דף הבית רפואה ובריאות ניתוחים פלסטיים הליך הצמדת אוזניים
הליך הצמדת אוזניים
[email protected] 21/03/15 |  צפיות: 13252

לעיתים אוזן של ילד, (או של מבוגר), בולטת באופן ניכר- לעיתים מספיקה אוזן בולטת אחת על מנת לגרוע מהאסתטיקה של מכלול הפנים. מכאן שניתוח הצמדת אוזניים נועד לטפל בהיבט החזותי ולא בהכרח הבריאותי. מדובר בניתוח שאין בו חובה אך עם זאת רבים בוחרים בו ולו רק כי כשאנשים מרגישים טוב עם עצמם הביטחון העצמי שלהם מתעצם ומכאן שהם יותר מצליחים במגוון היבטים שונים. על כן אין לטעות שמדובר על תיקון איכות השמיעה, אלא מדובר על הליך שנועד לטפל בתופעה של אוזניים בולטות וכל היופי שההליך בטוח, ללא תופעות לוואי ומעניק תוצאה אסתטית.

שלב מקדים

לפני שעומדים לבצע הצמדת שתי האוזניים מוטב לדעת שיש לגשת אל פגישת ייעוץ אצל רופא מקצועי בתחום. בפגישה הרופא בודק את האוזניים, את הסימטריה ואת הסיבה שמובילה לבליטה. יש לצפות לקבל הסבר מורחב אודות ההליך ולגבי התוצאות הרצויות. כמו כן כשלב ההכנה נהוג לבצע בדיקות דם. אם חוששים זה הזמן לעלות שאלות ואף לדבר עם אנשים שעברו הליך שכזה, בירור מהיר עשוי לגלות מגוון מכרים שעברו הליך הצמדת צמד האוזניים ויצאו מאוד מרוצים.

אופי הניתוח

ניתוח הצמדת אוזניים מצריך רק טשטוש, אלא אם כן מדובר על ילדים ואז מוטב לבחור בהרדמה מלאה על מנת למזער תנועה. הניתוח לא אורך יותר משעתיים ובתומו האוזניים נחבשות ומשוחררים הביתה. התוצאה ניכרת לעין כבר בתום הניתוח אך לא בכל מקרה ניתן להגיע לתוצאה אידאלית- תלוי במבנה האוזן. לאחר מכן יש להיזהר על האזור כחודש וחצי, אך לפעילות מלאה ניתן לחזור כעבור חמישה ימים ואם מדובר על ילדים אז יש לחכות כשבוע ימים.

גיל ומוכנות

אוזניים נוטות למצות את ההתפתחות שלהן עד גיל 6. בגיל זה הסחוס מפותח לחלוטין ואילו האוזן כמעט והגיעה לגודלה המקסימלי. על כן מגיל זה והלאה ניתן לבצע את הניתוח. עם זאת חשוב מאוד לא לכפות את הניתוח על הילד ולבצע אותו רק אם גם הילד מבקש בו. כל היופי שניתן לבצעו בכל גיל ועל כן אין סיבה למהר.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 [email protected]


 


מאמרים נוספים מאת [email protected]
 
מה חשוב לדעת על הדברת עכברים
עונת הקיץ מתקרבת ומביאה עמה כל מני תופעות כמו ג'וקים. תיקנים, נחשים וכמובן עכברים. עכבר הוא יונק חכם שחובב במיוחד מקומות חשוכים ורטובים.

הקמת אקווריום – כלל העובדות והדברים שחשוב לדעת
06/06/15 | תחביבים
אנשים רבים כיום ברחבי המדינה מחליטים להציב אקווריום בביתם. לפריט נוי זה ישנם מספר יתרונות על פני פריטים אחרים בבית. הראשון, מדובר בעצם בבעל חיים ללא צוררך בתחזוקה תדירה. השני, מדובר בפריט עיצובי מיוחד ודינמי, בו בעצם כל הזמן הנוף משתנה עם תזוזת הדגים. השלישי, ידוע כי אקווריומים ותנועת המים שבתוכם ישנה השפעה מרגיעה על גוף האדם, על פי המסורת הבודהיסטית גוף מים עם דגים מעודד את ההרמוניה בבית.

למי מתאים טיפול של עיבוי שפתיים
ענף הרפואה האסתטית הולך ומתפתח מדי שנה, מדי חודש ואפילו מדי יום. תחום הרפואה כולו נחשף לחידושים ופיתוחים חדשים המתאפשרים בזכות טכנולוגיות חדשות

אוהל בין רגע לטיולים
אנשים רבים אוהבים לטייל לשם הנאה, לצורך הכרת מקומות חדשים, לבילוי בחיק הטבע במסגרת זוגית, משפחתית ועוד. יש סוגי טיולים שונים ואחד הנפוצים ביותר אצל צעירים ושוחרי טבע הם טיולים עם לינת שטח. בטרקים כאלו יש חשיבות רבה להתארגנות מהירה בעת ההגעה לאתר הלינה ובעת עזיבתו. צריך להקים אוהל במהירות לפני שהחשיכה יורדת, ולעיתים, ימי ההליכה הם ארוכים ומתישים. אוהל בן רגע הוא פתרון מושלם למטיילים מהסוג הזה מאחר והקמתו הינה קלה ומהירה.

על ריסוס לבית ועל הדגשים שיש לשים לב בעת ביצועו
הרבה אנשי בוחרים לבצע בביתם אחת לשנה בעיקר לקראת עונת הקיץ החמה ריסוס. ריסוס לבית מאפשר לטפל בבעיה של חרקים ומזיקים וגם מונע את הופעתם

טיפול מילוי קמטים בפנים
סובלים מקמטים? יש לזה פתרון! טיפול ייחודי למילוי קמטים יישר את עור הפנים שלכם ויהפוך אותם להיות צעירים ורעננים כבעבר!

התקרחות גברית – ניתן לנצח את הגנטיקה
תופעת זו הינה תופעה נפוצה מאוד בארצנו. רובנו מאשימים את תופעה זו בשל הקרינה החזקה מהשמש, בשל איכות האוויר הנמוכה בארץ. אך לרוב כלל לא מדובר בגורמים אלו אשר גורמים לאיבוד השיער בקרב גברים.

אבחון ליקויי למידה אצל ילדים
ליקויים בלמידה למיניהם מהוות את נחלתם של ילדים רבים בימנו אנו - אחת הסיבות לעלייה בכמות הילדים אשר מתמודדים עם הבעיה, נובעת מהעובדה, כי בשנים האחרונות ישנה מודעות גבוהה יותר לקיומה

שתלים דנטליים – מה זה בכלל?
שתל דנטלי הוא מושג מעולם רפואת השיניים, והוא למעשה התקן שנועד להשלים שיניים חסרות. המתכת שהוא עשוי ממנה תהיה תמיד אצילה, בדרך כלל טיטניום, או זירקוניום.

אודות בוכנות הידראוליות
בוכנות הידראוליות מציגות מכשיר כוח שעובד באופן קווי. בעיקרון מדובר על גליל שבתוכו פועלת בוכנה שנעה בזכות לחץ שמונע ע"י נוזל. משאבת שמן מזרימה בלחץ אדיר את השמן
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI