דף הבית בניין ואחזקה בניין ואחזקה - אחר תיקון מזגן נייד – איך עושים את זה?
תיקון מזגן נייד – איך עושים את זה?
אבי 01/02/17 |  צפיות: 5503

המזגן הנייד הוא אחד החידושים בעשור האחרון בתחום המזגנים. הוא מתאים למי שזקוק לחימום וקירור של חדר אחד והוא מנויד בהתאם לצורך. השימוש במזגן נייד הפך למקובל בעיקר אצל סטודנטים או שוכר דירות שאינם מורשים להכניס מזגן לדירה. זוהי דרך נהדרת לקבלת  תנאי מזגן רגיל ללא צורך בשבירת קירות ובהשקעה בתשתית. למרות יתרונותיו  יש לו גם חסרונות ואחד מהם חשוב במיוחד: קשה למצוא טכנאי מזגנים העוסק  בין השאר גם בתיקון מזגן נייד. יש מספר יצרנים למזגנים ניידים ולכל אחד יש את הבעיות הספציפיות שלו.

אל תבהלו: יש פתרון לכל דבר

למרות שזה לא קל, ישנם לא מעט טכנאים שהתמחו ועוסקים בנוסף לתיקוני מזגנים רגילים גם בתיקון מזגן נייד. את המזגן הנייד אפשר להביא למעבדתו של הטכנאי ולאחר התיקון לקחת אותו חזרה. היתרון בכך הוא שאין צורך לקבוע מועד להגעת הטכנאי לבית הלקוח, להמתין  לו ולנקות אחרי התיקון את הלכלוך שיצא מהמזגן. במקרים רבים הטכנאים המפרסמים את שירותיהם מדגישים שהם אינם נותנים שירותי תיקון מזגן נייד. כל אחד מסיבותיו הוא. אחרים מדגישים את היותם נותני שירותים למזגנים ניידים. לטכנאי יש עניין לתת ללקוח שירות טוב ומהימן, שירות מקצועי וזאת משום שהמפרסם הטוב ביותר הוא הלקוח המרוצה. לקוח מאוכזב יכול להביא לטכנאי נזק מקצועי. בנוסף יש אפשרות למצוא מכתבי המלצה או מכתבי אזהרה באתרי האינטרנט. איגוד הטכנאים מפרסם מפעם לפעם את מחירון התיקונים למזגנים ובין היתר עלות תיקון מזגן נייד. בבחירת טכנאי יש לקחת בחשבון שלא ליפול לידיו של אדם לא אמין.

אם רוצים רק לשכור ולא לקנות?

ישנן חברות השכרה של מזגנים ניידים. הלקוחות הן אלו שזקוקים למזגן לכמה שעות על מנת לקרר חלל בו ישהו אנשים לאירוע חד פעמי. חברות ההשכרה מעוניינות שהמזגנים יהיו במצב תקין כדי להשכירם והן דואגות לטיפול שוטף וכל תיקון מזג נייד מאריך את זמן עבודתו של המזגן בעת הצורך. לקוח שמשכיר מזגן נייד לצרכיו אינו מעוניין לקבל מזגן לא תקין וגם לחברות ההשכרה יש את אותו עניין. לקוח שיהיה מרוצה מתנאי ההשכרה יחזר וישכיר מזגנים פעם נוספת. לקוח מאכזב יחפש חברה אחרת.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אבי


 


מאמרים נוספים מאת אבי
 
פינוי דירה בשירות איכותי
כאשר אתם מבצעים פינוי ירושה חשוב לכם בודאי לקבל שירות טוב ומסור.

שי פינוי דירה לפינוי זריז ואיכותי
אם קרוב משפחה שהיה יקר לכם נפטר אתם ודאי נמצאים באבל ובתקופה לא פשוטה. דווקא בתקופה זאת יש גם סידורים רבים כמו לפנות את דירת הנפטר ולטפל בנכס

לגלות את הבית שלכם מחדש עם שי פינוי דירה
לאחר שקיבלתם ירושה פעמים רבות יש צורך לחלק את דירת הירושה בין היורשים וצריך למכור אותה או להשכיר אותה, כדי לחלוק את דמי השכירות.

למה כדאי להביא חברה מקצועית שמגיעה הביתה?
חברת ניקוי ספות המציעה את עצמה ללקוחות צריכה להיות אמינה. כל המפורסם בשמה בעיתונות ובמדיה האלקטרונית צריך להיות מידע מהימן.

התחלתם לחפש אחר אולמות אירועים בצפון? הגיעו אלינו!
אחד הרגעים המרגשים בתכנון של כל חתונה, מתייחס להליך בחירת האולם, ולו כי אז מתחילים להרגיש שהדברים מתקדמים וניתן להתחיל לדמיין כיצד תיראה החתונה שלכם - של שניכם

חבילת שירותים אידאלית עבור עיצוב חדרי אמבטיה!
כאשר עומדים לעצב חדר אמבטיה, הרי שחשוב ביותר לפנות אל חברה שמאמינה באיכות, אמינות, עמידה בזמנים, מקצועיות, טובת הלקוח, שקיפות ואינה מהססת לתת אחריות.

הפלא והפשטות שמאחורי חידוש אמבטיה!
מי מאתנו לא רוצה להיכנס אל חדר האמבטיה ולגלות אזור מזמין, נעים, שליו, מסודר ומעוצב?

תיקון מזגן נייד – איך עושים את זה?
המזגן הנייד הוא אחד החידושים בעשור האחרון בתחום המזגנים. הוא מתאים למי שזקוק לחימום וקירור של חדר אחד והוא מנויד בהתאם לצורך.

הדרך היחידה לשמור על המזגן היא באמצעות ניקיונו הקבוע!
מזג האוויר בישראל מצריך מזגן בכמעט בכל הבתים, המלונות, בתי החולים והמוסדות הציבוריים. בכל אזורי הארץ יש צורך במזגן.

טכנאי למזגן בראשון לציון – קריטי לימי הקיץ החמים
לאור מחקרים וסקרי שוק שנעשו בארץ התברר שהמזגן הוא הדרך הזולה והיעילה לחימום וקירור הבית.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI