בישראל נמנים ממשלת ישראל, צה"ל, רוב החברות הגדולות במשק, ומאות רבות של ארגונים אחרים.

למידע נוסף בקר באתר החברה: http://global.sap.com/israel/index.epx

 


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אסף מואב


 


מאמרים נוספים מאת אסף מואב
 
גניבת מידע, סוסים טרויאנים וציטוטים מהתנ"ך: עולם הצללים של מלווי הכספים בדואר הזבל
למרות הפעולות האינטנסיביות נגד מפיצי דואר הזבל, החוקים שנחקקו נגדם והפילטרים שאמורים לצמצם את שכיחותם, עדיין מצליחים מדי פעם להגיע אל תיבות הדואר שלנו הצעות הלוואה שונות ומשונות שמאחוריהן עומדים עבריינים וארגוני פשע. איך מזהים דואר זבל כזה ואיך לא נכנסים לסטטיסטיקת הונאות האינטרנט. מומחי קספרסקי מסבירים

מעבדת קספרסקי מכריזה על הקמת מועצה מייעצת בינלאומית
מעבדת קספרסקי מייסדת מועצה מייעצת בינלאומית, שתאגד מומחי אבטחת סייבר מוכרים בעולם, ותספק לחברה ייעוץ אסטרטגי בתחום אבטחת המידע. במועצה המייעצת יהיו חברים שבעה מומחים מוכרים מתעשיית אבטחת המידע, מהמגזר הציבורי ומהאקדמיה, אשר יספקו קווים מנחים, תובנות ואישרור של

אמזון, BMC ומטריקס עורכות לראשונה אירוע משותף בישראל
בכירים מ- Amazon Web Services, ספקית גלובלית של פתרונות מחשוב הענן ו- BMC Software, המספקת פתרונות ניהול ושליטה בענן, מגיעים לישראל ויהיו אורחי הכבוד באירוע, שייערך במשותף עם CloudZone - יחידת שירותי הענן של מטריקס.

מידע פיננסי ממשיך להוות מטרה מרכזית של נוזקות דואר זבל זו שנה שלישית ברציפות
שיעור דואר הזבל ממשיך לצנוח – בשלוש השנים האחרונות אחוז ההודעות שאינן ממוענות ירד ב- 10.7 נקודות אחוז. נראה כי מפרסמים מעדיפים לפנות לסוגים שונים של אפיקים חוקיים של פרסום מקוון הזמינים כעת, ואשר מייצרים אחוזי תגובה גבוהים יותר בעלויות נמוכות מאשר הספאם.

ארתור שמונק מונה למנהל יחידת CloudZone המרכזת את פתרונות הענן במטריקס
ארתור שמונק, מונה למנהל יחידת CloudZone, יחידה ייעודית חדשה בחטיבת אינטגרציה ותשתיות המרכזת את פתרונות הענן במטריקס. היחידה מציעה לארגוני Enterprise, לארגוני SME ולסטרטאפים שירותי מחשוב ענן מנוהלים ע"י צוות מקצועי ומנוסה.

פאלו אלטו משיקה את הדור הבא של ה-Firewall: חזק, מהיר ועמיד יותר
Palo Alto Networks, מובילה עולמית באבטחת רשתות מידע והמיוצגת בישראל על ידי אינוקום מקבוצת אמן, השיקה בשבוע שעבר את ה-PA-7050, פיירוול מדור חדש, הנחשב לחזק ביותר בתעשייה. הפיירוול כולל יכולות IPS/AV/DLP/QoS/URL Filteringו-) Wildfireהגנה בפני התקפות

ווינד ריבר מצטרפת לקהילת ה- OpenStack ותקדם תשתיות ענן עבור ספקי התקשורת
ווינד ריבר, ספקית מובילה בעולם בפיתוח תוכנות למערכות משובצות מחשב ומערכות ניידות, הודיעה כי הצטרפה לקהילת ה- OpenStack ותיתן חסות לקרן לקידום ה- Open Stack. במסגרת ההצטרפות לקהילת ה- OpenStack, תסייע ווינד ריבר ליישם את תפיסת

יקיר אביסרור מונה לתפקיד מנהל סניף ירושלים של חברת הליסינג ליסקאר
יקיר אביסרור מונה לתפקיד מנהל סניף ירושלים של חברת הליסינג ליסקאר. סניף ליסקאר בירושלים כולל מתחם לשיווק עסקאות ליסינג לכלי-רכב, מתחם למכירת רכב יד שניה ושירותי טרייד אין. סניף ירושלים הוא אחד מבין 4 מתחמי ליסקאר, הפועלים גם בחיפה, פתח תקוה ובאר שבע.

דאסו סיסטמס פתחה את השנה בברצלונה
דאסו סיסטמס ישראל, הסניף המקומי של ענקית התוכנה הצרפתית Dassault Systèmes, פתח את השנה באירוע מיוחד שנערך בברצלונה. כ-1300 נציגים שהגיעו לאירוע מכל רחבי אירופה ראו את בכירי החברה, וביניהם ברנרד שארלס, נשיא ומנכ"ל דאסו סיסטמס, וכן

ליבי חונכת אתר אינטרנט חדש שמאפשר ללקוחות לעקוב אחרי קריאות שירות שלהם
ליבי טכנולוגיות תוכנה, המתמחה מזה כשני עשורים בתחום הבינה העסקית, העלתה לאוויר את אתר האינטרנט החדש שלה – www.libi.co.il.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI