דף הבית עסקים נדל"ן דירות להשכרה
דירות להשכרה
פורטל לבית 10/03/20 |  צפיות: 6473

אם החלטתם להשקיע בתחום הנדל"ן - יש הרבה דברים שאתם צריכים לדעת וללמוד ולכן כנראה שלא הגעתם למאמר הזה במקרה. אז מה חשוב לדעת? איפה מתחילים? איפה הכי כדאי לרכוש דירה להשקעה? ואולי בכלל עדיף להשקיע את כספכם בבורסה או במקום אחר?ההשקעה בתחום הנדל"ן נחשבת כאפיק השקעה מניב כבר לאורך שנים רבות. במיוחד כעת, כאשר נגיף הקורונה מאיים על העולם, וכל הבורסות בעולם חוות צניחה במניות ובמדדים, ואפילו אפיקי השקעה כמו נפט יורדים, נראה שתחום הנדל"ן הוא התחום שימשיך לגרור עליות מחירים.

למה להשקיע בנדל"ן?

הסיבה העיקרית היא אולי, שבעוד שבכל אפיק השקעה אחר אתם עלולים להפסיד את ההשקעה ולעתים אפילו את כל הכסף שלכם, בוד שבתחום הנדל"ן, תמיד נשארת לכם הדירה ששווה כסף ותמיד ניתן למכור או להשכיר אותה.איך להשקיע בנדל"ן הטיפ הכי גדול שנוכל לתת לכם הוא שלמיקום יש חשיבות מכרעת בבחירת הדירה או הבית (או המשרד) שתרצו לקנות.

ואיך בוחרים מקום?

חפשו מיקום שצפוי להתפתח ולצמוח בשנים הקרובות, למשוך אליו אוכלוסייה צעירה ובכך להעלות את מחירי השכירות ואת שווי הדירות, כך הדירה שתרכשו היום לא תהיה יקרה במיוחד, ולרוב הצפי לאיזור כזה יהיה שמחירי הדירות בו יעלו.

מהו ההון העצמי שלכם?

ומה מחיר הנכס - כלומר מה גובה ההלוואה שאתם זקוקים לה, מה ההחזר החודשי שתרצו להחזיר או שתוכלו לעמוד בו? זכרו כי למרות שבהלוואות משכנתא מקובל לקחת הלוואות לשנים רבות, הבנקים עדיין מעדיפים הלוואות קצרות טווח ויורידו את הריבית ככל שתקטן תקופת ההלוואה.

קחו בחשבון שבניגוד להשקעה באפיקי בורסה, במסגרתה אתם צריכים רק "לעמוד על המשמר" ולעקוב אחר המגמות, בהשכרת דירה תצטרכו גם לתת שירות, להיות זמינים לשוכרים שלכם, לתקן תקלות - אם בעצמכם או על ידי תשלום לאיש מקצוע, וכן תצטרכו לחפש שוכרים חדשים בכל פעם שיסתיים חוזה השכירות.חוזה שכירותכמובן שחוזה שכירות הוא חובה ומומלץ לא לוותר על עיגון כל התנאים בחוזה: שכר הדירה המדויק, תאריך פינוי, העלאת שכר הדירה בתאריך מסוים וכדומה הם דברים שחשוב ששני הצדדים יחתמו שהם יודעים על קיומם ומסכימים להם.

המאמר בשיתוף שוקי ג'אנה


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

  פורטל לבית

פורטל לבית, הפורטל הגדול לכל השירותים ואנשי המקצוע לבית. רהיטים, אמבטיות, מטבחים, טכנאים, אדריכאלים, סורגים, פרגולות, תריסים, שער חשמלי , פרקטים, הסקה ועוד. 


מאמרים נוספים מאת פורטל לבית
 
יעוץ זוגי בכפר סא
זוגיות טובה היא זוגיות ששני בני הזוג מרגישים בה בנוחות, לכל זוג יכולה להתאים זוגיות שונה. ולכן חשוב להבין כיצד נתפסת בעיניכם זוגיות טובה. ובדומה לכך חשוב לצין שלא כל הנוצץ זהב . לעיתים בדמיון שלנו אנו רוצים מציאות זוגית אחרת, מפרגנת אוהבת, מפרגנת, מלאת תשוקה – כל מה שחסר לנו בזוגיות הנוכחית. האמנם?

תקנים צבאיים
09/10/22 | תעשייה
ציוד צבאי תמיד נחשב לציוד שעומד בתקנים מחמירים של הצבא, ולכן, גם בתחום האזרחי לא פעם יש דרישה לתקנים התואמים לתקינה הצבאית. לרוב הציוד נמצא בסביבות לחימה מגוונות, ציוד ומכשור אלקטרוני שעומד בפני מזג אוויר קיצוני, ציוד המופעל לאורך זמן ולא ייפגם בעת השימוש כגון מכשור מוטס, ציוד קרקע, מכשור מחשבים, ציוד הגנה וכו '

אישור יבוא ציוד רפואי
אישור רישום בפנקס האביזרים של אמ"ר – אישור ורישום המוצר או האביזר הרפואי בפנקס אמ"ר של משרד הבריאות. הרישום מאפשר את מכירתו לקהל היעד שהוגדר בגוף האישור בלבד. ויש לחדש את האישור אחת לתקופה.

שלבים בדרך לרכישת דירה מקבלן
19/01/21 | נדל"ן
מעוניינים לקנות דירה חדשה מקבלן, מה צריך לבדוק לפני, מה כלול בחוזה וטיפים לבדיקה לפני רכישה

האם כדאי להשקיע בנדל"ן בחול?
11/01/21 | נדל"ן
האם כדאי להשקיע בנדל"ן בחו"ל או בארץ? מה לבדוק לפני שמשקיעים והאם כדאי להשקיע לבד או דרך חברה?

אחסון דירות
22/06/20 | מעבר דירה
מעבר דירה או שיפוץ דירה דורש לאחסן את הציוד של הבית לתקופה קצרה או ארוכה. שירותי אחסנה יאפשרו לכם לשמור על הרכוש שלכם ולהמשיך בשיפוץ או במעבר עד לרגע שתוכלו להחזיר את הרכוש שלכם לדירה.

דירות להשכרה
10/03/20 | נדל"ן
אם החלטתם להשקיע בתחום הנדל"ן - יש הרבה דברים שאתם צריכים לדעת וללמוד ולכן כנראה שלא הגעתם למאמר הזה במקרה. אז מה חשוב לדעת? איפה מתחילים? איפה הכי כדאי לרכוש דירה להשקעה?

ירושת מקרקעין –מנוחה ונחלה
19/11/19 | נדל"ן
אם בחר היורש הפוטנציאלי להסתלק מחלקו בירושה,הרי שלא השתנה כלום מבחינת מצבו הכלכלי רגע לפני החלטה זאת,וכך גם לעניין מצבו המיסוי-ללא שינוי.אם בחר לקבל את הירושה,סעיף 4 לחוק מיסוי מקרקעין קובע כי הורשה איננה מכירה או פעולה באיגוד

משרדים להשכרה או חללי עבודה
31/10/19 | נדל"ן
משרד או חלל עבודה, מה עדיף? מה היתרונות של כל אחד מהם ואיך לבחור מה מתאים בדיוק לעסק שלך

הקמת מועדון לקוחות
הקמת מועדון לקוחות היא הדרך הקלה והיעילה ביותר לשמור על קשר עם הלקוחות שלכם ויותר מכך, להביא אותם לחזור ולרכוש מוצרים או שירותים אצלכם. הקמת מועדון לקוחות הנעשה בצורה נכונה בסופו של דבר יגדיל לכם את שורת הרווח.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI