דף הבית רפואה ובריאות בריאות עיניים ניתוח עיניים להסרת משקפיים
ניתוח עיניים להסרת משקפיים
שאול תמרקין 14/09/14 |  צפיות: 12309

משקפי ראייה הם ללא ספק מצרך בסיסי. אומנם לא כולנו צריכים לענוד משקפי ראייה כיוון שאנו רואים ברור, אבל עבור האנשים הרבים שצריכים את המשקפיים מדובר במוצר מהותי עבורם.

הבעיה היא, שמשקפי ראייה הם מוצר לא זול, ובמקרים מסוימים גם מאוד יקר, תלוי בסוג המרשם שרופא העיניים נותן. ובכל מקרה, המשקפיים גם עדינים מאוד ויכולים להיהרס בצורה כזו או אחרת (העדשות יוצאות ממקומן, המסגרת של המשקפיים מתעקמת וכדומה). משום כך, הרבה אנשים בוחרים לעשות ניתוח עיניים כדי לבטל את הצורך שלהם במשקפי ראייה.

הסרת משקפיים בלייזר

כאשר הומצאה השיטה להסיר משקפיים בלייזר, המון אנשים שהולכים עם משקפי ראייה על בסיס קבוע רצו אל הקליניקות שמתמחות בתחום זה כדי שיוכלו להיפטר מהמשקפיים שהפריעו להם והעיקו במשך שנים רבות. לא פלא, הרי מדובר בתהליך פורץ דרך בתחום הרפואה שמאפשר לאנשים לחסוך ריצות וטרטורים בין חנויות האופטיקה, ובעיקר להימנע מהגדלה של המספרים שהרבה פעמים מתרחשת באופן טעני עם הזמן וככל שעונדים יותר את המשקפיים.

כיום, יש סלבריטאים שמציגים הרבה "שיק" עם משקפי ראייה. ראו למשל את זואי דשנל כשהיא בתפקיד ג'ס בסדרה הבחורה החדשה (New Girl). אבל מרביתנו לא נראים טוב יותר עם משקפי שמש, ולכן ניתוח עיניים שמיועד להסרת משקפיים הוא מבוקש גם מהסיבה האסתטית. כמו כן, הרבה יותר נוח להתהלך ללא משקפי ראייה...

אם כן, במידה והחלטתם לעשות ניתוח בלייזר, חשוב קודם כל שתמצאו מנתח מקצועי, עם ניסיון והמלצות, שכן מדובר בניתוח מורכב מאוד. כדאי להתייעץ עם רופאי עיניים של קופות החולים בעניין זה.

כמה דברים שכדאי לדעת על הניתוח:

  • לפני הכל, כמוכל ניתוח אחר, גם ניתוח עיניים טומן בחובו סכנות מסוימות. זו אגב הסיבה שצריךללכת לרופא מומחה, כדי לצמצם כמה שיותר חשיפה לסכנות השונות.
  • דבר שני שכדאילדעת על הניתוח הוא המחיר. בקליניקות הטובות ביותר, הניתוח עולה בין 9000 ל16 אלף שקלים, תלוי בסוג השיטה שבה הניתוח מתבצע. יש תוספת תשלום אם רוציםשיטה אחרת.
  • וכמובן, קראוהיטב את המסמכים שאתם חותמים עליהם לפני הניתוח ואמרו למנתח על כל בעיהרפואית שיש לכם שאולי יכולה להשפיע על הצלחת הניתוח.

דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 שאול תמרקין


 


מאמרים נוספים מאת שאול תמרקין
 
אחסנת תכולת דירה
אם יש לכם חפצים בדירה שאתם לא צריכים לעת עתה אך אינכם רוצים למכור אותם, שירות אחסנת תכולת דירה ייתן לכם את הפתרון המושלם.

שירותי הובלות במרכז
אתם עוברים דירה במרכז הארץ? שירותי הובלות במרכז יאפשרו לכם לחסוך את המאמץ הפיזי הנדרש כדי להזיז חפצים כבדים וארגזים.

רופא עיניים
כל מי שמרגיש כאבי ראש או עייפות לאחר צפיה בסרט או קריאת ספר ראוי שילך לבדיקת ראייה אצל רופא עיניים מקצועי באמצעות קופת החולים שלו. אולי הגיע הזמן למשקפי ראייה.

ניתוח עיניים להסרת משקפיים
ניתוח עיניים בלייזר יכול לסייע לאנשים להיפטר ממאגר משקפי הראייה שלהם ולהתחיל לראות הרבה יותר חד ומדויק גם ללא עזרת המשקפיים (או עדשות). הנה כמה דברים שכדאי לדעת, למי מכם ששוקל לעשות את הניתוח.

אדריכלות ועיצוב בישראל
אדריכלות ועיצוב בישראל צברו עם השנים מעמד גבוה יותר בשל העובדה שהם משפיעים על איכות המגורים שלנו. לפני שמוכרים או משכירים דירה ואם קונים דירה ישנה ולא משופצת, שני התחומים האלו נכנסים לתמונה.

פדיקור רפואי
טיפולים בציפורני הרגליים הם לא דבר חדש אך פדיקור רפואי הוא בהחלט ריענון בתחום זה שהחל לצבור פופולריות לפני מספר שנים ומאפשר טיפול בבעיות רגליים שונות ומניעה של בעיות כאלו לעתיד.

טיפול פנים מקצועי
רוצה להיראות יותר זוהרת ויפה? טיפול פנים מקצועי יעזור לך להשיג את המראה המושלם. אצל קוסמטיקאית מקצועית תוכלו לקבל את הטיפולים שמתאימים לך, לשפר את מרקם העור, לשמור עליו ולטפח אותו.

תקלות כיריים ודליפות גז
תקלות כיריים ודליפות גז לא רק פוגעות במידת היעילות של הכיריים שלנו בבית אלא גם מהוות מפגע בטיחותי. איך מגלים אם יש בעיה בכיריים והאם תמיד אפשר או כדאי לתקן אותה?

שיעורי עזר במתמטיקה להצלחה בבחינות
09/09/14 | חינוך אחר
אם הילד שלכם מתקשה במקצוע המתמטיקה, אין סיבה שילמד לבד. בעזרת שיעורי עזר במתמטיקה אתם יכולים לעזור לילד שלכם לעבור את המבחנים ואת הבגרות, ואולי אפילו בהצלחה.

ייעוץ סטטיסטי לתלמידי מחקר
09/09/14 | כלכלה
תלמידי מחקר שנדרשים להגיש עבודות עם חלק סטטיסטי יכולים להיעזר בשירותי ייעוץ סטטיסטי כדי לנתח נתונים של המחקר ולהציג את הנתונים בגרפים, טבלאות וכן הלאה. מדובר בשירות שחיוני לתוצאות המחקר.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI