דף הבית בניין ואחזקה בניין ואחזקה - אחר איך להמנע מטעויות בהזמנת שירות הובלות קטנות
איך להמנע מטעויות בהזמנת שירות הובלות קטנות
centrifogo 09/11/14 |  צפיות: 4615

בכל שנה מתבצעים בארץ אלפי העברות של בתים, משרדים, מפעלים וכדומה. מתוך החברות הרבות העוסקות בתחום הגדול של הובלות בכלל, ובתחום ביצוע הובלות הקטנות בפרט , ישנם המון חברות טובות, אך לצערנו ישנם גם חברות שנוהגות בלקוחותיהן בצורה לא הוגנת.

למרבה המזל, באפשרותכם לצמצם את האפשרות שתיפגעו ע"י חברה לא אמינה. הנה כמה עצות שיעזרו לכם לזהות את אותן החברות שנוהגות בדרך הלא נכונה.

1. החברה מציעה לך הצעת מחיר "הכל כלול" מבלי לראות את הדירה

חברה רצינית תוכל אמנם לתת לך הצעת מחיר משוערת על סמך פרטים כמו גודל הדירה, מספר וגודל הפריטים, קומה בבנין, האם יש מעלית וכו'. אך הצעת מחיר סופית אפשרית רק על ידי ביקור עובד החברה בדירה.

2. עובד החברה עובר במהירות על הפריטים בדירה

על עובד החברה שבא לתת הצעת מחיר, לעבור על תכולת הדירה ביסודיות, ולרשום פרטים רבים לגבי הפריטים שאותם אתם מתכוונים להעביר (יכול להיות שחלק מהפריטים תרצו להשאיר), האם יש פריטים שדורשים ציוד מיוחד? (כמו מקררים גדולים ופסנתרים לדוגמא) רק כך תוכל חברה רצינית לתת הצעת מחיר נכונה.

3. אל תשלם הכל מראש

אם חברה מבקשת ממך לשלם את כל הסכום מראש, אזי עליך להזהר מאוד. חברות רציניות לא יבקשו ממך לשלם  מראש, ויאפשרו לך לשלם בסיום תהליך ההעברה.

4. בדוק את פרטי החברה באינטרנט

השתמש באתרי אינטרנט כמו "המקצוענים" לדוגמא, בכדי לבדוק את אמינות החברות שלגביהן אתה מברר. ודא שכתובת החברה ומספר הטלפון המופיעים באתר תואמים את הפרטים שיש ברשותך.

5. בקש המלצות מחברים

זוהי נקודה חשובה מאוד. שאל חברים או משפחה, האם היה להם נסיון עם חברה שאתה שוקל להעסיק. פרסם פוסט בפייסבוק ובקש לקבל מידע לגבי חברה מסוימת. אפשרות נוספת היא ביקור באתרי משוב, שם ניתן למצוא חוות דעת אוביקטיביות לגבי חברה זו או אחרת.

6. הזהר מחיובים נוספים

ודא שיש ברשותך הצעת מחיר סופית בכתב מהחברה לפני שההעברה מתחילה, אחרת אתה עלול למצוא את עצמך מחויב בשלל חיובים שונים שלא ציפית להם.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 centrifogo


 


מאמרים נוספים מאת centrifogo
 
עלות פיתוח מוצר - איך מחשבים את זה?
תהליך פיתוח המוצר הוא תהליך מורכב הכולל בתוכו מספר שלבים שלעתים לוקחים זמן רב. בתהליך לרוב אנו מתייעצים עם אנשי מקצוע רבים הכוללים מהנדסים מסוגים שונים,

חוקר פרטי בירושלים - מקצועיות, אמינות ויכולת לספק את המידע הנדרש במהירות וביעילות רבה
24/03/15 | חקירות
חוקר פרטי בירושלים יספק לכם שירות מקצועי, דיסקרטי ואמין על ידי שימוש בשיטות חקירה שונות. תפקידיו של חוקר פרטי בירושלים נפרסים לתחומים רבים הקשורים לחייהם של אנשי עסקים, אנשים פרטיים, אנשי ציבור ועוד

הרשמה לאתר הכרויות -מאפיינים ויתרונות
24/03/15 | הכרויות
קצב החיים התובעני בו אנו חיים לעתים משכיח מאיתנו את משמעות החיים ואת הדברים החשובים המרכיבים אותם ביניהם קשר זוגי ומחייב

בחירת גנרטור
13/11/14 | צרכנות
רוצים לארגן אירוע במקום שאין בו חשמל? או אולי ישנה איזו עבודה שאתם צריכים לעשות במקום המנותק מרשת החשמל?

איך להמנע מטעויות בהזמנת שירות הובלות קטנות
בכל שנה מתבצעים בארץ אלפי העברות של בתים, משרדים, מפעלים וכדומה. מתוך החברות הרבות העוסקות בתחום הגדול של הובלות בכלל

הובלות קטנות בצפון - 6 טעויות שתרצה להמנע מהן
תכנון נכון של יום המעבר והימים הקודמים לו, הוא בדר"כ ערובה לכך שהארוע יעבור בצורה רגועה יותר, ועם פחות "הפתעות" בלתי צפויות.

של השכרת גנרטורים
04/11/14 | צרכנות
באופן קבוע אני טוען שהשכרת גנרטורים היא הדבר המשתלם ביותר. כאשר רוצים לארגן אירוע או לצאת לעבודה במקום המנותק מרשת החשמל או שרשת החשמל כשלה אז הגנרטור הוא הפתרון הטוב ביותר.

ספסלים שנויים במחלוקת
הספסלים הציבוריים, אלו הנמצאים ברחובות הערים ובגנים הציבוריים לנוחיות התושבים, יוצרים לעיתים בעיות או נמצאים במרכזן של בעיות. העיריות מחפשות פתרונות לבעיות שונות ולעיתים מיישמות אותם בעיצובי הספסלים

ספסלים מיוחדים
ספסלים הם חלק בלתי נפרד מהמרחב הציבורי ויש להם חשיבות רבה. לכן תוכלו למצוא סוגים רבים של ספסלים ברחובות הערים, בכיכרות, בטיילת, בפארקים ובגנים לנוחות התושבים

ספסלים לפארקים וגנים ציבוריים
ספסלים לפארקים וגנים ציבוריים הם מושלמים למנוחה והתרגעות וגם לאינטראקציה חברתית. הספסלים משדרגים את המרחב הציבורי ולמעשה פארק ללא ספסלים הופך להיות חסר תועלת.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI