דף הבית עסקים עסקים בינלאומיים הקמת עסק בארצות הברית
הקמת עסק בארצות הברית
כתיבת מומחים 26/01/14 |  צפיות: 12427

כל אחד חולם לפתוח עסק בארצות הברית, חלק מהאנשים מצליחים יותר וחלקם פחות. אין מתכון בטוח להצלחה בעסקים באופן כללי, אולם בכל זאת ישנם כמה עצות וטיפים שבהחלט יוכלו לסייע. ראשית ברצוננו להדגיש את כל הנושא החשוב של השפה, אז נכון שבישראל מרבית האנשים דוברים אנגלית,עם זאת הפער בין התרבויות ניכר ובולט מאד גם בהיבט המילולי. לכן חשוב לקבל ייעוץ עסקי מטעם מומחים.

בבואכם להציג את העסק או החברה שברצונכם להקים לרבות מוצריו או שירותיו הקפידו לעשות שימוש באנגלית מתוקנת בלבד מבלי שום שגיאות כתיב. בהצגה זו פרטו בצורה מקיפה אחר המוצר או השירות, העניקו תמונה טובה דיה וספציפיקציות, ממליצים ושמות לקוחות, כתובות מדויקות, דואר אלקטרוני ועוד פרטי התקשרות נוספים. קחו בחשבון שהאמריקאים יעדיפו תמיד חברה עם כתובת מוכרת ואמריקאית כמובן, כיום ישנן חברות המעניקות כתובת וירטואלית בתשלום חודשים, ללא אתר, סביר להניח לא יתייחסו אליכם ברצינות.

יועץ שילווה אותך בשלבי ההקמה

מומלץ לפנות לחברות המתמחות בהקמת עסק או חברה בארה"ב על מנת לדאוג להצלחה מרבית. לבירורים אחר חברות בתחום כמו כן להשוואה לחץ כאן.חברות אלו יסייעו לכם להקים את העסק או החברה דרך פתיחת חשבון בנק בארצות הברית בכמה מהבנקים היציבים והגדולים ביותר. חברה הינה ישות משפטית אשר פועלת בתוך המדינה בה היא נוסדה, וזהו הכלל המנחה שצריך לעמוד לנגד עיניכם.

ישנו רשם חברות רשמי לכל מדינה בארצות הברית, בו נדרשת החברה או העסק להירשם. מעבר לכך החברה או העסק ירשמו ברשויות המס של המדינה עצמה וברשויות הפדרליות של מס הכנסה IRS. יועץ עסקי בתחום יאגד עבורכם דרך סיועם של עמיתים בארצות הברית, את כל התהליך של הקמת העסק או החברה לרבות הליך פתיחת התיקים ברשות המקומית. ישנם כמה סוגים של חברות וביניהם חברה LLC- Limited Liability Company שהינה חברה מסוג לימיטד או חברת מסוג Corporation.

ההבדלים ביניהן נובעים בעיקר מנושאי מס הכנסה, המגוון המסמכים הנדרשים להקמת כל חברה כזו, ומסוגי התקנות אשר יחולו על בעלי החברה. כך למשל חברה מסוג של LLC לא תוכל למכור חלק מהמניות בצורה עצמאית, ותיאלץ לעשות זאת רק לאחר קבלת אישור מכל בעלי המניות, ואילו חברה מהסוג של Corporation יכולה למכור את המניות בכוחות עצמה ללא שום בעיות.

התנהלות חשבונית

תהליך פתיחת חשבון בנק בארצות הברית כמו כן הקמת חברה או עסק בארצות הברית, ידוע בקרב אנשי עסקים ישראלים ועוד כאלה מרחבי העולם כולו, שאינם נחשבים לתושבים אמריקאים, כתהליך לא פשוט בכלל אלא מורכב ומסובך. חוק הפטריוטיות מזוהה למעשה עם אחת מן הסיבות העיקריות לקושי שזה אשר בגינו חל האיסור על ידי בנקים בארצות הברית לפתוח חשבונות בנק לאנשים שאינם נחשבים לתושבים, שאין ברשותם מספר ביטוח לאומי, נקודות קרדיט היסטוריות או כתובת רשמית בארצות הברית.

לפי חוק הפטריוטיות כל לקוח שאיננו תושב אמריקאי ולא מחזיק במספר ביטוח לאומי, נבצר ממנו לפתוח חשבון בנק בארצות הברית  וזאת משום שהבנקים מנועים מלהעניק אפשרות זו. כתוצאה מחוק זה ניתן לפתוח חשבונות בנק בארצות הברית רק על שם חברות. כאשר חברה מסוימת פונה לבנק במטרה לפתוח חשבון בנק מסחרי, עליה לתת לבנק את כל המידע הרלבנטי בנוגע לה עצמה, לבעלי המניות ולנהנים. הליך זה נקרא "הכר את הלקוח" והוא תהליך חשוב מאוד במתן ייעוץ עסקי, לעסקים קטנים וגדולים כאחד.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 כתיבת מומחים


 


מאמרים נוספים מאת כתיבת מומחים
 
פוליסת חיסכון – יתרונות אפיק השקעה לחיסכון מול תוכנית חיסכון בפק"מ בבנק
הילדים הם הדבר החשוב לנו ביותר, זה שאנו עושים הכול בשבילו. כבר מרגע לידתם אנחנו דואגים להם ונותנים להם כל מה שאנחנו יכולים, וכמובן דואגים להם לאוכל, בית לגור בו, וכל מה שהם צריכים. אך טבעי הוא הדבר שנחשוב גם קצת קדימה לשנים הבאות, ואם אנו כאלו אז תוכנית חיסכון לילדים היא משהו שאנחנו חייבים לדאוג לו. ללא תוכנית כזו הם יתחילו את החיים שלהם בלי סכום כסף קטן שידחוף אותם, וללא סכום כסף כזה יהיה להם קצת יותר קשה להתחיל את החיים. פוליסת חיסכון לדוגמא היא אפיק השקעה מצוין ששווה לשקול אל מול הפקמים שמציע

פוליסת חיסכון – יתרונות אפיק השקעה לחיסכון מול תוכנית חיסכון בפק"מ בבנק
כולם מבינים את הצורך בחיסכון של כסף בצד, בין אם זה למטרה כלשהיא ובין אם לא. חיסכון נותן לנו שקט נפשי והרבה יותר אפשרויות מאוחר יותר, כך לדוגמא אם אנו מפרישים כסף בשביל הילדים שלנו אנו יודעים שיהיה להם טוב יותר וקל יותר כלכלית בהמשך. אם אנו שומרים לעצמינו כסף בצד לפנסיה אנו יודעים שבבוא היום יהיה לנו כסף בצד מה שיאפשר לנו להזדקן יותר בכבוד. אך איזו תוכנית חיסכון כדאי לנו שתהיה לנו, איזה מחשבון חיסכון יכול להראות לנו מה הכי כדאי לנו בטווח הרחוק, והאם פוליסת חיסכון עדיפה ממה שהבנק מציע, בדרך כלל עם

אינטראקטיב ברוקר – מי צריך את זה בכלל?
אם אתם חושבים על שינוי קריירה יש לכם לא מעט אפשרויות. אפשרות אחת היא ללכת וללמוד משהו, ללכת למכללה או לאוניברסיטה וללמוד תואר, ולאחר מכן ללכת ולעסוק בו. חלומה של כל אימא יהודייה הוא שהבן שלה יעבוד במקצוע מכובד כמו עורך דין או רופא, וירוויח מצוין, אך היום בשביל להרוויח מצוין לא צריך ללמוד שנים ארוכות ולא צריך תארים כאלו ואחרים. אם אתם מחפשים כיוון טוב בחיים ללכת וללמוד אותו וכמובן גם לעסוק בו לאחר מכן, מסחר בבורסה הוא בשבילכם, ולא משנה אם זה מסחר במניות או בכל מכשיר אחר שהוא.

מסחר בבורסה – כל מה שצריך לדעת
החיים היום לא פשוטים בכלל. אנחנו קמים בבוקר ומתחילים את היום שלנו עם ריצות עם הילדים למערכות החינוך, ולאחר מכן אנחנו מתחילים את היום המטורף שלנו. ריצות ממקום למקום, פגישות, מיילים ומה לא... בסופו של דבר כשאנו מסתכלים על תלוש השכר שלנו אנו מבינים שכל הלחץ הזה וכל הקיצות הללו במקרים מסויימים לא שווים את זה, ואז אנו חושבים על כיוון אחר, כיוון שייקח אותנו למקומות טובים יותר ורווחיים יותר. מסחר בבורסה לדוגמא יכול להיות כיוון מצוין, ולא משנה עם עושים מסחר במניות או מסחר בכל מכשיר אחר שקיים. הנה כמה מי

מוצרי ספיגה לגבר הכוללים תחתונים לוכדי נוזלים, סופגנים ותחבושות
אם אתה מרטיב, והגעת למסקנה שאתה צריך מוצרי ספיגה, כאן נספק לך מידע חשוב על בחירתם. כיצד היא נעשית? מה חשוב לדעת טרם הבחירה? כיצד מבדילה אסכולת מוצרי הספיגה בין המרטיבים ואלו מוצרים היא ממליצה שיהיו לכל אחד מהם? חנות דיפנד למוצרי ספיגה למבוגרים מכילה את סל המוצרים המלא. כאן תדעו מה צריך לרכוש מהם על מנת להקל על שגרת יומכם בצל בעיית ההרטבה שלכם.

חיסכון והלוואה - הילכו שניהם יחדיו...
לעיתים מתרחשים מקרים בהם קורה שאדם שיש לו סכום כסף פונה לבקש הלוואה. אף שבעצם פשוט יותר להשתמש בכסף שלך ולא לחפש הלוואות אצל אחרים, מהי הסיבה לכך שאדם יפנה לבקש הלוואה וישלם עליה ריבית במקום להשתמש בכספו שלו?

הלוואה אונליין – יש כזו חיה
יש הרבה חיות בעולם. היכולת לאתר את אלו שיוכלו להקל מעלינו ולשפר את איכות החיים שלנו – זו החכמה האמתית. אז אם אתם אוהבים לזהות את החידושים ולגלות כמה קלים ופשוטים עשויים תהליכים שונים להיות אתם מוזמנים להכיר את שרות קבלת הלוואות אונליין. להרגיש את הקלות הרבה ואת החיסכון העצום בזמן ובטרדה.

ייעוץ מקצועי הוא דבר חשוב כשרוצים לחסוך לילדים
24/12/15 | רכב
בתור הורים יש כבר לא מעט דברים שאנו יודעים על החיים. הדבר אומר שאנו יכולים לבחון מספר רב של דברים בכל הקשור לחינוך של ילדינו ולניהול משק הבית. אך עם כל הכבוד גם לידע רב שצובר כל הורה בלא מעט נושאים, הרי שלגבי תכנית חיסכון עבור הילדים שלו אין הוא מומחה פיננסי ואין הוא יכול להשוות את עצמו לנציג של מי שמתמחה בתחום זה.

מה הם היתרונות של חסכונות לילדים
אנו מחפשים את הטוב ביותר עבור הילדים שלנו, ולכן אם אנו מתכוונים לעשות מהלכים מסוימים שאמורים להיטיב עם הילדים, הרי שאנו גם מנסים לברר מהם הם היתרונות של מהלכים כאלו. היום הורים רבים בכל רחבי ישראל רוצים להבין מה הם היתרונות של חיסכון לילדים על מנת לדעת האם כדאי לפתוח תכנית כזו והאם היא באמת יכולה לתרום בעתיד הרחוק.

שקמה חיתולים למבוגרים
הזיקנה יכולה להיות מאוד לא נעימה ויש לא מעט בעיות פיזיות שמתלוות אליה. לעיתים זה נראה מייאש מכיוון שאין דרך חזרה מחלק מאותן תופעות לא נעימות ואף כואבות ולעיתים מסוכנות שיש כשמזדקנים, אך אין שום סיבה לוותר סתם כך על איכות החיים ולא לעשות פעולות שיקטינו את הסבל. אחת התופעות הנפוצות יותר אצל מבוגרים היא בריחת שתן למבוגרים, והיא יכולה לתפוס בכל מצב שהוא ובכל זמן שהוא מה שאומר המון אי נעימות עד כדי לעיתים צורך לעזוב את המקום. הרטיבות יחד עם הריח הלא נעים עלולים לגרום לבושה כזו שתוריד את החשק לצאת מהב
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI