דף הבית מחשבים וטכנולוגיה מחשבים וטכנולגיה - אחר SAP מציגה גידול חד בפעילות הענן ובתוצאות כספיות לשנת 2013
SAP מציגה גידול חד בפעילות הענן ובתוצאות כספיות לשנת 2013
אסף מואב 22/01/14 |  צפיות: 2848

חברת SAP העולמית חשפה את הדוחות הכספיים שלה לרבעון האחרון של שנת 2013 ולשנה כולה, והציגה צמיחה חזקה בהכנסות בשנת 2013. החברה דיווחה כי ההכנסות ממנויי תוכנה ופתרונות ענן צמחו ב- 11% (non-IFRS, במונחי שערי חליפין קבועים),  ההכנסות משירותים הקשורים בתוכנה ושאינם קשורים בתוכנה צמחו גם הם ב- 11% (non-IFRS, במונחי שערי חליפין קבועים), וסך ההכנסות צמח ב- 8 אחוזים במונחי שער חליפין קבוע.

SAP HANA, פלטפורמת זמן האמת לאפליקציות עסקית, היוותה מנוע צמיחה מרכזי ב- 2013. לחברה יש כיום למעלה מ-3,000 לקוחות HANA. הכנסות תוכנה מה-HANA צמחו בשנת 2013 ב-69% ל-664 מיליון יורו. מערכת ה-SAP Business Suite המונעת על ידי SAP HANA נמצאה כפלטפורמה הטובה מסוגה עבור אפליקציות עתירות ביצועים.

פעילות הענן של SAP צומחת במהירות, ומשקפת את ההובלה של החברה בענן. הכנסות ממנויים ותמיכה בענן עומדים על 787 מיליון יורו, סכום העולה על התחזית של 750 מיליון יורו שפרסמה החברה עבור 2013.

"אנו גאים בכך שאנו מציגים שנה נוספת של צמיחה דו ספרתית, עם ביצועים טובים מיתר השוק ועם רווחיות גבוהה יותר, תוך שבמקביל אנו משקיעים בחדשנות ובענן", דיווחו המנכ"לים המשותפים של SAP, ביל מקדרמוט וג'ים האגרמן סנייב. "בהתבסס על התנופה שלנו מ- 2013, נאיץ את המעבר לענן על ידי הגדלת ההיצע עבור לקוחותינו. כשכל הפתרונות עוברים למחשוב ענן, על בסיס עוצמתה של פלטפורמת ה-HANA למחשוב בזמן אמת, נמשיך לפשט את הפעילות עבור לקוחותינו, נגדיל את ההובלה ונקדם צמיחה יותר צפויה ורווחית בטווח הארוך".

"סיימנו את 2013 עם רבעון אחרון חזק. הרחבנו משמעותית את הרווח התפעולי ברבעון האחרון, דבר שהוביל להגדלת הרווח התפעולי שלנו בשנה כולה ב-150 נקודות בסיס במונחי מטבע קבוע, וצמיחה של 11 אחוזים עבור כל שנת 2012", אמר וורנר ברנדט, סמנכ"ל הכספים של SAP. "הצמיחה הושגה באמצעות מצויינות תפעולית, ולמרות השפעות מצד רכישות ופעילות לקידום הענן".

הכנסות נדחות Non-IFRS ממנויים ותמיכה בענן היו 447 מיליון ב-31 בדצמבר  2013, ומהוות צמיחה שנתית של 25%. ההכנסות החזויות של מנויים ותמיכה בענן לתאריך 31 בדצמבר 2013, הן כמעט 1.2 מיליארד יורו - צמיחה שנתית של 50%.

קצב ההכנסות השנתי מהענן חוצה כעת את ה-1.06 מיליארד יורו. סך ההכנסות ממנויי האפליקציות של SAP בענן חוצה כעת את ה-35 מיליון יורו. ב-12 החודשים האחרונים היקף ההוצאות ברשת Ariba חצה את החצי מיליארד יורו, כך שכיום Ariba היא קהילת המסחר מבוססת הרשת הגדולה בעולם, עם 1.4 מיליון חברות.

לפרטים נוספים:

http://global.sap.com/corporate-en/investors/newsandreports/news.epx?category=45&articleID=22184

SAP היא ספקית יישומי התוכנה העסקיים הגדולה בישראל. SAP מציעה פתרונות לתחומי פעילות הליבה של ארגונים, והיא היחידה הפועלת בארגונים בכל סדר גודל ובכל תעשיה. מבין 3,400 לקוחות SAP, כמאתיים הם ארגונים גדולים והשאר ארגונים בגודל בינוני וקטן. ל-SAP ישראל כ-220,000 משתמשי-קצה, והיא ספקית יישומי התוכנה העסקיים המובילה בכל מגזרי התעשייה במשק: המגזר הציבורי, בטחון, בנקאות וביטוח, אנרגיה ותשתיות, בריאות, תעשייה מסורתית, תעשיית הטכנולוגיה, קמעונאות וסיטונאות, נדל"ן. בין לקוחות SAP בישראל נמנים ממשלת ישראל, צה"ל, רוב החברות הגדולות במשק, ומאות רבות של ארגונים אחרים.

למידע נוסף בקר באתר החברה: http://global.sap.com/israel/index.epx


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אסף מואב


 


מאמרים נוספים מאת אסף מואב
 
גניבת מידע, סוסים טרויאנים וציטוטים מהתנ"ך: עולם הצללים של מלווי הכספים בדואר הזבל
למרות הפעולות האינטנסיביות נגד מפיצי דואר הזבל, החוקים שנחקקו נגדם והפילטרים שאמורים לצמצם את שכיחותם, עדיין מצליחים מדי פעם להגיע אל תיבות הדואר שלנו הצעות הלוואה שונות ומשונות שמאחוריהן עומדים עבריינים וארגוני פשע. איך מזהים דואר זבל כזה ואיך לא נכנסים לסטטיסטיקת הונאות האינטרנט. מומחי קספרסקי מסבירים

מעבדת קספרסקי מכריזה על הקמת מועצה מייעצת בינלאומית
מעבדת קספרסקי מייסדת מועצה מייעצת בינלאומית, שתאגד מומחי אבטחת סייבר מוכרים בעולם, ותספק לחברה ייעוץ אסטרטגי בתחום אבטחת המידע. במועצה המייעצת יהיו חברים שבעה מומחים מוכרים מתעשיית אבטחת המידע, מהמגזר הציבורי ומהאקדמיה, אשר יספקו קווים מנחים, תובנות ואישרור של

אמזון, BMC ומטריקס עורכות לראשונה אירוע משותף בישראל
בכירים מ- Amazon Web Services, ספקית גלובלית של פתרונות מחשוב הענן ו- BMC Software, המספקת פתרונות ניהול ושליטה בענן, מגיעים לישראל ויהיו אורחי הכבוד באירוע, שייערך במשותף עם CloudZone - יחידת שירותי הענן של מטריקס.

מידע פיננסי ממשיך להוות מטרה מרכזית של נוזקות דואר זבל זו שנה שלישית ברציפות
שיעור דואר הזבל ממשיך לצנוח – בשלוש השנים האחרונות אחוז ההודעות שאינן ממוענות ירד ב- 10.7 נקודות אחוז. נראה כי מפרסמים מעדיפים לפנות לסוגים שונים של אפיקים חוקיים של פרסום מקוון הזמינים כעת, ואשר מייצרים אחוזי תגובה גבוהים יותר בעלויות נמוכות מאשר הספאם.

ארתור שמונק מונה למנהל יחידת CloudZone המרכזת את פתרונות הענן במטריקס
ארתור שמונק, מונה למנהל יחידת CloudZone, יחידה ייעודית חדשה בחטיבת אינטגרציה ותשתיות המרכזת את פתרונות הענן במטריקס. היחידה מציעה לארגוני Enterprise, לארגוני SME ולסטרטאפים שירותי מחשוב ענן מנוהלים ע"י צוות מקצועי ומנוסה.

פאלו אלטו משיקה את הדור הבא של ה-Firewall: חזק, מהיר ועמיד יותר
Palo Alto Networks, מובילה עולמית באבטחת רשתות מידע והמיוצגת בישראל על ידי אינוקום מקבוצת אמן, השיקה בשבוע שעבר את ה-PA-7050, פיירוול מדור חדש, הנחשב לחזק ביותר בתעשייה. הפיירוול כולל יכולות IPS/AV/DLP/QoS/URL Filteringו-) Wildfireהגנה בפני התקפות

ווינד ריבר מצטרפת לקהילת ה- OpenStack ותקדם תשתיות ענן עבור ספקי התקשורת
ווינד ריבר, ספקית מובילה בעולם בפיתוח תוכנות למערכות משובצות מחשב ומערכות ניידות, הודיעה כי הצטרפה לקהילת ה- OpenStack ותיתן חסות לקרן לקידום ה- Open Stack. במסגרת ההצטרפות לקהילת ה- OpenStack, תסייע ווינד ריבר ליישם את תפיסת

יקיר אביסרור מונה לתפקיד מנהל סניף ירושלים של חברת הליסינג ליסקאר
יקיר אביסרור מונה לתפקיד מנהל סניף ירושלים של חברת הליסינג ליסקאר. סניף ליסקאר בירושלים כולל מתחם לשיווק עסקאות ליסינג לכלי-רכב, מתחם למכירת רכב יד שניה ושירותי טרייד אין. סניף ירושלים הוא אחד מבין 4 מתחמי ליסקאר, הפועלים גם בחיפה, פתח תקוה ובאר שבע.

דאסו סיסטמס פתחה את השנה בברצלונה
דאסו סיסטמס ישראל, הסניף המקומי של ענקית התוכנה הצרפתית Dassault Systèmes, פתח את השנה באירוע מיוחד שנערך בברצלונה. כ-1300 נציגים שהגיעו לאירוע מכל רחבי אירופה ראו את בכירי החברה, וביניהם ברנרד שארלס, נשיא ומנכ"ל דאסו סיסטמס, וכן

ליבי חונכת אתר אינטרנט חדש שמאפשר ללקוחות לעקוב אחרי קריאות שירות שלהם
ליבי טכנולוגיות תוכנה, המתמחה מזה כשני עשורים בתחום הבינה העסקית, העלתה לאוויר את אתר האינטרנט החדש שלה – www.libi.co.il.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI