דף הבית עסקים תקשורת שיווק והתקנת מפרידי שומנים
שיווק והתקנת מפרידי שומנים
אוהד זמלר 17/06/14 |  צפיות: 12428

מפרידי שומנים הינו מתקנים ללכידת שומנים הנפלטים במהלך עבודתם של עסקים כגון  מוסכים, מסעדות ובתי מלון. במאמר הבא נסביר מדוע חשוב להתקין מפרידי שומנים באותם עסקים המחויבים בכך, ובנוסף נדבר גם על התקנתם, ריקונם, דרישות החוק לגביהם, ועל הפרמטרים המשפיעים על סוגם וגודלם.

מדוע חשובה התקנת מפריד שומנים?

התקנת מפרידי שומנים הינה חשובה בשל כך ששומנים המגיעים אל תעלת הביוב העירונית סותמים אותה, מה שמביא להצפות הגורמות למטרד עבור התושבים הגרים ברשויות העירוניות בהן הן מתרחשות. בנוסף חשובה התקנת מפריד השומנים היות ושמנים לתעשייה ניתנים למחזור וניתן לייצר מהם דלקים ושמנים ירוקים וידידותיים לסביבה. הסיבה העיקרית לחשיבותו של מפריד השומנים היא ששמנים הם חומרים מורכבים שמכוני טיהור השפכים לא מסוגלים לפרק, ואי יכולתם של מתקני טיהור השפכים לפרק את השומנים מביאה לכך שמי הקולחין המופקים בתהליך הטיהור מזוהמים משומנים, וכתוצאה מכך גם היבולים המושקים בהם, מה שמסכן את בריאותו של הציבור כיוון שהוא זה שאוכל את הפירות והירקות שהושקו בהם.

ריקון המתקן

כאשר מפריד השומנים מתמלא, יש לרוקן אותו, וכיצד זה נעשה? באמצעות רכב הנקרא ביובית ששואב את השומנים ממפריד השומנים למכל שלו. לאחר מכן נוסעת הביובית לאתר הטמנת שומנים, בו מוטמנים השומנים.

דרישות החוק לגבי המתקן

דרישת החוק לגבי מפרידי שומנים היא שהם יתאימו בסוגם ובגודלם לבתי העסק בהם הם מותקנים. מפרידי שומנים מגיעים בגדלים שונים בהתאם לרמת ספיקת השומנים.

הפרמטרים לפיהם נקבע גודל המתקן

הפרמטרים שלפיהם נקבע הגודל של מפרידי השומנים הם – המיקום שלהם, האחוז של השומנים במים, משקלם הסגולי, מהירות הזרימה שלהם ואחוז המוצקים הגדולים שנמצאים בשפכים בהם השומנים נמצאים.

התקנת המתקן

ראשית מגיע מתקין מטעם החברה המשווקת את מפריד השומנים וקובע איזה מתקן להתקין בהתאם לסוגו וגודלו של העסק ולאחר מכן הוא מגיע ומתקין אותו על פי המיקום שהוא קבע. יש חשיבות רבה לניסיונו של המתקין כדי שההתקנה תהיה ותקינה תתבצע מהר היות ובזמן ההתקנה העסק מושבת מעבודה. בנוסף מתקין מפריד השומנים צריך לשאת תעודת מתקין מוסמך מטעם היצרן של המתקן, וזאת כדי שתעודת האחריות עליו תהיה בתוקף.

המאמר נכתב ביוזמת חברת Dreamview המציעה שירותים שלבניית אתרים ו קידום אתרים

 


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אוהד זמלר

אוהד זמלר

אודי כלי עבודה בירושלים 


מאמרים נוספים מאת אוהד זמלר
 
מערכת home automation לבית
20/12/15 | בית חכם
כיום באמצעות שימוש בטכנולוגיה חדישה ניתן להפעיל את כל החשמל בבית במתג אחד בהתאם לשעה ביום. למשל אם אתם מצפים להגעת אורחים הביתה בצהרים ותרצו להפעיל את המזגן לא תצטרכו לגשת למתג של המזגן אלא ללחוץ על המתג היחיד בבית ומערכת home automation תבחר את הטמפרטורה הנכונה על פי מצב מזג האוויר בחוץ, וגם תדליק או תכבה את האורות בבית באמצעות החיישנים שלה.

מסור שולחן פיוניר - Pioneer PMS19
13/11/14 | צרכנות
מסור השולחן המקצועי של חברת פיוניר מדגם Pioneer PMS19 הינו מסור שולחן מקצועי חזק ואיכותי שהינו בעל הספק גבוה של 2000 וואט המתאים לחובבים ולבעלי מקצוע אשר מעוניינים במסור מצוין ואיכותי המיועד לביצוע מגוון רחב של סוגי עבודות.

היתרונות של פלס לייזר
03/11/14 | צרכנות
פלס לייזר הוא מכשיר שמשמש להרבה עבודות מקצועיות כמו עבודות רצפות, עבודות בנייה ועבודות גבס (פלס לייזר לגבס), ובנוסף גם עבור עבודות ביתיות פשוטות כמו תליית מסכי פלזמה או מדפים. פלס לייזר משמש בעלי מקצוע רבים כגון קבלני בניין, אנשי גבס ודקים ורצפים, ובנוסף גם פרטיים המעוניינים בביצוע עבודות ידניות בביתם בצורה מדויקת.

רכישת מכונת שטיפה בלחץ- גרניק
02/11/14 | צרכנות
אותו הדבר גם לגבי הבית שלכם. כשהבית מלוכלך לא נעים לשהות בו וכשהוא נקי ומצוחצח, הרבה יותר נעים ובריא לשהות בו ולארח בו אנשים. במאמר הבא נדבר על שני סוגים של מכונות שטיפה בלחץ , הנקראות גם מכונות גרניק שמשמשות לניקיון של בתים, משרדים, מפעלים ומוסכים.

מברגה אימפקט מקיטה V18 BTD140RFE
30/10/14 | צרכנות
מברגה אימפקט מקיטה דגם 18V BTD140RFEהיא מברגת האימפקט המקצועית והחזקה ביותר בחברת מקיטה ובשוק המברגות בכלל. דגם חזק זה של מברגה אימפקט מקיטה מגיע עם שתי סוללות ליתיום 18 V + מטען מהיר. מברגת אימפקט מקיטה זו היא מברגה מקצועית בעלת מומנט פיתול אדיר ונוחות מצוינת.

מברגה נטענת דגם Makita DF 330 DWE
28/10/14 | צרכנות
מברגת מקיטה 10.8 וולט מדגם DF330DWE היא מברגה נטענת קומפקטית שנחשבת למברגה משוכללת וחדישה. מברגה מומלצת זו מגיעה עם סוללות ליתיום במתח 10.8 V, ויש לה 2 מהירויות סיבוב.

מברגה מקיטה דגם 6261DWE 9.6V
27/10/14 | צרכנות
מברגות מקיטה דגם 6261DWE הינן מברגות מעולות אשר מגיעות עם מזוודת נשיאה, מטען ו- 3 סוללות. המברגות הללו הן בעלות קיבולת של 1.3 אמפר לשעה ומתח של 9.6 וולט. מברגה מקיטה זו היא מקיטה מברגה כדאית מאוד לרכישה ומתאימה עבור ביצוע של עבודות קדיחה ביתיות בפלסטיק, עץ, מתכת ועוד, וגם עבור הברגת והידוק ברגים.

כיצד לרכוש מסור שרשרת חשמלי או בנזין
23/10/14 | צרכנות
אם החלטת לעבוד בגינה שלך ואתה מעוניין לעשות את עבודת הגינון בעצמך, אתה צריך שיהיו ברשותך כלי עבודה טובים. ישנם כמה כלי עבודה אשר יכולים להפוך את העבודה שלך בגינה לטובה ונוחה יותר ואחד מהם הנו מסור השרשרת שיכול להיות מסור שרשרת חשמלי ויכול להיות מסור שרשרת בנזין. במאמר הבא נסביר כיצד לקנות מסור שרשרת חשמלי או בנזין.

גרונג וגרונג עם פנדל
22/10/14 | צרכנות
גרונג כעיקרון הוא מסור שולחן מסוג ספציפי עם אופציות מסוימות שמעניקות לו יתרון גדול בניסור מקצועי ומהיר של פרגולות, עצים ועבודות דומות אחרות. הפעולה של החיתוך אותה מבצע מסור גרונג היא די פשוטה, והיא מתבצעת באמצעות להבו אשר עולה ויורד במהירות, ומנסר את החלקים שאנו רוצים שינסר, באופן מדויק.

טיפים לרכישת מסור שולחן ולשימוש נכון בו
20/10/14 | צרכנות
מסור שולחן מוצב בדר"כ מעל מיתקן קבוע ולעתים על מיתקן נייד, ומנסרים אתו באמצעות דיסק ייחודי המורכב עליו. במאמר הבא יובאו טיפים לשימוש ורכישה נכונים של מסור שולחני.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI