דף הבית בית משפחה וזוגיות גינון גינה מטופחת וגמישה
גינה מטופחת וגמישה
totach kidum 29/03/14 |  צפיות: 3944

ישנם מוצרים אשר קיימים בענפים שונים אך עולים על פני השטח והופכים פופולאריים בנקודת זמן ספציפית וכולם אומרים איך לא חשבו על זה קודם. אחד מאותם מוצרים הוא זה של משטחי גומי על שלל השימושים השונים שלהם.

משטח גומי הינו משטח העשוי גומי ואשר נועד לתת מענה לשטחים שונים, לרוב ציבוריים או כאלו שיש בהם פעילות פיזית מרובה, על מנת לאפשר השתלבות עיצובית במקום כמו גם בטיחות לנוכחים במקום.

למשטח גומי שימושים רבים ומגוונים:

  • ספורט – בערים רבות הוקמו אזורי פעילות גופניתהמדמים חדר כושר ממכשירי מתכת ופלסטיק שונים כאשר הבסיס הוא משטח גומי גדולעל פני כל שטח האימון. כמו כן מוקמים כיום מסלולי ריצה רבים על בסיס גומי וגםמגרשי כדורסל וקט רגל בשטחים פתוחים במקום אספלט וכדומה.

  • שעשועים – מתקני שעשועים רבים המיועדים לילדיםעברו בשנים האחרונות הסבה ממשטחי חול ו\או חצץ לכאלו של גומי על פני מרביתשטח אזור המשחקים. האפשרות לשלב צבעים שונים במשטח שכזה כמו גם האפשרות לחלקאותו בין אזורים שונים מוסיפים ליתרון שלו.

  • נוי – בעלי בניינים רבים המעוניינם למלא שטחכלשהו במשטח חלק דמוי מרצפות או דשא סינטטי עושים זאת כיום באמצעות משטחיגומי המותאמים ספציפית לצורך זה. הדבר מחליף דשא סינטטטי אמיתי שעלותו יקרהאו מרצפות שלא תמיד מותאמות כמו גם עם סיכויי שבירה גבוהים יותר.

  • ציבורי – גני ילדים רבים מתקינים משטחי גומי כיוםבגינות שלהם על מנת לאפשר שטח משחק בטוח יותר ונח יותר לילדי הגן במקום חצרותחול ודשא המסוכנים הרבה יותר.

מהם היתרונות של משטחי גומי?

משטחי גומי כוללים יתרונות רבים אם בפעילות גופנית על גבי משטח גומי או פעילות משחק ושעשועים של ילדים על גבי משטח שכזה מאפשרים הימנעות מפציעות שעלולות היו להיגרם בפעילות זהה על גבי אספלט או פרקט שכן הגומי בעל אפשרות בלימת זעזועים גבוהה יותר, הוא מונע החלקה שלא לצורך ומאפשר הפחתת עומס על הרגליים והברכיים בעת הליכה עליו או נחיתה עליו ממצב של קפיצה או נפילה קלה.

אין כל ספק כי משטחי גומי הם פתרון מושלם למגוון צרכים והם בהחלט הופכים פופולאריים מתמיד.

מידע מקצועי נוסף בנושא תוכלו למצוא כאן: 
http://www.out-doors.co.il/


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 totach kidum


 


מאמרים נוספים מאת totach kidum
 
Учеба старше 50 лет
Многие университеты и колледжи в Израиле, наряду с профессионально-техническими школами и учебным

סוגי תוספות שיער
03/06/19 | הכרויות
לא כל אישה מרוצה ממה שהטבע נתן לה וזו הסיבה העיקרית לכך שנשים עושות ניתוחים פלסטיים, עוברות שינויים שונים של צביעת שיער, שימוש בעדשות צבעוניות ועוד. אם יש משהו שיחסית קל לשנות כשלא מרוצים ממנו זה השיער, ואם גם את רוצה לעשות שינוי בשיער שלך הגעת לכתובת הנכונה.

מציאת משרד עורך דין
30/10/18 | ביטוח
לא פשוט בימינו לבחור משרד עורכי דין איכותי: השוק מוצף במשרדי עורכי דין בכל תחומי ההתמחות הקיימים ולמעשה, אי אפשר לעבור רחוב סואן מבלי להיתקל לפחות במשרד אחד של עורכי דין.

מציאת משרד עורך דין
30/10/18 | ביטוח
לא פשוט בימינו לבחור משרד עורכי דין איכותי: השוק מוצף במשרדי עורכי דין בכל תחומי ההתמחות הקיימים ולמעשה, אי אפשר לעבור רחוב סואן מבלי להיתקל לפחות במשרד אחד של עורכי דין.

תביעות רשלנות רפואית - למי פונים?
במידה ויש לך חשש לרשלנות רפואית והתגלה אצלך סרטן צוואר הרחם, כנסי לפורטל המידע עוסק על כל דרי ההתמודדות וכיצד את יכולה למצות את הזכויות לך עקב הרלנות.

משרד עו"ד תביעות ביטוח שישיג לכם את הפיצוי שמגיע לכם
30/10/18 | ביטוח
משרד עו"ד פייל ושות' בעל נבחרת מנצחת של עורכי דין המתמחים בתביעות ביטוח נגד החברות הגדולות במטרה לתת לכל מבוטח את ההזדמנות לקבל את הפיצוי המלא שמגיע לו.

יועץ בטיחות בעבודה
בעסקים המעסיקים עובדים חשוב מאוד לשכור את שירותיו של יועץ בטיחות בעבודה, זאת על מנת להימנע מתאונות ומפגעים העשויים לגרור את העסק לנזקים משמעותיים. מנהלים בעסקים פועלים בדרך כלל ב-2 גישות אפשריות

3,000 ישראלים מוכרים ב"אטסי" איך זה עובד? ומהם סודות ההצלחה?
etsy אתר האינטרנט המוביל, הקניון הוירטואלי הידוע המכיל כ – 20,000 חנויות מקוונות של יצירות אופנה תכשיטים, עבודות אמנות, פרטי אספנות, וינטאז', עבודות יד של יוצרים מכל רחבי העולם.

לוגו הוא המצפן הגרפי של העסק
עיצוב לוגו הוא המצפן הגרפי של כל חברה, עסק או נותן שירות. קיימים 4 אבות טיפוס ללוגו. לוגו הוא אייקון רב השפעה, המסייע בזיהוי מוצר או שירות על פני המתחרים.

ייעוץ זוגי - בגדר זכות, לא חובה
כיצד ייעוץ וטיפול זוגי נכון יכול לסייע כמעט לכל זוג, מה לומדים לאורך התהליך ואיך בסופו של יום הוא מסייע להמציא את הזוגיות מחדש - התשובות לפניכם.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI