דף הבית קניות וצרכנות צרכנות בחירת גנרטור
בחירת גנרטור
centrifogo 13/11/14 |  צפיות: 4973

רוצים לארגן אירוע במקום שאין בו חשמל? או אולי ישנה איזו עבודה שאתם צריכים לעשות במקום המנותק מרשת החשמל? יתכן גם שיש לכם חשמל  אבל אתם רוצים מערכת גיבוי למקרה שיפוך החשמל. במקרים כאלו יש לכם צורך בגנרטורים. ואם כבר גנרטורים אז אין יותר טוב מהשכרת גנרטורים . ישנם סוגים שונים של גנרטורים אז איך בעצם בוחרים גנרטורים להשכרה?

כאשר בוחרים גנרטורים  להשכרה ישנם מספר גורמים שיש לקחת בחשבון, בינהם:

- איך תשתמש בגנרטור? יש 3 אפשרויות שימוש בגנרטור: גיבוי למערכת החשמל בבית, שימוש חיצוני לפעילות נופש כמו למשל קמפינג. שימוש תעשייתי. לכל שימוש של הגנרטור יש דרישות אחרות.

- עוצמת הרעש – רמת הרעש של הגנרטור יכולה להיות גורם משמעותי בהחלטה. ישנם מקומות בהם לא ניתן להשתמש בגנרטורים רועשים מכיוון שזה יחשב להפרעה לציבור. ישנם גם נסיבות בהם גנרטור מרעש אף יפריע לכם, לעיתים אתם צריכים את  השקט.

- זמן פעולה ויעילות השימוש בדלק. חפשו אחר גנרטורים שהם יעילים מבחינת צריכת הדלק וזמן הפעולה. זה יחסוך לכם בעלויות בעיקר אם אתם מרבים להשתמש בגנרטורים. בדרך כלל מידע זה לא יהיה זמן במקומות בהם יש השכרת גנרטור , עבור גנרטורים קטנים. זה יותר רלוונטי עבור השכרת גנרטורים תעשייתיים.

- איכות הזרם החשמלי. זרם חשמל קבוע ויציב הוא דבר קריטי. כאשר אין זרם חשמל קבוע ויציב זה עלול לפגוע במכשירים חשמליים ואפילו בגנרטור עצמו. לכן כאשר מחפשים גנרטורים להשכרה חשוב לחפש גנרטורים עם מייצב מתח. זה נקרא מערכת AVR.

- ניידות. יש לקחת בחשבון איך תובילו את הגנרטור אל המקום בו תשתמשו בו. חפשו אחר גנרטורים קטנים אשר נכנסים בתא המטען של הרכב וקחו בחשבון גם את הובלתו מהרכב אל מקום השימוש. כמובן שלעיתים יש צורך בגנרטורים בעלי הספק גבוה שלא נכנסים בתא המטען. זהו שיקול שיש לעשות  ולבדוק עם השכרת הגנרטורים, לעיתים יש צורך גם בהובלה של הגנרטור.

- תמיכה ושירות. אחד הדברים החשובים ביותר בהשכרת גנרטורים זה התמיכה והשירות.  חשוב שיהייה לכם שירות זמין 24 שעות שיוכל לתת לכם תמיכה ופתרונות בשעת תקלה. אמנם תקלות הן מתרחשות כל יום כאשר הגנרטורים מתוחזקים היטב אך בוודאי שאתם לא רוצים לקחת שום סיכון. לכן חשוב שהעסק בו השכרתם גנרטורים יתחייב לשירות 24 שעות ביממה, תוך התייחסות למיקום הגיאוגראפי, ויכלול גם גנרטור חלופי במידת הצורך.

אם תקחו בחשבון את כל השיקולים אז מובטח לכם שתמצאו את הגנרטור המתאים ביותר לצרכים שלכם, לא פחות ולא יותר. זה ימנע מכם להיכנס להוצאות מיותרות על גנרטורים שאינם מתאימים לצרכים שלכם. כמו כן אם תבדקו היטב את כל השיקולים סביר להניח שתגלו שעדיף השכרת גנרטורים על פני רכישת גנרטורים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 centrifogo


 


מאמרים נוספים מאת centrifogo
 
עלות פיתוח מוצר - איך מחשבים את זה?
תהליך פיתוח המוצר הוא תהליך מורכב הכולל בתוכו מספר שלבים שלעתים לוקחים זמן רב. בתהליך לרוב אנו מתייעצים עם אנשי מקצוע רבים הכוללים מהנדסים מסוגים שונים,

חוקר פרטי בירושלים - מקצועיות, אמינות ויכולת לספק את המידע הנדרש במהירות וביעילות רבה
24/03/15 | חקירות
חוקר פרטי בירושלים יספק לכם שירות מקצועי, דיסקרטי ואמין על ידי שימוש בשיטות חקירה שונות. תפקידיו של חוקר פרטי בירושלים נפרסים לתחומים רבים הקשורים לחייהם של אנשי עסקים, אנשים פרטיים, אנשי ציבור ועוד

הרשמה לאתר הכרויות -מאפיינים ויתרונות
24/03/15 | הכרויות
קצב החיים התובעני בו אנו חיים לעתים משכיח מאיתנו את משמעות החיים ואת הדברים החשובים המרכיבים אותם ביניהם קשר זוגי ומחייב

בחירת גנרטור
13/11/14 | צרכנות
רוצים לארגן אירוע במקום שאין בו חשמל? או אולי ישנה איזו עבודה שאתם צריכים לעשות במקום המנותק מרשת החשמל?

איך להמנע מטעויות בהזמנת שירות הובלות קטנות
בכל שנה מתבצעים בארץ אלפי העברות של בתים, משרדים, מפעלים וכדומה. מתוך החברות הרבות העוסקות בתחום הגדול של הובלות בכלל

הובלות קטנות בצפון - 6 טעויות שתרצה להמנע מהן
תכנון נכון של יום המעבר והימים הקודמים לו, הוא בדר"כ ערובה לכך שהארוע יעבור בצורה רגועה יותר, ועם פחות "הפתעות" בלתי צפויות.

של השכרת גנרטורים
04/11/14 | צרכנות
באופן קבוע אני טוען שהשכרת גנרטורים היא הדבר המשתלם ביותר. כאשר רוצים לארגן אירוע או לצאת לעבודה במקום המנותק מרשת החשמל או שרשת החשמל כשלה אז הגנרטור הוא הפתרון הטוב ביותר.

ספסלים שנויים במחלוקת
הספסלים הציבוריים, אלו הנמצאים ברחובות הערים ובגנים הציבוריים לנוחיות התושבים, יוצרים לעיתים בעיות או נמצאים במרכזן של בעיות. העיריות מחפשות פתרונות לבעיות שונות ולעיתים מיישמות אותם בעיצובי הספסלים

ספסלים מיוחדים
ספסלים הם חלק בלתי נפרד מהמרחב הציבורי ויש להם חשיבות רבה. לכן תוכלו למצוא סוגים רבים של ספסלים ברחובות הערים, בכיכרות, בטיילת, בפארקים ובגנים לנוחות התושבים

ספסלים לפארקים וגנים ציבוריים
ספסלים לפארקים וגנים ציבוריים הם מושלמים למנוחה והתרגעות וגם לאינטראקציה חברתית. הספסלים משדרגים את המרחב הציבורי ולמעשה פארק ללא ספסלים הופך להיות חסר תועלת.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI