דף הבית ביטוח ביטוח בריאות הבריאות מעל הכול: ביטוח בריאות עושים במגדל
הבריאות מעל הכול: ביטוח בריאות עושים במגדל
מיכאל רומנסקי 20/05/14 |  צפיות: 12679

הרצון של כולנו הוא לשמור על בריאות תקינה כל ימי חיינו. הבעיה היא שלגוף שלנו יש תוכניות אחרות, המביאות ללא מעט מחלות ומצבים רפואיים מורכבים, המצריכים הוצאות גבוהות במיוחד על טיפולים. עם כל הכבוד לביטוח הבריאות הממלכתי או לקופות החולים, רכישת ביטוח בריאות מחברה פרטית המתמחה בכך היא בגדר חובה. וכאן בדיוק ביטוח הבריאות של מגדל נכנס לתמונה.

אז למה צריך ביטוח בריאות?

לא קשה למצוא סיבות בגינן ביטוח בריאות פרטי הוא, בעיני רבים, בגדר חובה. התשובה הפשוטה ביותר היא שבהיעדר ביטוח שכזה, הכיסוי הרפואי שאנחנו מקבלים נחשב למוגבל במיוחד. הביטוחים של קופות החולים מעניקים אמנם מענה, אך הוא חלקי, ומוציא בדרך כלל מכלל אפשרות מצבים דוגמת תרופות שאינן כלולות בסל הבריאות הממלכתי, השתלות, ניתוחים, טיפולים מורכבים וכיוצא בזה. בייחוד כאשר יש צורך בטיפולים מעבר לים, כפי שעולה לא פעם.

הנקודה המשמעותית השניה שחשוב לתת עליה את הדעת נוגעת לעלויות הטיפולים האלה, שאינן בטלות בשישים כלל וכלל. מדובר כאן על הוצאות אפשריות של עשרות או מאות אלפי שקלים, כך שברור שללא ביטוח פרטי מתאים, עלולים להיכנס לבור כלכלי ממנו קשה עד בלתי אפשרי לצאת. לא צריך להכביר מילים על הנזקים האפשריים לבריאות, כשיש קושי כלכלי לשלם על הטיפולים.

המטרה: המענה הרפואי המקיף ביותר

כיאה לאחת מחברות הביטוח המובילות בישראל, לא מפתיעה העובדה שהפיתרון שמציעה מגדל בכל הנוגע לביטוחי בריאות נחשב לרחב במיוחד. המטרה העיקרית של הביטוח האמור היא להעניק את המענה הרפואי המקיף והאיכותי ביותר, פועל יוצא של השילוב שבין טכנולוגיה מתקדמת לצוות רפואי מהשורה הראשונה, הנמצא בהסכם עם חברת הביטוח. היכולת של המבוטח לבחור את הגורם הרפואי המטפל בו, מבין מגוון רחב של רופאים, מטפלים או מנתחים, תורמת אף היא.

יתרון נוסף של מגדל נוגע לכך שהיא מציעה מספר תוכניות ביטוח, אשר ניתן לבחור ביניהן - המשמעות העיקרית היא שכל מבוטח יכול למצוא את התוכנית הביטוחית המתאימה לו ביותר, בהתאם לצרכים ולמצב הרפואי הספציפי שלו.

הפתרונות של מגדל

נכון להיום, מציעה מגדל שש חבילות ביטוח בריאות פרטי, כל אחת עם יתרונות משלה. תוכנית מגדל בריאות פרטית מעניקה שירותים רפואיים במקרה של "קטסטרופות רפואיות", ובכלל זה טיפולים מיוחדים בחו''ל, תרופות שאינן בסל הבריאות הממלכתי, ניתוחים מעבר לים, השתלות בארץ ובעולם וכיוצא בזה. תוכנית חשובה נוספת היא מגדל בריאות פרטית משלים שב''ן, אשר מעניקה מענה החורג מהזכויות הניתנת במסגרת תוכנית השב''ן. ביטוח זה, מעבר לכיסויים שהוזכרו מעלה, מעניק גם ניתוחים בישראל במסגרת משלים שב''ן, כמו גם טיפולים מחליפי ניתוח.

שתי החבילות הבאות, מגדל בריאות פרטית עולמי ומגדל בריאות פרטית עולמי פלוס, מתמקדות בהענקת שורה ארוכה של טיפולים בארץ ובעולם גם יחד, כאשר הפוליסה המורחבת כוללת בתוכה, בין השאר, גם נספח שירות אמבולטורי, כתב שירות רפואה משלימה וכתב שירות ייעוץ פסיכולוגי.

המאפיין העיקרי של מגדל בריאות פרטית פלוס, הפוליסה החמישית, הוא הענקת כיסוי לניתוחים בישראל תמורת תשלום דמי השתתפות עצמית בלבד, בעוד שפוליסת מגדל בריאות פרטית לילד, מתמקדת בדור הצעיר של המבוטחים, עם פתרונות המותאמים עבורם - הפרמיה, כל ימי חייהם, היא קבועה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 מיכאל רומנסקי


 


מאמרים נוספים מאת מיכאל רומנסקי
 
קווים לדמותו של מיצובישי אאוטלנדר phev
30/06/14 | רכב
כשמדברים על רכב חשמלי היברידי, מתכוונים לכזה המבוסס על שילוב מנועים. דגם האאוטלנדר phev מציע זאת בדיוק: פועלים בו, זה לצד זה, שני מנועים חשמליים, כל אחד מהם בנפח 82 כוח סוס, והם אחראיים על הנעת הגלגלים. את המשוואה משלים מנוע בעירה חשמלית (מנוע בנזין) בנפח של 2.0 ליטר (121 כ''ס), אשר מקבל על עצמו, מעבר להנעת הגלגלים, גם תפקיד של מחולל חשמלי לטעינת הסוללה.

מיצובישי אאוטלנדר phev - ליהנות ממכונית נפלאה
29/06/14 | רכב
מיצובישי, הנחשבת לאחת מחברות הרכבים הבולטות כיום, מציעה לנו בכל תקופה רכבים חדשניים ואיכותיים מאד. הפעם היא מביאה לנו, בעזרת חברת כמוביל, את האאוטלנדר phev, שהיא ללא ספק אחת המכוניות פורצות הדרך שניתן למצוא כיום.

ביטוח רכב - למה לשים לב
29/06/14 | ביטוח רכב
כמו כל מוצר ביטוחי אחר, גם ביטוח רכב נחשב למומלץ מאד והוא מוצע על ידי חברות הביטוח השונות בארץ. ביטוח רכב מציע למבוטחים כיסויים ביטוחיים חשובים ביותר, בין אם עבור הרכב עצמו ובין אם עבור הנהג שבו או נוסעיו. אם אתם מעוניינים לרכוש ביטוח חובה, ביטוח מקיף לרכב או ביטוח צד ג', כדאי לכם לקרוא את המאמר הבא.

בנק ירושלים משיק שירות קבלת הלוואות און ליין, ללקוחות כל הבנקים
29/06/14 | הלוואות
בשנים האחרונות, עלו הוצאות המחיה של הישראלי הממוצע באופן משמעותי. הדבר לא רק מקשה על ההתנהלות, אלא גם מצריך מחשבה מחוץ לקופסה ופניה לאי אילו פתרונות מימון ואשראי.

יונדאי i10 מול יונדאי i20
29/06/14 | רכב
לא פשוט למצוא את המכונית המתאימה. השפע הכל כך רב של דגמי המכוניות המוצעים לנו כיום, הפיתוחים הרבים בתחום וגם הצרכים שמשתנים עם הזמן, הופכים את משימת מציאת המכונית המושלמת ללא פשוטה.

יונדאי i10 מול יונדאי i20 - ההשוואה המלאה
27/06/14 | רכב
יונדאי, ענקית הרכב הדרום קוריאנית, אחראית לכמה מהדגמים הפופולאריים ביותר בישראל. מקום מרכזי, מהבחינה הזו, תופסים שני דגמים עיקריים: הראשון הוא דגם המיני i10, והשני דגם הסופר מיני i20. אז מה עומד בבסיס הדגמים המובילים האלה? ומה היתרונות של כל אחד מהם?

ביטוח דירה - כיצד ליהנות מהמענה הטוב ביותר
לא משנה כמה עלתה לכם הדירה, שבה אתם מתגוררים היום, או כמה רכוש יש לכם, סביר שהם חשובים לכם לא מעט וגם עולים לא מעט כסף. במיוחד בשביל זה מוצע לכם ביטוח דירה, המציע כיסוי במקרים שבהם נגרם נזק הן לתכולה שבבית והן למבנה עצמו.

פתרונות אשראי חוץ בנקאי של Cal: כל האפשרויות
27/06/14 | הלוואות
המציאות הכלכלית של שנת 2014 מאלצת רבים מאיתנו לשנות את חוקי המשחק. כאשר הוצאות המחיה עולות, וכאשר המצב בחשבון הבנק הופך לנזיל יותר ויותר, עולה לא פעם הצורך להתבסס על פתרונות אשראי. בהקשר הזה, על רקע הקשיים שמערימים הבנקים, נראה כי האשראי החוץ בנקאי מקבל עדיפות בעיני לא מעט אנשים, ומסיבות ברורות.

כל מה שחשוב וכדאי לדעת על ביטוח תאונות אישיות
רוצים לרכוש ביטוח תאונות אישיות ומתלבטים? סוכן הביטוח שלכם הציע לכם לרכוש את הביטוח הזה, אולם אתם לא בטוחים שהבנתם בדיוק מה הוא מציע, ובכלל - עד כמה הוא כדאי? אם כן, ובעיקר כדי לעשות לכם קצת סדר בבלאגן, ריכזנו עבורכם את כל המידע שחשוב וכדאי לדעת רגע לפני שרוכשים את הביטוח הזה. אז, קדימה, קחו נייר ועט ורשמו את ההערות הבאות.

רכישת רכב יד שניה מיבואן מורשה - על היתרונות שברכישה כזו
27/06/14 | רכב
לא בכדי בוחרים רבים באפשרות של רכישת רכב יד שניה מיבואן מורשה. אמנם אפשר גם לבחור ברכישה דרך אדם פרטי או מגרש למכירת רכבים מכל הסוגים ומכל המינים, ובכל זאת, רכישה כזו מציעה לנו לא מעט יתרונות, שלא תמיד מוצאים ברכישות אחרות. מדוע כדאי לרכוש רכב באופן זה ומהם יתרונותיה של רכישה שכזו? התשובה, לפניכם.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI