דף הבית עסקים מיתוג סרטי תדמית
סרטי תדמית
מיכאל קוגן 21/12/09 |  צפיות: 2873

בעולם המתפתח של ימינו, בעלי עסקים רבים יודעים שכדי לשווק את עצמם ולמתג עצמם בצורה נכונה, יש צורך בהפקת סרטי תדמית מתאימים.

סרטי תדמית מאגדים בתוכם את כל מכלול המידע שעל הלקוח הפוטנציאלי לדעת. היתרון של סרטי תדמית על קומוניקט למשל או על חומר מסוכם אחר שמדובר בצורה ויזואלית ומאתגרת לפנות ללקוח, ועל כן היא קומוניקטיבית ומיתרגמת לכדי רווחים ביתר קלות.

ישנם סוגים רבים של סרטי תדמית הקיימים ברשת ומוצעים לעיונו של הלקוח: ישנם סרטי תדמית בעלי גרפיקה מתקדמת שנערכים על ידי אנשי מקצוע המהווים את חוד החנית בתחומם, ישנם סרטי תדמית הכוללים הפקות מורכבות וישנם סרטי תדמית פשוטים יחסית המרכיבים בעיקר אינפורמציה ללקוח.

בגלל המבחר הגדול של סרטי תדמית, קשה לאמוד מחיר מסוים שניתן להתאים לכל אחד מהם. ניתן להניח באופן טבעי כי סרטון תקציב דל תקציב ודל אפקטים לא יתומחר בצורה זהה כמו סרטון תדמית מורכב שעשו מיטב המומחים והשקיעו בו גרפיקה מורכבת והפקה מושקעת.

כדי לבחור את התקציב ואת סגנון סרט התדמית המתאים לך ולעסק שלך, רצוי להתייעץ עם בעל מקצוע שיקבע עפ"י סוג העסק, קהל היעד והשירות שאתה מציע- אילו סרטי תדמית באיזה תקציב יתאים לך.

בכל מקרה, מומלץ טרם בחירת היועץ לערוך מחקר מקדים באופן פרטי ולחקור מהם המחירים הממוצעים עבור סרטי תדמית שונים ע"מ שניתן יהיה להיערך לקראתם פיננסית.

סרטי תדמית הם פתרון שיווקי מעולה לאלו המעוניינים לגעת בקהל היעד שלהם בצורה הכי אפקטיבית שקיימת. מחקרים הוכיחו כי סרטוני תדמית יעילים באופן משמעותי מקריאת טקסט מסוכם או משמיעת פרסומת ועל כן הפופולאריות שלהם בשנים האחרונות גדלה בהתמדה

רוצים לדעת עוד על סרטי תדמית ? http://www.zpro.co.il


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 מיכאל קוגן

Seon 


מאמרים נוספים מאת מיכאל קוגן
 
קורס אנימציה
בימינו, אנימציה וטכנולוגית תלת מימד מהווים חלק בלתי נפרד בצריכת התרבות שלנו. הדליקו את הטלוויזיה לדוגמא, על כך אתר מסחרי ותגלו במהלך הפסקת הפרסומות כי נעשה שימוש באנימציה ובאפקטים תלת מימדיים שונים כדי לבנות פרסומת לקהל הרחב.

ייעוץ מס
11/02/10 | מיסים
ייעוץ מס הוא נושא מורכב המצריך הרבה ידע, חשיבה וירידה לפרטים הקטנים. ייעוץ מס הוא אינו נושא שניתן ללמוד ברפרוף ולכן חשוב להעניק לבעל מקצוע מנוסה לבצע את החישובים המורכבים ואת הירידה לפרטים הקטנים.

עיצוב אתרים
אנחנו חיים במציאות שבה הוירטואליות, האינטרנט והטכנולוגיה תופסים חלק משמעותי בחיים האישיים שלנו, בעבודה שלנו ומהפנאי שלנו.
במציאות כזו, חשוב לבעלי עסקים לא להישאר מאחור אלא להתקדם ולהתפרסם באמצעות האינטרנט, באותה מידה שבה מתפרסמים עסקים אחרים.
כדי להתלבט ביחס לתחרות הקיימת בשוק, חשוב להנפיק אתר ייחודי שיהיה שונה מהתוכן שמציעים יתר המתחרים.


עיצוב חדרי ילדים
כשזה נוגע לילדים שלנו, אנחנו תמיד שואפים להעניק להם את הטוב ביותר מאחר והם הצאצאים שלנו ודור ההמשך. "להעניק את הטוב ביותר" היא הגדרה רחבה הכוללת מתן השכלה לילד, סיפוק הצרכים שלו וגם הענקת חדר שישמש לו כמסגרת בונה לעתיד טוב.

קורס אנימציה
אם גם אתם ניחנתם בחוש לעיצוב גראפי ולמולטימדיה, אל תניחו לכשרון שלכם להתבזבז והירשמו עוד היום לקורס לימודי אנימציה. אנימציה הפכה ברבות השנים למתקדמת יותר ויותר ולכן כיום ניתן למצוא פיתוחים שלה בעולם הקולנוע, בעולם משחקי המחשב, בסימולטורים ועוד.

ספא במרכז
הולנטיין דיי מתקרב ואיתו כל המחשבות והתהיות כיצד מומלץ לחגוג את היום המיוחד הזה. כידוע, ולנטיין דיי הוא יום האהבה הבינלאומי שמצוין לזכרו של הקדוש ולנטינוס הנוצרי שהשיא בסתר שני זוגות אוהבים. יש שמעדיפים לחגוג את ולנטיין דיי בניחותא בבית באמצעות ארוחה רומנטית ויש את אלה שמעוניינים לחגוג את ולנטיין דיי בצורה בלתי נשכחת. אלו שמחפשים חגיגות ולנטיין דיי מהסוג החוויתי צריכים לשקול את אופציית ספא במרכז.

מזון לכלבים
28/01/10 | חיות מחמד
כלבים הם החברים הכי טובים שלנו ובצדק- הם נאמנים לנו ללא גבולות ואוהבים אותנו בצורה חסרת תקנה. הם רואים בנו כמנהיגים שלהם וכאלה שאחראים לסיפוק הצרכים שלהם ולכן גם האהבה שהם רוכשים אלינו היא כל כך מתגמלת. כשזה נוגע לכלבים שלנו, חשוב מאוד להחזיר להם אהבה דומה לזו שאנחנו מקבלים מהם.

כלי נגינה מקראיים
24/01/10 | מוסיקה
מרביתנו מכירים כלי נגינה שונים בגלגול המודרני שלהם בין אם מדובר בגיטרה, בפסנתר או במערכת התופים. מעטים מאיתנו מודעים לכך כי נגינת מוסיקה היא פעולה שהיתה מבורכת ונחשבת עוד בימי המקרא. בהיעדר המודרניזציה והכלים הטכנווגיים של היום, כלי הנגינה של אותה עת היו פרימיטיביים יותר אם כי קסומים לא פחות.

וולנטיין דיי
וולנטיין דיי הוא חג הנחגג בכל העולם ב-14/02. במדינות דוברות אנגלית, נהוג לחגוג את וולנטיין דיי על ידי הענקת כרטיסי ברכה, פרחים או דברי מתיקה. וולנטיין דיי נחגג לזכרו של הקדוש ולנטינוס הנוצרי וברבות הזמן הפך ליום המזוהה עם אהבה רומנטית. וולנטיין דיי הפך להיות יום שקשור בעיקר להחלפת פתקי אהבה בסגנון "וולנטיין", כפי שהקדוש הנוצרי נהג להשאיר לידידתו, בת הסוהר.

עיצוב אתרים
אנחנו חיים בעולם טכנולוגי, אמנם האמרה הזו הפכה לקלישאה בעשורים האחרונים אך בכל אופן היא מדויקת להפליא. בעולם שכזה, שבו נוכחות ברשת הפכה להיות פרמטר חשוב מאוד בהצלחה של כל חברה, אתר האינטרנט הפך להיות כרטיס הביקור של העסק. איך בונים אתר אינטרנט שיהיה יעיל ויתורגם לכדי הצלחה ממשית? ראשית כל, חשוב לבחור חברת עיצוב אתרים איכותית.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI