דף הבית בניין ואחזקה בניין ואחזקה - אחר איך לבחור חברת ניקיון איכותית?
איך לבחור חברת ניקיון איכותית?
אליעזר שור 20/02/11 |  צפיות: 836

מה אנחנו מבקשים בסך הכל? כל מה שאנו רוצים זה בסך הכל חברת ניקיון איכותית, טובה ואחראית שתוריד מאיתנו את עול הניקיונות ותיקח אותו על עצמה.

אז מתי מומלץ להזמין חברת ניקיון? היום, יותר מאי פעם, מומלץ להזמין חברת ניקיון לכל עבודה ועבודה בבית. היום חברות הניקיון המובילות בארץ מעסיקות בעלי מקצוע מובילים מתחומים שונים, בדיוק לשם המטרה הזו. חברות ניקיון רציניות מבינות כיום כי יש המון דברים שדורשים תחזוק בבית ותחת חסותן אפשר לקבל הכל.

ניקיון בתים – טיפים והמלצות

בכל שבוע אנחנו שוטפים, מסדרים, מטאטאים ומנקים בעצמנו ויחד עם זאת, ישנם מצבים מסוימים בהם חברת ניקיון לניקיון בתים היא הפתרון הטוב ביותר עבורכם. הנה כמה דוגמאות:

לפני שנכנסים לבית חדש

אחרי ששיפצתם את הבית או המשרד

במקרה של בתים גדולים במיוחד

אחרי צביעה של הבית או המשרד

לפני חג הפסח

אחרי פסח

ובמילים אחרות – בכל פעם שבו אתם מעוניינים בניקיון יסודי לבית או למשרד

ניקיון משרדים – טיפים והמלצות

זה אולי מוזר לראות את הדברים בצורה כזו, אבל ניקיון הוא כלי עסקי לכל דבר. ניקיון במשרד תורם לתפוקה, לשביעות הרצון של העובדים ואף משמשת כזרז לקבלת החלטות עיסקיות בעיני משקיעים ולקוחות פוטנציאליים.

באיזו תדירות מומלץ לנקות את המשרד? הצורך בניקיון משתנה ממשרד למשרד, אך הדרך הטובה ביותר לבחון זאת היא לשבת עם מנהל העבודה מטעם חברת הניקיון ולגבש תוכנית שבועית וחודשית המתייחסת לדברים שיש לנקותם מעבר לאלה הדורשים ניקיון בשוטף.

חברת ניקיון – השירותים הנוספים

מלבד שירותי ניקיון, חברת ניקיון שמכבדת את עצמה תציע לכם גם שירותים נוספים לבית ולמשרד: הדברת מזיקים, עבודות חשמל, צביעה, פוליש לרצפות ושיפוץ אמבטיה. כל אלה ועוד ניתנים כחלק מתפיסת שירות חדשה הנהוגה כיום בידי חברות ניקיון מובילות בישראל.

היתרון העצום בבחירת חברת ניקיון לביצוע עבודות בבית הוא בתפיסה כוללת של הבית, כיחידה המצריכה פתרונות טובים, איכותיים ומשתלמים במיוחד. קחו לדוגמה שיפוץ אמבטיה. אדם מן השורה שמבחין כי האמבטיה שלו סדוקה או מוכתמת יחשוב קודם כל על החלפת האמבטיה בחדשה, פעולה יקרה שעלותה ללקוח נמדדת באלפי שקלים. יחד עם זאת, כשפונים לחברת ניקיון מקצועית עשויים לגלות פתרון נוסף, הלא הוא שיפוץ אמבטיה, המבטיח תוצאות דומות בעלויות נמוכות בהרבה.

חברת ניקיון – איך בוחרים?

ניקיון דירות הוא עניין למקצוענים בלבד. אמנם מלאכת הניקוי נראית קלה ופשוטה, אך לא כך הדבר. מי שיגש לנקות חפצים רגישים ללא ניסיון או ידע מקדים עשוי להסב נזק בלתי הפיך לרכושכם.

בקשו רשימת לקוחות וממליצים

היזהרו מ"חאפרים" ומאנשים שמגדירים את עצמם אנשי ניקיון מקצוענים, ללא ניסיון וללא תעודות. אף אחד לא רוצה לקחת אחראיות על עבודה חובבנית, בטח שלא החובבנים שיבצעו אותה...

ודאו כי הסכם העבודה מול חברת הניקיון כוללת פוליסת ביטוח על כל נזק שעלול להיגרם בעתיד

שאלו לגבי החומרים והמכשירים המשמשים את חברת הניקיון וערכו השוואה עם המתחרים

קבלו אישור על כל מה שדיברתם בכתב והשתדלו ליזום פגישה אצלכם בבית/משרד עצמו ולא בטלפון.

שאלו לגבי עובדי חברת הניקיון ומה תהיה מידת הקביעות שלהם במקום. כמובן שעדיף לכל אדם או חברה לקבל עובד ניקיון אחד שהוא מרוצה ממנו ולא כמה עובדים המתחלפים מדי יום ביומו.

החיבור שלכם עם מנהל העבודה או עם מנכ"ל החברה חשוב לא פחות מכל סעיף אחר. ודאו כי אתם משדרים על אותו הגל והבטיחו לעצמכם שקט נפשי, איכות חיים וראש נקי להרבה זמן.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אליעזר שור

אקסטרה פוליש:
ניקיון בתים
הדברת חרקים

הדברת טרמיטים
הדברת נמלים 


מאמרים נוספים מאת אליעזר שור
 
כל מה שרצית לדעת על הדברת עכברים ומניעת כניסתם
כניסתם של מכרסמים הביתה, היא לצערנו תופעה שכיחה ומטרידה. איך נפטרים מהבעיה מהשורש? אלו סוגים קיימים להדברת עכברים? איך שומרים על בית נקי מעכברים? ומה תפקידה של חברת ניקיון מקצועית בעניין זה? הכול בכתבה הבאה.

איך לבחור חברת ניקיון איכותית?
העצות והטיפים והכלים שיעזרו לכם למצוא חברת ניקיון איכותית שתעזור לכם בבעיות הנקיון שלכם, ותפתור לכן אותה.

הדברת מזיקים – כל הגורמים שיש לקחת בחשבון בעת הדברה
רוצים לדעת איך הדברת מזיקים מקצועית עובדת? הדברת מזיקים מתייחסת לכל מזיק באופן נפרד: לכל טפיל התכונות שלו ולכל טפיל שיטת ההדברה הנכונה עבורו. הדברת מזיקים – בכתבה שלפניכם.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI