דף הבית חינוך ולימודים השכלה ביתית דפי צביעה - הפתרון הקל והזול לתעסוקה ופיתוח הילד
דפי צביעה - הפתרון הקל והזול לתעסוקה ופיתוח הילד
דפי-צביעה 27/11/12 |  צפיות: 14241

אין ספק שלהיות הורים זה עניין מאוד מאתגר. לא תמיד אנחנו יודעים איך לחנך את הילדים שלנו, ולא תמיד אנחנו יודעים איך לגרום להם להעביר את הזמן בכיף. האמת היא, שילדים מאוד אוהבים לשחק, אך הם משחקים חייבים להיות לא חינוכיים או מלמדים? מובן שאפשר להסיק על ידי משחקים ותעסוקות שונות עוד דברים, ואם גם אתם מחפשים אלמנטים כאלה, בואו לקנות דפי עבודה לגיל הרך. דפי עבודה לגיל הרך הם נפלאים כי הם גם גורמים לילידם שלכם להיות עסוקים במשהו, כלומר, הם לומדים לפתח את יכולת הריכוז שלהם, ומעבר לכך, דפי עבודה לגיל הרך הם גם לא יקרים.

לצבוע זה נפלא

אתם יכולים לקנות לילדים שלכם כל מיני דפי צביעה, ואתם תופתעו לראות עד כמה הילדים שלכם מסוגלים להיות מרוכזים בזה במשך הרבה מאוד זמן. דפי צביעה הם נפלאים לא רק בגלל המחיר שלהם ובגלל שהם תעסוקה לילדים, אלא גם בגלל שהם מפתחים להם את הדיון. דפי צביעה משלבים בתוכם את הפיתוח של הויזואליות יחד עם הדמיון, מה שאומר, שהם עושים לילדים שלכם רק טוב. זה לא במקרה דפי הצביעה לא עוברים מהעולם, וזהו דבר שאנחנו לא יכולים להגיד על משחקים אחרים. לדפי הצביעה יש יתרונות כפולים ומכופלים, כי מעבר לעובדה שהם מפתחים הרבה מיומנויות ויכולות אצל הילדים, הילדים גם נהנים לצבוע! כמה עוד משחקים או תעסוקות לילדים יש שאתם מכירים, שגורמים להם את כל ההנאה הזו וגם את הפיתוח של יכולות שונות?

אתגר מעניין

יש חשיבות אדירה להציב בפני הילדים אתגרים קטנים וגדולים יותר, ואין ספק שגם על הצורך הזה דפי הצביעה עונים. לא אחת קורה שיש חוברות צביעה אשר מופיעות בהן הוראות מדויקות לגבי איך הילד צריך לבצוע, ובסופו של דבר, כשהוא מצליח לעמוד במשימה, הוא מרגיש סיפוק אדיר. חשוב מאוד שתיקנו לילדים משחקים שיאתגרו אותם ויתנו להם תחושה טובה של הצלחה, כי זה חשוב להתפתחות של הילדים ולביטחון העצמי שלהם. אין ספק שדפי צביעה עונים על הרבה מאוד צרכים, הן של ההורים והן של הילדים, ועל כן הם לא חולפים מהעולם. זה מאוד נחמד לקנות לילדם משחקים יקרים, אך אין ספק שמידי פעם מה שאנחנו צריכים זה לקנות להם מתנה קטנה ולא יקרה. דפי העבודה הם דרך מופלאה להוסיף עניין לחיי הילדים שלנו, ולנו זה מאוד זול.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 דפי-צביעה


 


מאמרים נוספים מאת דפי-צביעה
 
משחקי חשיבה לילדים להמשך תהליך הלימוד גם בבית
במסגרות החינוך מושקעים מאמצים רבים על מנת להעשיר את חוויית הלמידה של הילדים. על ההורים מוטלת האחריות להמשיך את תהליך הלימוד גם בשעות שבהן הילדים מבלים בבית. על מנת להעניק להורים את הכלים החינוכיים הדרושים לשם כך, פותחו אתרים מיוחדים לגיל הרך שמכילים משחקי חשיבה לילדים. משחקי חשיבה אלה, הם חלק בלתי נפרד ממסגרת החינוך הפורמאלית ובאמצעותם הילדים מתפתחים בסביבה הידידות עבורם. מה שעומד בבסיס רוב משחקי החשיבה לילדים, היא השאיפה להקנות לילדים את הכלים הדרושים להצלחה בלימודים.

לימוד בעזרת יצירה לילדים
29/04/13 | חינוך אחר
לימודים אינם חייבים להיות מטלה, חובה, או סתם פעילות בלתי מהנה. ילדים יכולים ללמוד ולאהוב את זה. למעשה כאשר משלבים בין פעילויות מהנות, למשל באמצעות דפי עבודה לגיל הרך, לבין מטרות לימודיות או חינוכיות, משיגים מטרה כפולה – גם לימודים וגם הנאה. דפי עבודה ופעילויות יצירה ניתן למצוא גם באינטרנט, אבל החוכמה היא למצוא את האתרים הנכונים.

פיתוח החשיבה- משחקים לילדים בני 4
ילדים הם משחקיים מטבעם. גם בלי יותר מדי גירויים הם מוצאים בדרך כלל דרך לשחק, להשתמש במה שנמצא בסביבה הקרובה, לדמיין, ולשחק סיטואציות מורכבות ותפקידים שונים.

מתי ילדים קטנים צריכים הכנה לכיתה א'?
לעלות לכיתה א' זה ללא כל ספק צעד מאוד מרגש בחיים. בין הגן ובין כיתה א' יש הבדל גדול, ובעיקר בגלל שמכיתה א' הילדים נדרשים ללמוד לקרוא ולכתוב, וכתוצאה מכך עולם שלם של עניין נחשף בפניהם.

לפתח לילדים את הדמיון והחשיבה עם דפי צביעה
יש הרבה דרכים שבהן אפשר להעסיק ילדים קטנים, וזה לא משנה אם מדובר על ילדים בני 4 או שמדובר על ילדים בני 6. אם גם לכם יש ילדים קטנים בבית, או שאתם שומרים על ילדים קטנים של אחרים, אתם בטח יודעים עד כמה זה לא פשוט להגיע למצב שבו הילדים יושבים במשך זמן רב מרוכזים ומשחקים במשהו, או עושים משהו מועיל.

הילד עולה מהגן לביה"ס? הוא צריך הכנה לכיתה א'
אם הילד שלכם גדל והוא עתיד בקרוב להתחיל את כיתה א', אין ספק שאתם בטח מאוד מתרגשים יחד איתו. יש משהו מאוד מרגש בכך שהילדים שלנו מתחילים את בית הספר, כי שם למעשה הם עתידים להכיר הרבה מאוד חברים חדשים, ומעבר לכך, שם הם עתידים להתחיל את החיים שלהם בתור אנשים בוגרים.

דפי צביעה - הפתרון הקל והזול לתעסוקה ופיתוח הילד
אין ספק שלהיות הורים זה עניין מאוד מאתגר. לא תמיד אנחנו יודעים איך לחנך את הילדים שלנו, ולא תמיד אנחנו יודעים איך לגרום להם להעביר את הזמן בכיף. האמת היא, שילדים מאוד אוהבים לשחק, אך הם משחקים חייבים להיות לא חינוכיים או מלמדים?
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI