דף הבית ספרות

מאמרים בנושא ספרות

 מאמרים אחרונים בקטגוריה
 
עיצוב שיער וסלון יופי
תוספות שיער בשיטת הלחמת השיער:
תוספת השיער מוצמדת לשיערך הטבעי בעזרת חיבורי קראטין שמומסים בעזרת מלחם חשמלי ומוצמדים כסנטימטר משורש שיערך הטבעי. בשיטה זו תוספות השיער מחזיקות עד 6 חודשים. ברגע ששיערך אורך והחיבור מתרחק משורש השיער הטבעי צריך לחזור למעצב השיער על מנת לחדש את הלחמת תוספות השיער.
למאמר המלא...

מידע על תהליך ההוצאה לאור
13/02/13 |  מאת: shlomo websem | ספרות
כיום יש באפשרותכם לפנות לפתרון של הוצאה עצמית במחיר מוזל, שגם כוללת חשיפה של הספר המודפס ב- 145 חנויות הספרים של רשת הספרים המובילה בישראל.
למאמר המלא...

חנויות ספרים - איך מפיצים ספרים
11/12/12 |  מאת: אסף ברנר | ספרות
עם הספר אנחנו. למרות האינטרנט, הטלוויזיה ושאר הכלים הטכנולוגיים שעומדים לפנינו, עדיין עם הספר אנחנו. יש לנו את שבוע הספר שממלא את הכיכרות כל שנה, יש לנו ירידי ספרים שונים ברחבי הארץ, ומי שהולך אל ספריות ציבוריות מגלה, שהן בדרך כלל מלאות עד אפס מקום, ברוב ימי השבוע.
למאמר המלא...

דר אורי עצמון - פרידה
25/07/11 |  מאת: דנה הראלי | ספרות
ביקורת וניתוח הסרט הביוגרפי "פרידה" של הבמאי ג'ולי טימור
הקדמה: הסרט "פרידה" הינו סרט דרמה ביוגראפי הוליוודי המביא את הצופה "לקחת טעימה" מחייה המרתקים של הציירת המקסיקנית פרידה קאלו (1907-1954). הסרט אשר בוים על ידי ג'ולי טימור מאופיין בתיאטרליות וצבעוניות רבה אשר מעניקים לו מבע קולנועי ייחודי רווי תשוקה ואידיאליזם וזאת על רקע היסטורי-תקופתי.
למאמר המלא...

טיפול נכון לסוגי שיער שונים
טיפול נכון לסוגי שיער שונים: לכל אחת ואחד סוג שיער שונה ולכן מצריך טיפול שונה כדי שהשיער יראה טוב, עם ברק וזוהר. חשוב לזכור כי שיער הוא המסגרת של הפנים והוא שמעניק לנו את המראה הכללי היפה של כל אחד ואחת מאיתנו. שיער רגיל - הוא שיער רך, קל לסידור, מראה של השיער מבריק כיוון שהקשקשת של השיערה סגורה היטב. כולנו רוצים שיער רגיל אבל השיער הרגיל - נדיר. שיער מעורב - הוא שיער שומני בשורשים והקצוות יבשים. הסיבה לכך יכולה להיות חפיפה לעתים קרובות או שימוש בשמפו לא מתאים או שעושים פן לעיתים קרובות מידי. שיער שומני - הוא שיער שנהיה דביק מהר אחרי החפיפה ונראה לח. חפיפה יום יומית ללא שימוש במרכך יכול
למאמר המלא...

טיפים לכתיבת ספר זכרונות מוצלח
24/10/09 |  מאת: אורלי עמית | ספרות
רבים סוחבים אתם משא כבד של זיכרונות כואבים, סיפורים אישיים מרגשים, ביוגרפיה מרתקת. רבים חולמים לפרוק את המשא הכבד הזה: לכתוב ספרי זכרונות, לפרסם את סיפורם האישי. איך כותבים ספרי זכרונות?
למאמר המלא...

חמלה, תמיכה , הכלה, כברכות בחיינו.
17/01/09 |  מאת: אסתי וינברג | ספרות
הספר "האי של סופיה" כבסיס להתבוננות בחיינו חמלה, תמיכה , הכלה, כברכות בחיינו.
למאמר המלא...

זעקת הלב הפצוע- כוחה של תפילה - תסריט דימיוני על פי תרחיש אמיתי (הרב יוסף ויצמן )
01/07/08 |  מאת: הרב יוסף ויצמן | ספרות
...קול ישראל מירושלים השעה ... והרי החדשות ... שלג כבד יורד בטורקיה, סערה גדולה פוקדת את השבר סורי אפריקאי גשמים רבים שוטפים את האזור, במצרים בתים רבים הוצפו ורבים נותרו ללא קורת גג, הסערה לא פסחה על ירדן ארמון המלוכה ברבת עמון הוצף במי גשמים ומכבי האש הוזעקו לשאוב את המים מהארמון ללא הצלחה רבה, הסערה צפויה להגיע אלינו בשעות הלילה המאוחרות, מהשרות המטראולוגי נמסר לאזרחי המדינה כי יש לחזק את דודי השמש בכדי שלא יעופו ברוח הקרה הצפויה להגיע, בצפון ובעריית ירושלים העמידו במצב הכן את מפלסות השלג, נגמ
למאמר המלא...
 
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI