דף הבית בניין ואחזקה בניין ואחזקה - אחר הובלות קטנות בצפון - 6 טעויות שתרצה להמנע מהן
הובלות קטנות בצפון - 6 טעויות שתרצה להמנע מהן
centrifogo 09/11/14 |  צפיות: 5576

תכנון נכון של יום המעבר והימים הקודמים לו, הוא בדר"כ ערובה לכך שהארוע יעבור בצורה רגועה יותר, ועם פחות "הפתעות" בלתי צפויות.

אספנו לפניכם כמה טעויות נפוצות. נסו להמנע מהדברים הבאים:

1. לא עושים סקר שוק

זה אומנם נראה ברור מאליו, אך ישנם אנשים שממעטים בחשיבות השלב הזה. בבואכם לבחור חברה לביצוע הובלות קטנות בצפון , יש לבצע סקר שוק מקיף. יש לבדוק חברות רבות, הן ע"י שאלות שתפנו לחברים ולמשפחה, והן ע"י חיפוש באינטרנט וחיפוש באתרי אינטרנט שבהם מופיעים משובים אוביקטיביים לגבי החברות. סקר שוק נכון, ישפר את הסיכויים שלכם לבחור בחברה המתאימה ביותר, ובכך לעבור את היום בצורה רגועה.

2. מוציאים יותר מדי כסף על חומרי האריזה

לפני שאתם רוכשים קופסאות לאריזה, בדקו בסביבת הבית שלכם אם יש קופסאות משומשות. אם יש בסביבת הבית פח שכונתי גדול, זו הזדמנות טובה להתקל בקופסאות משומשות. שימוש בקופסאות משומשות יחסוך לכם סכום כסף נכבד.

3. לא בודקים את פתחי המעבר בבית החדש

גם אם כל הפריטים הצליחו לצאת מהבית הישן, זה עדיין לא מבטיח שתוכלו להכניס אותם לבית החדש. חשוב למדוד את פתחי המעברים במקום החדש. אם אתם לא בטוחים התייעצו עם צוות המובילים מבעוד מועד.

4. אורזים חפצים דליקים ומסוכנים

שימו לב שאתם לא אורזים בקופסאות חפצים שעלולים להדלק ולבעור. כמו כן היזהרו מאוד מחפצים חדים כמו חרבות וסכינים. התייעצו עם צוות המובילים במקרה שיש ברשותכם חפצים כאלו. חפצים דליקים עלולים לסכן את צוות המובילים, ולכן יש להתייחס לנושא בכובד ראש.

5. לא מסמנים קופסאות

חשוב מאוד לסמן קופסאות בתגיות. שימוש בתגיות יחסוך לכם כאב ראש בהגיעכם ליעד החדש. אם ישנם קופסאות שבהן תרצו להשתמש מיד בגעה למקום החדש, סמנו אותם בצורה שיבלטו מול שאר הקופסאות האחרות.

6. התייחסות לצוות המובילים בצורה לא מכובדת

צוות ביצוע הובלות הקטנות באים בכדי לתת לכם שירות. יש להתייחס אליהם בצורה מכובדת (כמו שיש להתייחס לכל אדם). הציעו להם כיבוד קל, ונסו ליצור אווירה נעימה, שתבטיח, שלכולם יהיה יום נעים וקל.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 centrifogo


 


מאמרים נוספים מאת centrifogo
 
עלות פיתוח מוצר - איך מחשבים את זה?
תהליך פיתוח המוצר הוא תהליך מורכב הכולל בתוכו מספר שלבים שלעתים לוקחים זמן רב. בתהליך לרוב אנו מתייעצים עם אנשי מקצוע רבים הכוללים מהנדסים מסוגים שונים,

חוקר פרטי בירושלים - מקצועיות, אמינות ויכולת לספק את המידע הנדרש במהירות וביעילות רבה
24/03/15 | חקירות
חוקר פרטי בירושלים יספק לכם שירות מקצועי, דיסקרטי ואמין על ידי שימוש בשיטות חקירה שונות. תפקידיו של חוקר פרטי בירושלים נפרסים לתחומים רבים הקשורים לחייהם של אנשי עסקים, אנשים פרטיים, אנשי ציבור ועוד

הרשמה לאתר הכרויות -מאפיינים ויתרונות
24/03/15 | הכרויות
קצב החיים התובעני בו אנו חיים לעתים משכיח מאיתנו את משמעות החיים ואת הדברים החשובים המרכיבים אותם ביניהם קשר זוגי ומחייב

בחירת גנרטור
13/11/14 | צרכנות
רוצים לארגן אירוע במקום שאין בו חשמל? או אולי ישנה איזו עבודה שאתם צריכים לעשות במקום המנותק מרשת החשמל?

איך להמנע מטעויות בהזמנת שירות הובלות קטנות
בכל שנה מתבצעים בארץ אלפי העברות של בתים, משרדים, מפעלים וכדומה. מתוך החברות הרבות העוסקות בתחום הגדול של הובלות בכלל

הובלות קטנות בצפון - 6 טעויות שתרצה להמנע מהן
תכנון נכון של יום המעבר והימים הקודמים לו, הוא בדר"כ ערובה לכך שהארוע יעבור בצורה רגועה יותר, ועם פחות "הפתעות" בלתי צפויות.

של השכרת גנרטורים
04/11/14 | צרכנות
באופן קבוע אני טוען שהשכרת גנרטורים היא הדבר המשתלם ביותר. כאשר רוצים לארגן אירוע או לצאת לעבודה במקום המנותק מרשת החשמל או שרשת החשמל כשלה אז הגנרטור הוא הפתרון הטוב ביותר.

ספסלים שנויים במחלוקת
הספסלים הציבוריים, אלו הנמצאים ברחובות הערים ובגנים הציבוריים לנוחיות התושבים, יוצרים לעיתים בעיות או נמצאים במרכזן של בעיות. העיריות מחפשות פתרונות לבעיות שונות ולעיתים מיישמות אותם בעיצובי הספסלים

ספסלים מיוחדים
ספסלים הם חלק בלתי נפרד מהמרחב הציבורי ויש להם חשיבות רבה. לכן תוכלו למצוא סוגים רבים של ספסלים ברחובות הערים, בכיכרות, בטיילת, בפארקים ובגנים לנוחות התושבים

ספסלים לפארקים וגנים ציבוריים
ספסלים לפארקים וגנים ציבוריים הם מושלמים למנוחה והתרגעות וגם לאינטראקציה חברתית. הספסלים משדרגים את המרחב הציבורי ולמעשה פארק ללא ספסלים הופך להיות חסר תועלת.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI