דף הבית בניין ואחזקה בתים משותפים כיצד להבטיח שבעלי חיים לא רצויים ישמרו מרחק מהבית המשותף?
כיצד להבטיח שבעלי חיים לא רצויים ישמרו מרחק מהבית המשותף?
פורטל בתים 01/12/21 |  צפיות: 3018
בעת החיפוש אחר חום, מזון, מחסה ותנאים נוחים, בעלי חיים ומזיקים יכולים למצוא את דרכם לבניין שלכם, ללא כל קשר לעונת השנה. כדי שתוכלו להימנע מכל ההשלכות הכרוכות בביקור התמים, עליכם לנקוט באמצעי המניעה הנחוצים. כיצד בעלי חיים יכולים להזיק לנכסים?

מזיקים ובעלי חיים יכולים לפגוע במבנה דרכים שונות. הם יכולים להרוס את החיווט החשמלי, לכרסם קווי מים, צינורות ואפילו את הקירות. כמו כן הפרשות ונזקי ריח של בעלי חיים יכולים גם להוות מטרד לא קטן. מזיקים ובעלי חיים יכולים להעביר מחלות ולהזיק לדיירים, מעבר לכך לאנשים רבים יש פוביות ופחדים, והיתקלות במזיקים יכולה להשפיע על איכות חייהם ממש. לכן כדאי להיפטר מהמטרד כמה שיותר מהר.

בקרת בעלי חיים

ישנם סוגים שונים של בעלי חיים שעלולים להוות מטרד כמו למשל חולדות, עכברים, חתולי רחוב, יונים ואלו מכם שמתגוררים בחיפה יכולים אפילו למצוא את עצמכם מתמודדים עם משפחות של חזירים. מזיקים מגיעים בכל הגדלים, הצורות והמינים, אך עם כולם כאחד, העקרונות הכלליים זהים, ויש לנקוט באמצעי הרתעה ולהשתמש בחומרים דוחי מזיקים. במידה ואמצעי ההרתעה אינם עובדים, חברת ניהול ואחזקת בתים תזמין חברת הדברה מקצועית.

כיצד מטפלים במזיקים?

ראשית כל יש להקשיב לתלונות הדיירים. הדיירים גרים במבנה ונמצאים בו על בסיס יומיומי לכן יכולים לדווח על מטרדים כאלו ואחרים וחברת ניהול ועד בית תגיב בהתאם לאותם דיווחים. בנוסף, על החברה לבצע בדיקות באופן שוטף ולשים לב אם יש חורים, סדקים או מקומות שמהם אפשר להיכנס למבנה. אם מזהים כאלו מקומות, יש לאטום אותם בצורה מידית.

גם הקפדה על עבודות גינון וטיפול בחצר יעזרו. גינון מטופח הופך את החצר לפחות אטרקטיבית וידידותית למזיקים, וכשאין הרבה מקומות מסתור, בעליי החיים השונים לא יישארו בסביבה. כמו כן ניקיון שוטף וריקון פחים באופן תדיר, ישמרו על הסביבה נקייה ממזיקים. וכמובן, שאם כל הפתרונות לא עובדים יש להזמין חברת הדברה מקצועית שיש לה את כל הידע והניסיון להתמודד עם סוגים שונים של בעלי חיים ומזיקים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 פורטל בתים

המאמר נכתב ע"י פורטל בתים, המרכז מאמרים ואנשי מקצוע בתחום ניהול בתים משותפים 


מאמרים נוספים מאת פורטל בתים
 
עליית הבתים החכמים: כיצד חברות ניהול נכסים מאמצות את האינטרנט של הדברים כדי ליצור בתים נוחים ויעילים יות
במהלך השנים האחרונות, האינטרנט של הדברים (IoT) שינה את המפה מקצה לקצה, והשפיע רבות על תחום הנדל"ן, כאשר אחד היישומים המשמעותיים ביותר שלו, הרלוונטיים לענף זה, הוא הבית החכם. בית חכם משתמש במכשירים חכמים ובתוכנת ניהול כדי לבצע אוטומציה ואופטימיזציה של פונקציות שונות, כולל תאורה, טמפרטורה, אבטחה ובידור, והוא מציע אינספור יתרונות לבעלי דירות ולחברות ניהול.

ההשפעה של משבר הקורונה על תחום ניהול ואחזקת מבנים
בתקופת הקורונה, היתרון של חברת ניהול ואחזקת מבנים רק הפך לבולט יותר, וחברות ניהול הניצבות מול אתגרים חדשים, נדרשו לעבור בעל כורחן לשלב הבא, ולעדכן את סל המוצרים שלהן בהתאם למציאות המשתנה.

כיצד להבטיח שבעלי חיים לא רצויים ישמרו מרחק מהבית המשותף?
בעת החיפוש אחר חום, מזון, מחסה ותנאים נוחים, בעלי חיים ומזיקים יכולים למצוא את דרכם לבניין שלכם, ללא כל קשר לעונת השנה. כדי שתוכלו להימנע מכל ההשלכות הכרוכות בביקור התמים, עליכם לנקוט באמצעי המניעה הנחוצים

השיטות היעילות ביותר לגביית ועד בית
השימוש בשיטה יעילה לגביית וועד בית תקל על העבודה שלכם בצורה משמעותית. למרבה המזל, כיום יש שפע של פתרונות המאפשרים לכם לגבות בקלות את דמי ועד הבית מהדיירים, אחת מהן היא תכנה לניהול בניינים.

אתגרי התחזוקה של מבנים גבוהים בת"א
קצב הבנייה של בניינים גבוהים בישראל הולך וגובר ומדי שנה קמים מבני מגורים חדשים. מנגד, אין בישראל קו מובנה ומספק של חקיקה העוסקת באחזקת מבנים, מה שמוביל לתחזוקה לא ראויה והזנחה של מבנים רבים לאורך השנים.

שכרתם חברת ניהול? אלו 3 דברים שהיא צריכה לעשות לפני הכל
30/11/20 | נדל"ן
בין אם שכרתם חברת ניהול בתים משותפים בת"א ובין אם חברת אחזקת בתים ברמת השרון, הדרישות לניהול יעיל של המבנה טבעיות ומשותפות לכולם. החל ממתן שירות מעולה ועד לשמירה על המבנה כולו במצב אופטימלי, אחריותה של חברת הניהול גדולה ומגוונת, ודורשת כישורים רבים. היכולת לגשת לעבודה כבר מהרגע הראשון, היא זו שמעידה על כך שמדובר בחברת אחזקת בתים משותפים מקצועית. לכן אם רק לפני רגע ממש שכרתם חברת ניהול מקצועית, הנה 3 דברים שעליה לעשות כבר בימי העבודה הראשונים.

ניהול בתים משותפים: איך לבחור חברת ניהול בתים
תחום ניהול בתים עבר בשנים האחרונות שינויים משמעותיים ביותר. מה שהיה בעבר בתור מהלך קבוע שנעשה באמצעות דיירים שבחרו בועד בית פנימי לכל אורך השנה. כזה שהורכב בדרך כלל מדייר אחד או משפחה אחת, הפך להיות מהלך נפוץ של העדפת התקשרות עם חברו המתמחות בתחום ניהול במאמר זה נבחן את השלבים בבחירת חברת ניהול בתים

אלו שירותים מספקת חברת ניהול ואחזקת מבנים
חברת ניהול ואחזקת בתים היא כיום חזיון נפוץ בבנייני מגורים רבים בישראל. בכל רחבי הארץ מרבית הבניינים החדשים מנהלים את ענייני הבניין שלא באמצעות ועד בית פנימי אלא אך ורק באמצעות חברת ניהול חיצונית. מהם השירותים שמציעות חברות ניהול ואחזקת מבנים? מה היתרון הגדול בניהול מבנים חיצוני?

פתרונות חימום אפשריים להפקת אירועים בחורף
איך מפיקים אירועים בטבע בחורף? איך ניתן לספק תנאי נוחות, מיגון מגשם רוחות וקור ועדיין ליצור אווירה של אירוע בטבע? כל הפרטים על הפקת אירועים בטבע בחורף כאן.

ניקוי שמנים וקרקע מזוהמת
28/04/13 | תעשייה
בשנים האחרונות גדלה מאוד המודעות בקרב מפעלי תעשיה, חברות ציבוריות, ונותני שירותים שונים בתחום המסחר לנושאים הקשורים לשמירה והגנה על סביבת הייצור והשירות שלהם. הגורמים לכך הם בין השאר ריבוי התוצרת התעשייתית שיש בה חומרים מכילי דלק סולר ושמן או כאלה העלולים לזהם את הקרקע. לכן ניקוי שמנים וקרקע הוא הכרח בלתי נמנע כיום מבחינתם של עסקים רבים.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI