דף הבית חינוך ולימודים חינוך אחר שיעורי עזר במתמטיקה להצלחה בבחינות
שיעורי עזר במתמטיקה להצלחה בבחינות
שאול תמרקין 09/09/14 |  צפיות: 13974

מתמטיקה היא המקצוע שבו מרבית הצעירים הישראלים מתקשים בו. בהשוואה למדינות רבות ברחבי העולם, ישראל ממוקמת במקום נמוך מאוד. הגיע הזמן לשנות את זה, והכל מתחיל בכם, ההורים.

שיעורי עזר עם מורים פרטיים

לכם ההורים יש השפעה על מידת ההצלחה של הילדים שלכם בלימודים בכלל ובשיעורי מתמטיקה בפרט. כמובן שגם למידת המוטיבציה של הילדים יש השפעה ניכרת, ולכן התפקיד שלכם הוא למצוא להם מורים פרטיים שיעניקו להם שיעורי עזר במתמטיקה ויעלו להם את המוטיבציה.

בעזרת מורה פרטי למתמטיקה הילדים יכולים להשלים את הפער לעומת חבריהם לכיתה ולקבל הסברים ממוקדים לכל מה שלא הצליחו להבין במהלך השיעור והמורים לא הספיקו להסביר להם היטב.

בחירת המורים הפרטיים

לכל ילד יש את התחומים שהוא מתקשה בהם יותר ופחות, ולכל ילד גם יש את האופי שלו. אתם צריכים לבחור מורים פרטיים גם לפי הרמה של הילדים במתמטיקה וגם לפי האופי שלהם.

לפני הכל, צריך לבדוק את הרמה של המורים הפרטיים ולהתאים את הידע שלהם לרמת הלימוד של הילדים. שיעורי עזר במתמטיקה לילד שנמצא בכיתה של 5 יחידות מתמטיקה למשל, צריכים להיות מטעם מורה פרטי שעבר בהצלחה 5 יחידות מתמטיקה. במקרה של 4 יחידות, המורה יכול להיות עם בגרות של 4 או 5 יחידות. ואם הילד שלכם בכיתה של 3 יחידות, כל המורים הפרטיים יוכלו לעזור לו.

הגישה משנה הכל

אבל משום שאלו ילדים, לא רק הרמה והידע של המורים חשובה אלא גם האופי של המורה שמלמד אותו. כאמור, לכל ילד יש אופי משלו, וכדי שתהיה לו מוטיבציה ללמוד ויוכל להפנים את החומר, הוא צריך מורה שיודע כיצד לגשת אליו.

חשוב לומר שהמורה הפרטי לא צריך להיות כמו חבר של הילד, אך בהחלט צריכה להיות דינמיקה ביניהם שונה מזו שיש לילד עם המורים שלו בבית הספר. מצד אחד, המורה צריך לדבר אל הילד בגובה העיניים ומצד שני לתת לו מסגרת ולהדריך אותו בדרך הנכונה. זה שילוב שלא קל למצוא, אך אם תחפשו היטב תוכלו למצוא מורה פרטי שעונה לתיאור הזה.

מעבר לתפקידו העיקרי של המורה הפרטי, יש מספר מורים למתמטיקה שמכירים היטב שיטות מחקר כמותיות שיכולות לעזור לסטודנטים הלומדים בתחומי הכלכלה והמדעים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 שאול תמרקין


 


מאמרים נוספים מאת שאול תמרקין
 
אחסנת תכולת דירה
אם יש לכם חפצים בדירה שאתם לא צריכים לעת עתה אך אינכם רוצים למכור אותם, שירות אחסנת תכולת דירה ייתן לכם את הפתרון המושלם.

שירותי הובלות במרכז
אתם עוברים דירה במרכז הארץ? שירותי הובלות במרכז יאפשרו לכם לחסוך את המאמץ הפיזי הנדרש כדי להזיז חפצים כבדים וארגזים.

רופא עיניים
כל מי שמרגיש כאבי ראש או עייפות לאחר צפיה בסרט או קריאת ספר ראוי שילך לבדיקת ראייה אצל רופא עיניים מקצועי באמצעות קופת החולים שלו. אולי הגיע הזמן למשקפי ראייה.

ניתוח עיניים להסרת משקפיים
ניתוח עיניים בלייזר יכול לסייע לאנשים להיפטר ממאגר משקפי הראייה שלהם ולהתחיל לראות הרבה יותר חד ומדויק גם ללא עזרת המשקפיים (או עדשות). הנה כמה דברים שכדאי לדעת, למי מכם ששוקל לעשות את הניתוח.

אדריכלות ועיצוב בישראל
אדריכלות ועיצוב בישראל צברו עם השנים מעמד גבוה יותר בשל העובדה שהם משפיעים על איכות המגורים שלנו. לפני שמוכרים או משכירים דירה ואם קונים דירה ישנה ולא משופצת, שני התחומים האלו נכנסים לתמונה.

פדיקור רפואי
טיפולים בציפורני הרגליים הם לא דבר חדש אך פדיקור רפואי הוא בהחלט ריענון בתחום זה שהחל לצבור פופולריות לפני מספר שנים ומאפשר טיפול בבעיות רגליים שונות ומניעה של בעיות כאלו לעתיד.

טיפול פנים מקצועי
רוצה להיראות יותר זוהרת ויפה? טיפול פנים מקצועי יעזור לך להשיג את המראה המושלם. אצל קוסמטיקאית מקצועית תוכלו לקבל את הטיפולים שמתאימים לך, לשפר את מרקם העור, לשמור עליו ולטפח אותו.

תקלות כיריים ודליפות גז
תקלות כיריים ודליפות גז לא רק פוגעות במידת היעילות של הכיריים שלנו בבית אלא גם מהוות מפגע בטיחותי. איך מגלים אם יש בעיה בכיריים והאם תמיד אפשר או כדאי לתקן אותה?

שיעורי עזר במתמטיקה להצלחה בבחינות
09/09/14 | חינוך אחר
אם הילד שלכם מתקשה במקצוע המתמטיקה, אין סיבה שילמד לבד. בעזרת שיעורי עזר במתמטיקה אתם יכולים לעזור לילד שלכם לעבור את המבחנים ואת הבגרות, ואולי אפילו בהצלחה.

ייעוץ סטטיסטי לתלמידי מחקר
09/09/14 | כלכלה
תלמידי מחקר שנדרשים להגיש עבודות עם חלק סטטיסטי יכולים להיעזר בשירותי ייעוץ סטטיסטי כדי לנתח נתונים של המחקר ולהציג את הנתונים בגרפים, טבלאות וכן הלאה. מדובר בשירות שחיוני לתוצאות המחקר.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI