דף הבית מחשבים וטכנולוגיה גאדג'טים גאדג'טים – מצלמות אבטחה
גאדג'טים – מצלמות אבטחה
אוהד זמלר 27/06/14 |  צפיות: 12611

מצלמות אבטחה הן גאדג'טים פופולאריים מאוד. בעבר מצלמות אבטחה היו בשימוש אצל עשירים בלבד, אך עם התגברות הפשיעה, העלייה ברמת החיים והתחרותיות בשוק מחיריהן ירדו וניתן למצוא אותן כיום בבתים ובעסקים רבים. במאמר הזה נפרט מהם הפרמטרים שבהם יש להתחשב כאשר קונים גאדג'טים מסוג מצלמות אבטחה.

הפרמטרים בהם יש להתחשב כשקונים מצלמת אבטחה

• כאשר קונים גאדג'טים מסוג מצלמות אבטחה יש לבחון מהו המרחק הרצוי בין מצלמת האבטחה לבין האזורים בבית או בעסק משום שבהתאם לכך ניתן לבחור מצלמת אבטחה שהעדשה שלה מתאימה למרחק הרצוי. מדובר בפרמטר חשוב מאוד משום שבהתאם לפרמטר של המרחק תיקבע החדות של העדשה של המצלמה. ללא חדות מספיקה של העדשה פניו של הפורץ  לא תהיינה מספיק ברורות ולא יהיה ניתן לזהות אותו.

• אחד הפרמטרים החשובים ביותר שבהם יש להתחשב כשקונים גאדג'טים מסוג מצלמות אבטחה הוא התאורה שלהן. הצמצם של מצלמת האבטחה הוא הרכיב האחראי על הוויסות של עוצמת התאורה במצלמה, ובחירה של מצלמת אבטחה בעלת צמצם מתאים היא מאוד חשובה. בנוסף יש חשיבות גם לתאורה הטבעית באזור בבית או בעסק בו תוצב מצלמת האבטחה, וזאת על מנת למנוע מצב של קושי בזיהוי פניו של הפורץ. למרות שכיום ישנם אמצעים טכנולוגיים מובנים במצלמה המונעים את תופעת הסנוור, אם בחירת המצלמה תהיה תוך התחשבות בתאורה הטבעית, הסנוור תמיד יהיה פחות קיצוני. היבט נוסף שקשור לתאורה של מצלמת האבטחה הוא יכולת הצילום שלה בתנאים קיצוניים של חושך. אם הנכם מעוניינים במצלמה שהרלוונטיות שלה תהיה רק לשעות היום חבל שתשלמו הרבה כסף על מצלמה שמצלמת היטב בתנאי חשיכה קיצוניים, ואם המצב הוא הפוך, כלומר מצב שבו אתם זקוקים למצלמה שתצלם היטב בתנאי חשיכה כדאי שתבחרו מצלמה מתאימה לכך על אף שהיא יקרה יותר.

• עוד פרמטר חשוב אליו יש להתייחס כשקונים גאדג'טים מסוג מצלמות אבטחה הוא המטרה שלשמה נקנית המצלמה. אם המטרה היא הרתעת פורצים, רצוי שהמצלמה תהיה גדולה והכי טוב שהיא תהיה מצלמת דמה כי אין לכם שום צורך ביכולות הצילום שלה, וחבל לשלם הרבה כסף על מצלמה שבאמת מצלמת. לעומת זאת אם המטרה שלכם היא צילום חשאי כדאי שהמצלמה שתקנו תהיה קטנה, חשאית ואפקטיבית.

המאמר נכתב ביוזמת חברת Dreamview המציעה שירותים שלבניית אתרים ו קידום אתרים


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אוהד זמלר

אוהד זמלר

אודי כלי עבודה בירושלים 


מאמרים נוספים מאת אוהד זמלר
 
מערכת home automation לבית
20/12/15 | בית חכם
כיום באמצעות שימוש בטכנולוגיה חדישה ניתן להפעיל את כל החשמל בבית במתג אחד בהתאם לשעה ביום. למשל אם אתם מצפים להגעת אורחים הביתה בצהרים ותרצו להפעיל את המזגן לא תצטרכו לגשת למתג של המזגן אלא ללחוץ על המתג היחיד בבית ומערכת home automation תבחר את הטמפרטורה הנכונה על פי מצב מזג האוויר בחוץ, וגם תדליק או תכבה את האורות בבית באמצעות החיישנים שלה.

מסור שולחן פיוניר - Pioneer PMS19
13/11/14 | צרכנות
מסור השולחן המקצועי של חברת פיוניר מדגם Pioneer PMS19 הינו מסור שולחן מקצועי חזק ואיכותי שהינו בעל הספק גבוה של 2000 וואט המתאים לחובבים ולבעלי מקצוע אשר מעוניינים במסור מצוין ואיכותי המיועד לביצוע מגוון רחב של סוגי עבודות.

היתרונות של פלס לייזר
03/11/14 | צרכנות
פלס לייזר הוא מכשיר שמשמש להרבה עבודות מקצועיות כמו עבודות רצפות, עבודות בנייה ועבודות גבס (פלס לייזר לגבס), ובנוסף גם עבור עבודות ביתיות פשוטות כמו תליית מסכי פלזמה או מדפים. פלס לייזר משמש בעלי מקצוע רבים כגון קבלני בניין, אנשי גבס ודקים ורצפים, ובנוסף גם פרטיים המעוניינים בביצוע עבודות ידניות בביתם בצורה מדויקת.

רכישת מכונת שטיפה בלחץ- גרניק
02/11/14 | צרכנות
אותו הדבר גם לגבי הבית שלכם. כשהבית מלוכלך לא נעים לשהות בו וכשהוא נקי ומצוחצח, הרבה יותר נעים ובריא לשהות בו ולארח בו אנשים. במאמר הבא נדבר על שני סוגים של מכונות שטיפה בלחץ , הנקראות גם מכונות גרניק שמשמשות לניקיון של בתים, משרדים, מפעלים ומוסכים.

מברגה אימפקט מקיטה V18 BTD140RFE
30/10/14 | צרכנות
מברגה אימפקט מקיטה דגם 18V BTD140RFEהיא מברגת האימפקט המקצועית והחזקה ביותר בחברת מקיטה ובשוק המברגות בכלל. דגם חזק זה של מברגה אימפקט מקיטה מגיע עם שתי סוללות ליתיום 18 V + מטען מהיר. מברגת אימפקט מקיטה זו היא מברגה מקצועית בעלת מומנט פיתול אדיר ונוחות מצוינת.

מברגה נטענת דגם Makita DF 330 DWE
28/10/14 | צרכנות
מברגת מקיטה 10.8 וולט מדגם DF330DWE היא מברגה נטענת קומפקטית שנחשבת למברגה משוכללת וחדישה. מברגה מומלצת זו מגיעה עם סוללות ליתיום במתח 10.8 V, ויש לה 2 מהירויות סיבוב.

מברגה מקיטה דגם 6261DWE 9.6V
27/10/14 | צרכנות
מברגות מקיטה דגם 6261DWE הינן מברגות מעולות אשר מגיעות עם מזוודת נשיאה, מטען ו- 3 סוללות. המברגות הללו הן בעלות קיבולת של 1.3 אמפר לשעה ומתח של 9.6 וולט. מברגה מקיטה זו היא מקיטה מברגה כדאית מאוד לרכישה ומתאימה עבור ביצוע של עבודות קדיחה ביתיות בפלסטיק, עץ, מתכת ועוד, וגם עבור הברגת והידוק ברגים.

כיצד לרכוש מסור שרשרת חשמלי או בנזין
23/10/14 | צרכנות
אם החלטת לעבוד בגינה שלך ואתה מעוניין לעשות את עבודת הגינון בעצמך, אתה צריך שיהיו ברשותך כלי עבודה טובים. ישנם כמה כלי עבודה אשר יכולים להפוך את העבודה שלך בגינה לטובה ונוחה יותר ואחד מהם הנו מסור השרשרת שיכול להיות מסור שרשרת חשמלי ויכול להיות מסור שרשרת בנזין. במאמר הבא נסביר כיצד לקנות מסור שרשרת חשמלי או בנזין.

גרונג וגרונג עם פנדל
22/10/14 | צרכנות
גרונג כעיקרון הוא מסור שולחן מסוג ספציפי עם אופציות מסוימות שמעניקות לו יתרון גדול בניסור מקצועי ומהיר של פרגולות, עצים ועבודות דומות אחרות. הפעולה של החיתוך אותה מבצע מסור גרונג היא די פשוטה, והיא מתבצעת באמצעות להבו אשר עולה ויורד במהירות, ומנסר את החלקים שאנו רוצים שינסר, באופן מדויק.

טיפים לרכישת מסור שולחן ולשימוש נכון בו
20/10/14 | צרכנות
מסור שולחן מוצב בדר"כ מעל מיתקן קבוע ולעתים על מיתקן נייד, ומנסרים אתו באמצעות דיסק ייחודי המורכב עליו. במאמר הבא יובאו טיפים לשימוש ורכישה נכונים של מסור שולחני.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI