דף הבית בניין ואחזקה בניין ואחזקה - אחר הדרך היחידה לשמור על המזגן היא באמצעות ניקיונו הקבוע!
הדרך היחידה לשמור על המזגן היא באמצעות ניקיונו הקבוע!
אבי 01/02/17 |  צפיות: 5320

מזג האוויר בישראל מצריך מזגן בכמעט בכל הבתים, המלונות, בתי החולים והמוסדות הציבוריים. בכל אזורי הארץ יש צורך במזגן. הקיץ החם והחורף הקר אינם מאפשרים לחיות ללא מזגן. כל אחד שיש לו מזגן יודע שעל מנת לנצל את התועלת המרבית של המזגן צריך לשמור על מסנן המזגן כשהוא נקי. כמה פעמים בשנה צריך לעשות ניקוי מזגנים. מדחס של מזגן מלוכלך מאבק ופיח אינו יעיל, מתפקד בצורה נמוכה וצריכת החשמל גבוהה.

ניקוי  מזגנים הוא מקצוע שצורך מיומנות ומקצועיות מאחר והוא כולל ניקוי כל מערכת המזגן בכלל זה ניקוי מעובש וחיידקים. לקוחות רבים מעידים על ריחות לא נעימים  והרגשה פיזית מעיקה המגיעים מכיוון המזגן. מי שעוסק בניקוי מזגנים צריך שתהיה לו ידיעה בסיסית במזגנים ובחלקים המרכיבים אותם ולכן חשוב לעבוד רק עם מי שמכיר את המודל שיש לכם בבית.

לא רוצים לנקות לבד – מה עושים?

ישנן חברות של ניקוי מזגנים שבנוסף למסנן והמדחס הן מנקות גם את כל מערכת הפילטרים עם חומרים המיועדים לכך. לא מספיק לנקות את המסנן  מאחר ורוב החיידקים והעובש מצטברים על המצנן מאחורי הפילטר ורק כלים מתאימים יכולים לנקות אותם. כאמור, ישנן חברות רבות בשוק העוסקות בניקוי מזגנים ולכן כדאי לפני התקשרות עם אחת מהן לבדוק ולוודא שהיא האחת המתאימה ביותר. עלות ניקוי מזגנים קבועה וניתן לקבל את המחירון באיגוד בו מאוגדים העוסקים במלאכת ניקוי מזגנים. אפשר למצוא את האנשים העוסקים בתחום ניקוי מזגנים בפרסומים באתרים השונים ובעיתונות באתרים אלו יש מכתבי תודה והוקרה של לקוחות מרוצים ופחות מרוצים.

בנוסף, יצרני המזגנים מעסקים בין צוותי ההתקנות גם אנשי מקצוע בתחום ניקוי המזגנים וזאת כדי להעניק ללקוחותיהם שירות מקיף שכולל גם ניקוי מזגנים. כמו כל מכשירי חשמל אחרים שיש בבית ואנחנו מקפידים לנקותם ולטפל בהם באופן שוטף כך גם צריך לנהוג עם המזגנים. אחת לשנה רצוי להזמין ניקוי מזגנים מחברה המתמחה בתחום ושעובדיה הם בעלי מקצוע טובים ומיומנים. יש, כמו בכל מקצוע, אנשים לא ישרים שגובים מחירים מופרזים עבור עבודת ניקוי מזגנים ולכן כדאי לסכם את כל הפרטים בטרם התחלת העבודה. זוהי דרך למנוע ויכוחים ובעיות בהמשך הדרך.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אבי


 


מאמרים נוספים מאת אבי
 
פינוי דירה בשירות איכותי
כאשר אתם מבצעים פינוי ירושה חשוב לכם בודאי לקבל שירות טוב ומסור.

שי פינוי דירה לפינוי זריז ואיכותי
אם קרוב משפחה שהיה יקר לכם נפטר אתם ודאי נמצאים באבל ובתקופה לא פשוטה. דווקא בתקופה זאת יש גם סידורים רבים כמו לפנות את דירת הנפטר ולטפל בנכס

לגלות את הבית שלכם מחדש עם שי פינוי דירה
לאחר שקיבלתם ירושה פעמים רבות יש צורך לחלק את דירת הירושה בין היורשים וצריך למכור אותה או להשכיר אותה, כדי לחלוק את דמי השכירות.

למה כדאי להביא חברה מקצועית שמגיעה הביתה?
חברת ניקוי ספות המציעה את עצמה ללקוחות צריכה להיות אמינה. כל המפורסם בשמה בעיתונות ובמדיה האלקטרונית צריך להיות מידע מהימן.

התחלתם לחפש אחר אולמות אירועים בצפון? הגיעו אלינו!
אחד הרגעים המרגשים בתכנון של כל חתונה, מתייחס להליך בחירת האולם, ולו כי אז מתחילים להרגיש שהדברים מתקדמים וניתן להתחיל לדמיין כיצד תיראה החתונה שלכם - של שניכם

חבילת שירותים אידאלית עבור עיצוב חדרי אמבטיה!
כאשר עומדים לעצב חדר אמבטיה, הרי שחשוב ביותר לפנות אל חברה שמאמינה באיכות, אמינות, עמידה בזמנים, מקצועיות, טובת הלקוח, שקיפות ואינה מהססת לתת אחריות.

הפלא והפשטות שמאחורי חידוש אמבטיה!
מי מאתנו לא רוצה להיכנס אל חדר האמבטיה ולגלות אזור מזמין, נעים, שליו, מסודר ומעוצב?

תיקון מזגן נייד – איך עושים את זה?
המזגן הנייד הוא אחד החידושים בעשור האחרון בתחום המזגנים. הוא מתאים למי שזקוק לחימום וקירור של חדר אחד והוא מנויד בהתאם לצורך.

הדרך היחידה לשמור על המזגן היא באמצעות ניקיונו הקבוע!
מזג האוויר בישראל מצריך מזגן בכמעט בכל הבתים, המלונות, בתי החולים והמוסדות הציבוריים. בכל אזורי הארץ יש צורך במזגן.

טכנאי למזגן בראשון לציון – קריטי לימי הקיץ החמים
לאור מחקרים וסקרי שוק שנעשו בארץ התברר שהמזגן הוא הדרך הזולה והיעילה לחימום וקירור הבית.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI