דף הבית פיננסים וכספים פיננסים וכספים - אחר לנהל ספרים
לנהל ספרים
nataly28 10/04/11 |  צפיות: 956
צריכים לנהל ספרים?כולנו רוצים לעשות חיל בעסקים, ועם השילוב המנצח של כריזמה, כישורי ניהול, התמחות מעמיקה בתחום העיסוק, מוצר טוב ומזל, החלום לפתוח עסק פרטי ומשגשג יכול להפוך במהירות למציאות.

אבל מה לגבי ההתנהלות הכספית? אדם שמעוניין להקים עסק חייב לדעת מה חשיבותו של רואה החשבון להתנהלות החברה; יותר מחישוב השכר וגובה התשלומים שיש להעביר למסים, או ניהול הדוחות למס הכנסה, כמעט כל רואה חשבון מסוגל לשמש יועץ מס ברמה הגבוהה ביותר ולעזור לשפר את מאזן התשלומים של החברה, לסייע להבין מה הן הבעיות של החברה ובאיזו דרך אפשר לחזק אותן, וגם לייעץ בהליכי הקמת עסק מבחינה חשבונאית ועסקית כאחת.

רוצים לדעת מדוע אתם צריכים החזרי מס לשכירים? מחפשים מידע בנושא החזרי מס הכנסה?

רבים הם בעלי העסקים שמאבדים את הכיוון תחת עומס ניהול הניירת החשבונאית, מה שעלול להאפיל על הניהול היומיומי של העסק, בשל השקעת זמן רב מדי על טופסולוגיה במקום ניהול העסק. במקרים אחרים חוסר ניסיון בניהול חשבונות הוא הבעיה, דבר אשר יכול להוביל לשלל בעיות, החל בבזבוז כספים וכלה בבעיות עם הרשויות.

רואה חשבון מנוסה מסוגל להקל על בעלי העסק את משימת ניהול העניינים החשבונאיים המקצועיים, מתוך שירות מדויק ובלתי-תלוי. בנוסף, מטרה נוספת היא לתת עצות מקצועיות בכל הנוגע לתחומי מיסים, ניסוח תכניות עסקיות וניהול ההכנסות לשיפור רווחי החברה וצמצום של החובות.

מחפשים פתיחת תיק מס הכנסה? מחפשים מידע בנושא החזר מס? כנסו לאתר http://www.kuty.co.il/, שבו תוכלו לקרוא את כל המידע הטיפים והשירותים בתחום זה. קריאה נעימה!

דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 nataly28


 


מאמרים נוספים מאת nataly28
 
ברית ובריתה במקום מיוחד
מאמר זה נסביר לכם על המספר הרב של הברירות והתכנונים שיעמדו בדרככם בשביל ארוע הברית.

מזל שיש מתרגמים
08/09/11 | בלשנות
בימינו החיים הם מאוד גלובליים, ומרביתנו נעזרים באופן קבוע באינפורמציה שמגיעה מחו"ל. אם לא היינו יכולים לתרגם טקסטים אלה לשפה שאנו מכירים, היינו מפסידים מידע חשוב ושימושי.

אולמות אירועים בהוד השרון
הילד הראשון בדרך? אחראיים על אירוע משפחתי בלתי נשכח ואתם פשוט לא יודעים איך עושים את זה?

ספרים מתורגמים
08/09/11 | בלשנות
מי יודע לתרגם טוב? איך מתרגמים טקסטים מורכבים? בטקסט הזה אפשר לקרוא קצת על תרגום ספרדית.

ארוע בשמורה יפהיפייה
כל זוג שהתנסה בעבר בעריכת ארוע כזה או אחר מכיר את הבעיה הזאת - איך לארגן ארוע מרהיב אבל שונה? ניתן לרגש את המוזמנים שלכם בלי גימיקים קלישאתיים?

לאהוב בלשנות
08/09/11 | בלשנות
החיים של היום הם גלובליים, ובלי לשים לב אנו עושים שימוש מידי יום באינפורמציה מחו"ל. בלי היכולת לתרגם מידע זה לשפה שאנו מכירים, לעולם לא היינו נחשפים למידע חשוב ומעניין.

מפנטזת על חתונה מיוחדת?
יכול להיות שתופתעו מהתוצאות, אבל לרוב האורחים חשובים אותם אספקטים, ועל החשובים נשים דגש מיוחד.

הפקה של מפגש משפחתי
מחפשים ללמוד יותר על מיתחתנים? מאמר זה יעזור לכם בכל כל פרט משמעותי שצריך להכיר אל אירועים.

ניסיון ורקע בבלשנות
07/09/11 | שפות
ללא היכולת לתרגם את הטקסטים לשפה שאנו מכירים, לעולם לא היינו נחשפים למידע אודות תרבויות אחרות.

איפה חוגגים?
זכרו שהכי פשוט לפנטז על ארוע אקסקלוסבי ומופצץ, אבל לרוב שלאחר שלב התכנון מבינים בעלי האירוע שלצערם זה לא מה שלמעשה הם רצו.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI