דף הבית חינוך ולימודים מכינות, בגרות ופסיכומטרי פוסטרים למופעים ואירועים
פוסטרים למופעים ואירועים
מרטין 12/01/14 |  צפיות: 12880

פוסטרים מודפסים הם אמצעי שיווק שכיח ביותר עבור פרסומים של הצגות תיאטרון, מופעים שונים כמו למשל מופעי סטנד אפ, הופעות של זמרים ולהקות, הרצאות ואירועים שונים. גם הרשמה לחוגים שונים, סדנאות או קייטנות מפורסמים פעמים רבות באמצעות פוסטרים. מסוגי הפרסומים האלו ניתן להסיק, ובצדק, כי פוסטרים הם אמצעי פרסום יעיל במיוחד כאשר מפרסמים משהו בעל תאריך יעד מסוים, משהו זמני שיקרה או יסתיים בקרוב, אשר קוראים ללקוח לפעול באופן מיידי. לרוב פוסטרים מפרסמים משהו שעתיד לקרות באזור או בסביבת המגורים הקרובה לפרסום, לרוב באותה עיר בה יתרחש אותו אירוע, הופעה או הצגה, על מנת למקסם את יעילות הפרסום ולפנות אל קהל היעד הרלוונטי ביותר.

פרסומים אלו שמופיעים על גבי פוסטרים מכילים לרוב תמונה או איור שמעבירים את המסר ועוזרים ללקוח הפוטנציאלי להבין במה מדובר ואת עיקר המסר הפרסומי, שורת כותרת גדולה, תאריך ומיקום. לכאורה נראה כי הפרטים שנמסרים ללקוח באמצעות הפוסטרים הם פרטים מעטים ובסיסיים בלבד, אך זהו המפתח להצלחת הפרסום באמצעות פוסטרים, שכן ללקוחות הפוטנציאליים יש זמן קצר ביותר של מספר שניות בודדות בהן הם חולפים על פני הפרסום וצריכים לקלוט ולעבד את כל המידע.

פוסטרים שמיועדים לפרסום בעל תאריך יעד, או תאריך תפוגה, יודפסו ויפורסמו מספר שבועות לפני התאריך המיועד, וזאת על מנת להחדיר לתודעת הציבור אודות אותו תאריך שיראו בפרסום בכל פעם שיחלפו על פני אחד הפוסטרים שיפוזרו ברחבי העיר. בפרסום באמצעות פוסטרים עלינו לבנות על כך שהלקוח הפוטנציאלי ייתקל באותו הפוסטר מספר פעמים, ולכן כדאי להדפיס פוסטרים בכמות גדול ולפזרם במקומות שונים ברחבי העיר על מנת לעלות את הסיכויים שאותו לקוח ייחשף לפרסום מספר רב של פעמים ובכך המסר השיווקי שלכם ייחרט בזיכרונו.

באותה הסיבה בדיוק, רוב בתי הדפוס יציעו הדפסה של פוסטרים בכמויות גדולות של מאות ואלפי עותקים. כאשר מדובר בהדפסת פוסטרים, אין דבר כזה יותר מדיי עותקים, כי ככל שתפרסמו יותר תביאו לחשיפה גדולה יותר של קהל יעד רחב יותר, ובכך תגדילו את המכירות ותעצימו את יעילות מסע הפרסום שלכם באמצעות פוסטרים מודפסים. זיכרו, ככל שהפרסום שלכם יופיע פעמים רבות יותר ברחבי העיר על גבי פוסטרים רבים יותר, יגדל הסיכוי שיפנו אליכם מספר גדול יותר של אנשים בעקבות הפרסום שראו בפוסטרים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 מרטין


 


מאמרים נוספים מאת מרטין
 
משכנתא חוץ בנקאית אצל המומחה- מרטין בוקסדורף "הבולדוג"
22/02/20 | בנקאות
נתקעתם במצב קשה וצריכים משכנתא חוץ בנקאית שתוכל לחלץ אתכם מהבעיה? הגעתם למקום הנכון בדיוק. שמי מרטין בוקסדורף, המומחיות שלי להשיג משכנתא חוץ בנקאית לאנשים שנמצאים במצבים מסובכים, על מנת לפתור את הבעיה.

מרטין בוקסדורף- כשהבנק לא מוכן לאשר משכנתא לסגירת חובות
המצב הזה הוא בלתי נסבל וגורם לאנשים סיוטים. יוצא לי לדבר עם הרבה מאוד אנשים שהם באמת צריכים את הכסף של המשכנתא, אבל באמת צריכים והבנקים עושים להם בעיות בקבלת הכסף. כאן בדיוק אני נכנס לתמונה, העבודה שלי היא להיכנס לתמונה במצבים שהבנקים לא מוכנים לאשר משכנתא ולנסות להפוך את התמונה כדי להשיג אישור למשכנתא בכל מקרה.

מרטין בוקסדורף- יועץ מומחה לליווי מסורבי משכנתא! בבנקים בלבד!
הבנק מסרב לתת לכם משכנתא? לא מוכנים להסתפק במשכנתא חוץ בנקאית כל שהיא? רוצים להילחם כדי לקחת משכנתא בנקאית? בשביל זה אני כאן, שמי מרטין בוקסדורף ואני משיג משכנתאות למסורבים מזה עשר שנים. יש לי מאות ממליצים שישמחו להעיד על המקצועיות שלי!

מרטין בוקסדורף- משכנתאות למסורבי משכנתא/ רק בבנקים
הבנק מסרב למשכנתא? הלכתם לבנקים ולא מצליחים לקבל משכנתא? אני האיש שלכם! צריכים מומחה שייכנס לתוך הנעליים שלכם וישיג עבורכם משכנתא? שמי מרטין בוקסדורף ובעשר השנים האחרונות- אני משיג משכנתאות בנקאיות עבור אנשים שלא מצליחים לקבל משכנתא בכוחות עצמם.

משכנתא לאחר פשיטת רגל - רק מרטין בוקסדורף יועץ מומחה
עברתם פשיטת רגל וקיבלתם הפטר? עבר קצת זמן ואתם רוצים עכשיו לקחת משכנתא לסגירת חובות או משכנתא לקניית דירה? אתם כבר בטח מבינים שזה הולך להיות משימה מאוד קשה, היות והבנקים לא יכולים לסבול אנשים שעברו פשיטת רגל ולא מוכנים להסתכל עליהם בכלל.

דרור אטרי בדרישה: העולם העיסקי צריך לשכת מסחר חזקה יותר
דרור אטרי המכהן כיושב ראש לשכת המסחר ירושלים, יוצא בדרישה הוגנת להרחיב את סמכויות לשכת המסחר בקרב בעלי העסקים. לטענת אטרי רק לשכות המסחר שהן מקומיות ונמצאות בשטח יכולות לתת את התרומה המשמעותית לעולם העיסקי, יותר מאשר כל גוף ממשלתי אחר עם כוונות טובות וראויות.

אין מי שיעזור עם המחשב? הלפ פי סי כאן בשבילך!
לכולנו הדברים האלו קורים כל הזמן, אנחנו כביכול דור שמבין המון במחשבים ואנחנו מבינים המון בכל מה שקשור לטלפונים שלנו. ההורים שלנו מתייעצים איתנו כל הזמן איזה אתר לקנות, איך לטפל במחשב, איך לנהוג איתו ואיזה מחשב לרכוש. אז אנחנו אולי חיים בתחושה שאנחנו מבינים גדולים בתחום.

הדפסת פליירים- בכמויות גדולות ובמהירות
האינטרנט הוא אמצעי שיווקי עצמתי ואפקטיבי מאין כמוהו אבל יש עוד מנועי ומנופי שיווק נוספים שמתקיימים מחוץ לרשת. פליירים, לדוגמה. בין אם יש לכם עסק קטן וקהל הלקוחות העיקרי שלכם מצוי בעיקר בשכונה שלכם

שימושים שונים של מדבקות
כפי שכל אחד ואחת מאיתנו יודעים, עולם המדבקות, או סטיקרים כפי שהם מכונים בלועזית הוא עצום ומעניין ויש סוגים רבים ומגוון אשר מתאימים לשלל שימושים על ידי שלל משתמשים. המדבקות מתאימות לא רק לשימוש על ידי ילדים בחוגי היצירה ובגני הילדים, גם לאנשים מבוגרים יש בשנים האחרונות שימוש רב בכל מה שלקשור לתחום של מדבקות. כאן נזכיר כמה שימושים של המדבקות דווקא בקרב אוכלוסיית המבוגרים כאן בארץ אשר מתאימים לשלל מצבים בבית או מחוצה לו.

הזמנה היא הבטחה לעתיד לבוא:
הזמנות מודפסות הן כשער, הן כפתח למה שעומד לקרות ויותר מכל עליהן להיות באמת מזמינות ונושאות בחובן הבטחה לגבי התוכן המודפס בהן. הזמנות הן כרמז לעתיד לבוא ולכן העיצוב שלהן, רמת ההדפסה שלהן ורמת הגימור שלהן היא חשובה לעין ערוך ומייצגת את התוכן הכתוב בתוכן.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI